معبر را محبوب کنيد

عکس منتخب
slideshow_largeslideshow_largeslideshow_largeslideshow_large
از اصول اولیه جنگ نرم در فضای مجازی , حفظ حقوق کپی رایت همسنگران است

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

داشتم خبر رسیدگی به دادگاه اختلاس بیمه ایران رو می خوندم که با خودم گفتم واقعاً چرا این همه اختلاس در جامعه زیاد شد؟ دلیلش هم همین پارتی بازی هاست. همین هایی که بچه های مذهبی و ارزشی رو از بدنه دولت و ارگان ها خارج می کنن و به جای اون ها افرادی بی کفایت و بی لیاقت که یا فامیل یا دوست و یا غیره رو به سازمان ها تزریق می کنند. برای نمونه به شما عزیزان می گم در همین بیمه ایران بنده دوستی دارم که فرمانده بسیج دانشجویی پایگاه دانشگاه ما هستن. فردی بسیار خدایی و بسیار مذهبی و بسیار با بصیرت و بسیار معتقد به نظام و بسیار عاشق رهبر و بسیار خوش سیما و بسیار مهربان و عزیز. فعالیت هایی که توسط ایشون در مدت بسیار کمی در بسیج دانشگاه شکل گرفت خیلی مورد توجه واقع شد. آنقدر دلسوزانه تلاش می کردند که حد و مرز نداشت. خب یک همچین جوان معتقد و پایبند به انقلاب و خون شهدا و ولایت چرا باید بعد از 4 سال فعالیت در بیمه ایران جذب نشوند که هیچ بخاطر فامیل رئیس شعبه از کار هم اخراج بشوند؟؟؟

چرا در بیمه ایران اختلاس می شود؟

خب نتیجه اینجور اعمال در گذشته این شده که می بینید که به چه راحتی اختلاس می کنند. واقعاً چرا بیشتر نیرو های ارزشی که توان و قدرت بالاتر و تعهد تضمین شده ای به نظام دارند بیکار هستند؟ چه کسی جوابگوی این عزیزان دلسوز هست؟ همین هایی که اگر روزی نیاز به جهاد باشد اولین نفراتی هستند که در جبهه حضور پیدا خواهند کرد. بنده خودم یک روز کارم در یک ارگان دولتی گیر بود و داشت مشکل حل می شد ولی چون شخصی که باید کار بنده رو انجام می داد یک دختر باز و تازه به دوران رسیده که بنده رو هم می شناخت و از بچه مذهبی ها هم بدش میومد بود، کلا کار بنده رو کنسل کرد. من اصلاً ناراحت نشدم اما دلم برا زن و بچه و ناموس مردم سوخت که کارشون به یک همچین آدم بل هوسی گیر میکنه. همین الان تو فضای مجازی این همه افسر جنگ نرم داریم که هر کدوم هزاران استعداد دارن اما کی از این همه توانمندی ها استفاده می کنه؟ بارها شده رفتم تو یک اداره نمیتونستن یک فایل PDF باز کنن و یا خیلی از جاها از کامپیوتر فقط تایپ کردن رو بلد بودن باعث بروز خیلی از مشکلات شده بودن. اما اگه تو اون ادارات از همین بچه های ارزشی استفاده شده بود الان وضع کشور ما این نبود. این همه اختلاس و بی آبرویی نداشتیم.


مرتبط: سیاسی
 پنجشنبه ۳۱ امرداد ۱۳٩٢  ۱٢:۳۸ ‎ق.ظ

نکته: انتقاد به معنی مخالفت نیست...
سالی که نکوست از می توان از بهارش دید. حسن روحانی با شعار تدبیر و امید ذهن های مردم کشور را متوجه خود کرد و باعث شد مردم برای فرار از برخی مشکلات و افراطی گری ها به سمت وی بروند و او را به عنوان رئیس جمهور کشور انتخاب کنند. اما آیا حسن روحانی به این شعار خود در همین ابتدای تشکیل دولت پایبند است؟
حسن روحانی در مقابل سؤال یک خبرنگار مبنی بر اینکه "آیا شما مدیران دولت قبلی را درو خواهید کرد؟" جواب داد : "ما کلید داریم، داس نداریم"، بله ایشان کلید دارن ولی انگار جا کلیدی ایشان شبیه به داس است و این را می توان از انتخاب وزرا و سرپرست ها به وضوح دید.
اما چه چیز باعث امید می شود؟ آیا فرسودگی و پیر بودن باعث امید می شود یا جوانی و تازه نفس بودن؟ پس چرا در دولتی که دم از امید می زند میانگین سن وزرایش 57 سال است؟ اینکه از تجربیات این عزیزان استفاده شود فکر بدی نیست اما چگونه مدیرانی که سال ها قبل در شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی زمان خودشان موفق بوده اند اکنون با دگرگونی وسیع شرایط کشور و دنیا می توانند باز هم مدیران موفقی باشند؟

کدام تدبیر؟ کدام امید؟

خب تدبیر چیست؟ بپایان‌کاری‌نگریستن, ودر آن اندیشیدن، ولی آیا در دولت تدبیر و امید تصمیم گیرنده شخص روحانیست یا هاشمی و خاتمی؟ این را می توان از انتخاب وزرا به خوبی درک کرد. 
تدبیری که رئیس جمهور از آن دم می زند در اقدام انتصاب نجفی به ریاست سازمان گردشگری آن هم زمانی که وی نتوانست از مجلس رأی اعتماد بگیرد دیده نشد. چون کاملاً مشخص بود که روحانی وظیفه دارد بعضی از ستاره داران را در جایگاه های مهم کشور جای دهد. حال اگر این اتفاق برای دولت احمدی نژاد اتفاق می افتاد مگر می شد دهان رسانه ها و سیاسیون منتقد را بست؟ ولی چرا کسی کاری به کار روحانی ندارد؟ این ها همه نشان دهنده اینست که بعضی ها خوب برای دولت تدابیر را می چینند.

درنتیجه در نگاه اول می توان به خوبی درک کرد که دولت تدبیر و امید نه تدبیری از خود نشان داده است و نه امیدی و بیشتر بی تدبیری و نا امیدی را به جامعه تزریق کرد. اینکه ما از وزرایی استفاده کنیم که سال ها قبل در رأس امور بوده اند خود نشان دهنده اینست که کشور ما نتوانسته مدیرانی با کفایت را تربیت و جایگزین مدیران گذشته کند واین خود نشانه بی تدبیری و نا امیدی در کشور است.


 سه‌شنبه ٢٩ امرداد ۱۳٩٢  ٦:۳٥ ‎ق.ظ

مدت هاست که حرف و حدیث های بسیار زیادی برای ساخت پروژه پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان که در جنگل ناهار خوران و بر روی تپه نورالشهدا کنار مزار شهدای گمنام واقع شده، زده می شه تا حدی که شبکه بهائی و ضد ایرانی BBC‌ نیز این موضوع رو تحت شعاء خودش قرار داده. معبر سایبری فندرسک هم در حد  توان خوش به این موضوع پرداخت و نوشته ای رو راجع به پارک موزه دفاع مقدس در همین مطلب نوشت.

صحبت از برچیده شدن بساط هرزه بازی در ناهارخوران است

حرف من با آن هاییست که می خواهند در جنگل ناهارخوران پارک موزه دفاع مقدس احداث کنند. بله با شما ها هستم که چشم هایتان را بسته اید و نمی خواهید ببینید که این پارک موزه به محیط زیست نارهارخوران آسیب می زند. این همه قهوه خانه ها و مراکز فساد و فحشا که در جنگل ناهار خوران برای تفریح دختربازان و اراذل ساخته شد به محیط زیست هیچ آسیبی نمی زند اما این پارک موزه آسیب می زند. اصلاً همین هایی که در تپه نورالشهدا هم دفن شده اند هم باعث آسیب به محیط زیست هستند. آخر اینجا بل هوسانی هستند که نمی توانند با وجود همچین اماکنی به زیستن خود ادامه بدهند. پارک موزه می سازید برای کی برای چی؟ که یاد و خاطره افرادی را زنده کنید که خود آنها دشمن محیط زیست بوده اند؟ همان هایی که بی خود رفتند و هشت سال ایستادگی کردند تا عراق با توپ ها و خمپاره ها محیط زیست و نخل های خوزستان را تخریب کند. خب اگر نمی رفتند عراق هم کاری به محیط زیست نداشت. فوقش بعثی ها حمله می کردند و به ناموس ما تجاوز می کردند و الآن بجای پدرمان در خانه یک عراقی بود. ولی در عوض محیط زیست آلوده و تخریب نمی شد. سردار بابایی با شما هستم، پارک موزه می سازید که پای جانبازان و شیمیایی ها را به ناهار خوران باز کنید؟ همان هایی که با نفس های شیمیایی خود باعث تخریب محیط زیست می شوند؟ ما دیگر چگونه در این محیط زیست به عیش و نوش و لذت های شهوانی خود بپردازیم؟ چرا زیست گاه ما که بویی از انسانیت و شرافت و غیرت نبرده ایم را نابود می سازید؟ بله صحبت از پژمردن یک برگ نیست بلکه صحبت از برچیده شدن بساط هرزه بازی در ناهارخوران است.


مرتبط: شهدا
 یکشنبه ٢٧ امرداد ۱۳٩٢  ۱٠:۳۸ ‎ب.ظ

دیدار مردم مهربان و با صفای چالوس با رهبر انقلاب، در زیر باران رحمت الهی صحنه‌های زیبایی از عشق و دلدادگی مردم این خطه نسبت به رهبرشان پدید آورد که در خاطره‌ها خواهد ماند.سفر مقام معظم رهبری به آمل و آمدن باران شدید در حین سخنرانی که منجربه این شد که آقا می خواستند سخنرانی را قطع کنند که مردم با شعر( باران رحمت آمد رهبر ما خوش آمد) نگذاشتند که رهبر انقلاب به خاطر باران سخنرانیشان قطع شود. این عشق مردم کشور عزیزمان به رهبر انقلاب است که در بدترین شرایط هم از ولی امرشان آیت الله خامنه ایحمایت می کنند. تا کور شود هرکه نتواند دید.

صوت باران رحمت آمد رهبر ما خوش آمد

فایل تصویری در ادامه مطلب

پ,ن: کاش ماهم زیر باران رحمت بودیم. خیلی سخته که یه بسیجی بعد از این همه سال هنوز نتونه رهبرش و فرماندهش و نائب امام زمانش رو از نزدیک که نه لااقل از چند کیلومتری ببینه.


 شنبه ٢٦ امرداد ۱۳٩٢  ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ

این متن رو با همکاری حراست محترم دانشگاه و یکی از خانم های دانشجو دو سال پیش برای همایش در امتداد فاطمیون که جمعی از دانشجویانی که به اردوی راهیان نور اعزام شده بودند به صورت زنده اجرا کردم که به لطف شهدا مورد استقبال واقع شد و تصمیم گرفتم دوباره این متن روبخونم و برای صدای رادیو میقات و رادیو افسران هم ارسال کنم. امیدوارم که مورد رضایت شما عزیزان هم واقع بشه.

دانلود دکلمه در امتداد راهیان نور با صدای خادم سایبری

برای دریافت فایل با کیفیت به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 جمعه ٢٥ امرداد ۱۳٩٢  ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ

گلستان سایه یکی دیگر از علمای بزرگ خود را از دست داد. حاج محمدصادق باقری امام جمعه محبوب شهر علی آباد کتول و سابق شهر خان ببین در خطبه های نماز عید فطر از مردم خداحافظی نمودند. ایشان برای ادامه تحصیل به شهر قم سفر نمودند. حاجی باقری به تنهایی یک کارخانه آدم سازی بود. زمانی که در شهر خان ببین بودن اقدامات وداع حاج آقای باقری با مردم استان گلستانفراوانی انجام دادند. شب ها در دفتر ایشان صدای روضه به گوش می رسید. تمامی مداحان شهر خان ببین را به نام شهر روضه می شناختند. در دفتر ایشان به روی همه جوانان باز بود. از حزب الهی ها گرفته تا آنهایی که زمانی در میکده ها ساقی بودند. همه و همه شیفته این مرد بزرگ بودند. ایشان در شهر خان ببین اقدام به برپایی کاروان پیاده روی ولایت عشق نمودند و هر سال دوبار جمعیتی بالغ بر 120 نفر را با پای پیاده به پابوسی علی بن موسی‌الرضا (ع) می بردند و چقدر حال و روز شهر و استان بودی خدایی می گرفت. چقدر جوانان در بین راه توبه می کردند و چقدر امنیت و آرامش و حجب و حیا در شهر حاکم بود.

ادامه عکسه های خداحافظی مردم با حاجی...


مرتبط: متفرقه, خبر
 جمعه ٢٥ امرداد ۱۳٩٢  ۳:٤٠ ‎ب.ظ

متأسفانه مدتی در کشور عزیزمان عده ای که خود را حزب الهی میدانند بدون در نظر گرفتن منافع و یا ضرر های نظام اسلامی دست به اقدامات ناپسند از جمله توهین و فحاشی و بر هم زدن سخنرانی ها حتی در مکان هایی که شخص رهبر انقلاب حضور دارند می زنند.

محور و شاخص کیست؟

با انتشار گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس در مورد حادثه 22 بهمن قم باز هم بعضی ها به دنبال توجیه این موضوع و یا کم جلوه دادن و یا مقصر جلوه دادن دیگران در این اتفاق شوم هستند. معبر سایبری فندرسک در مقاله ای به تحقیق چرایی بروز این انتفاقات می پردازد که از شما دعوت می شود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


 شنبه ۱٩ امرداد ۱۳٩٢  ٤:٠٧ ‎ب.ظ

دقت کردین برای ثبت نام کنکور چندین بار تمدید میکنن یا برای پرداخت مالیات یا برای باز کردن یا افزایش موجودی قرعه کشی بانک ها، خب خدا هم خواست تا به ما بنده هاش یه فرصتی بده و ما ها رو یک روز بیشتر سر صفره لطف خودش بشونه. این نشون میده خدا از بنده هاش راضی هست. دلش نمیاد از در خونش بریم. این فرصت برا خیلی ها مثل من که شاید ماه مبارک رمضان رو خوب درک نکردن و توشه خوبی برا خودشون بر نداشتن خیلی مهم  بوده. پس خدایا ممنونم که ماه رمضون رو هم تمدید کردی. مسلمانان عیدتان مبارک.

چرا ماه رمضان امسال یک روز بیشتر طول کشید؟

همه باهم در این آخر ماه رمضون و فرا رسیدن عید سعید فطر دعا کنیم

أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ

خدایا فرج مولامون... خدایا طول عمر با عزت برای رهبرمون... خدایا شهادت در راه خودت... خدایا مشکلات ازدواج همه جوونا برطرف بشه... خدایا به همه جوونای خوب یه شغل خوب بده... خدایا همه مریض های اسلام رو شفا بده... خدایا شفاعت همه رفتگان ما... خدایا عاقبت بخیری همه ما... خدایا پیروزی سربازان اسلام در مقابل با کفار وهابی در سوریه و .... دوستداشتین برا منم دعا کنین...


 پنجشنبه ۱٧ امرداد ۱۳٩٢  ٧:٥٧ ‎ب.ظ

یکی از بزرگترین مصیبت‌هایی که امت اسلامی به آن دچار شده است سهل انگاری بسیاری از زنان و دختران مسلمان در پوشیدن لباس‌هایی مانند لباس‌های نازک می‌باشد که بدن را نمی‌پوشانند و حجم و رنگ بدن را ظاهر می‌کند، و یا به خاطر کوتاه بودن، یا باز بودن این لباس‌ها، باعث می‌شود که بعضی از اجزاء بدن نمایان شود، و یا تنگی آن‌ها حجم بدن را نمایان می‌سازد. با نظری گذرا به فروشگاه‌های لباس زنانه حجم مصیبتی را که امت، امروزه به خاطر غریب بودن دین، بدان دچار آن شده‌اند برای ما مشخص می‌شود.

ساپورت پوشان گوی سبقت را از چشم های بسته مسئولین ربودند

به خدا قسم که اشک در چشمان هر مسلمان با غیرتی خشک می‌شود و به زبان حال می‌گوید: آیا این لباس شرم‌آور شایسته بانوان پاک‌دامن ایران اسلامی است؟ در این میان چیزی که قلب را به درد می‌آورد و جریحه‌دار می‌کند، شدت استقبال بسیاری از زنان مسلمان از این لباس‌های زشت می‌باشد، و اینکه آن‌ها در مقابل محارمشان و زنان دیگر به پوشیدن این لباس‌ها افتخار می‌کنند!

توضیحات در ادامه مطلب ...


 چهارشنبه ۱٦ امرداد ۱۳٩٢  ٢:۳۳ ‎ق.ظ

سلام رئیس جمهور محبوب سال 84 من. همان محمودی که وقتی آمد انگار خستگی سال ها از دوشمان برداشته شد. مردی از جنس خود مردم. به سادگی و خاکی بودن خود مردم. آنقدر دوستت داشتیم که یادمان می رفت در کشور گرانی و سختی هست. آنقدر برایمان محبوب بودی که تا تصویرت از صفحه پیکسل پیکسل تلویزیون خانه مان پخش می شد نا خداگاه خنده ای از شوق بر لبانمان جاری می شد. کاپشن تابستانه ات مد سال شده بود. یادش بخیر آن زمان یوزارسیف که پخش می شد ناخداگاه تو را به یاد همه می انداخت و چه پیامک های که برایت ساخته نشد. چقدر خوش بودیم و خرم. یادش بخیر وقتی بنزین را سهمیه بندی کردی کشور به تکاپو افتاد. خیلی ها با مشکلات جدی روبرو شدند حتی خود من. اما باز هم خندیدیم. یادش بخیر وقتی سفرهای استانی را شروع کردی، کی کی می کردیم که به شهر ماهم بیایی. یادش بخیر به هر اداره می رفتیم مسئولین برایت بلند می شدند و تکریم می کردند. یادش بخیر یادش بخیر. انگار به کشور خون تازه تزریق کرده بودند. اما کاش در همان سال ها می ماندیم. ای کاش بعد از انتخابات سال 88 تغییر نمی کردی. آن هم چه تغییری. آنقدر مردم دوستت داشتند که دچار احساسات کاذب شدی. تاجایی که وقتی رهبری جلوی همه ما می دوید و تو پشت سر رهبر و ماهم پشت سر شما با خودت فکر کردی ملت به دنبال شما می دوند نه رهبری، و لحظه ای از دویدن پشت سر رهبری مکث کردی و دیدی چه راحت مردم از کنار تو گذشتند و به دنبال رهبر دویدند. آنجا نمیدادنم با خودت چه فکر ها که نکردی و چقدر پشیمان شدی. یادت که می آید منظورم چیست؟ قهر 11 روزه، جریان انحرفی، خرج های اضافی از بیت المال و دروغ ها و ... . در اصل شباهت تو با مختار همین بود که هر دوی شما از شناخت امام زمانتان غافل شدید. مختار به دنبال فرقه کیسانیه رفت و تو به دنبال مکتب ایرانی. کم کم داشت باورمان می شد چیز خورت کرده اند. کسی باورش نمی شد که تو همان محمود سال 84 باشی. اینبار کاملاً تغییر کرده بودی. گرانی بود اما منکر بودی، تورم بود اما منکر بودی، فساد اقتصادی در دولتت بود اما هنوز حرف از اسامی مفسدین دولت قبل می زدی، فامیل بازی در دولتت بیداد می کرد اما بازهم منکر بودی و ... .

چند جمله با رئیس جمهور بیاد ماندنی کشورمان حرفی دارم. کاملا خودمونی

چقدر بخاطر تو تحقیر شدیم. به ما می گفتند این همان محمودیست که اینقدر از آن حمایت می کردید. ببینید به کجا رسیده. ما هیچی ما به کنار اما ناخدای انقلاب از آبروی خودش برایت مایه گذاشت. یادت که هست؟ با این حال ناخدا می گفت مسائل را بزرگش نکنید اما تو دست بردار نبودی. همه را خسته کرده بودی. کل کشور را فدای تار موی یک نفر کردی. همان انحرافی را می گویم. نتیجه اش این شد که تا یک سوزن در کشور کمیاب می شد همه چیز گران می شد چون اعتماد ملت را از دست داده بودی. کلا دولت، دولت کارمندان بود تا کارگران.تا هوا گرم می شد کارمندات تعطیل و کارگران هیچ، تا هوا سرد می شد کارمندان تعطیل و کارگران هیچ، تا گردوغبار می شد تا عید می شد و تا بین التعطیلین می شد کارمندان تعطیل و کارگان هیچ. نه پاداشی و نه سبد کالایی برای کارگران. اوج بی عدالتی را در حق کارگران بجا آوردی.  از این آخر ها می گفتم خدا کند زودتر دوره ات تمام شود تا خرابکاری تازه ای نکرده ای. دوست داشتم حتی شده کوچکترین خاطره شیرینی که از رئیس جمهور سال 84 داشتم از دست ندهم اما حتی یک خاطره شیرین هم از آن محمود 84 نداشتی. آن زمان که آمدی بیکار بودم اما دل خوش حالا هم که رفتی بیکار هستم اما کو دل خوش؟ تمام بچه های مسئولین سرکار بودند و بعضی از مسئولین خدا را بنده نبودند. کم کم یاد دولت اصلاحات افتادیم. اینبار هردفعه تصویرت از صفحه پیکسل پیکسل همان تلویزیون قدیمی مان پخش می شد نا خداگاه کانال تلویزیون را عوض می کردیم. چاره ای نداشتیم. از دروغ خسته شده بودیم، از دو رویی خسته شده بودیم از تو خسته شده بودیم.
اما حالا که رفتی ای به تو خدا قوت می گویم. من همان آدمی هستم که به تو رأی دادم. تمام اشتباهاتت را دیدم اما منکر خوبی هایت نیستم. بی وقفه کار کردنت، روحیه جهادیت، پشتکارت، باج ندادن به بعضی ها، احترام به فقرا و ... . تا قبل از تو ما حسرت داشتن یک خط موبایل را داشتیم اما حالا حسرت نداشتن آن را. تا قبل از تو عابر بانک ها برایمان بی معنی بودند اما الآن اول هر ماه رزق یک خانواده را از آن بیرون می آورند. تا قبل از تو اینترنت و دولت الکترونیک معنا نداشت اما الآن حتی آب خوردنمان را از اینترنت سفارش می دهیم. تا قبل از تو آرزو داشتیم تا جو کره زمین برویم اما تا نزدیک ماه هم رفتیم. بماند اینقدر کار مثبت کردی که مجال گفتنش نیست. اما کاش همان محمود سال 84 بودی. آن دکتر خوش روی سال 84 را با هیچ دوره ای عوض نخواهم کرد. حالا که تمام آن سالهای پر فراز و نشیب تمام شد من هم مثل ناخدای انقلاب از تمام اقدامات خوبت حمایت خواهم کرد اما از اشتباهاتت هرگز. رئیس جمهور محبوب بعد از 8 سال کار مداوم به تو می گویم خدا قوت، خسته نباشی. امیدوارم وقتی خودت به پشت سرت نگاه می اندازی لااقل از کار های خوبت راضی باشی و از اشتباهاتت پشیمان. همین برای ما بس است.
به امید بهار واقعی نه بهار دروغین انحرافی. یا حق


 یکشنبه ۱۳ امرداد ۱۳٩٢  ۸:۱۳ ‎ب.ظ

معبر سایبری فندرسک برای دوستداران امام زمان (عج) صوت بسیار زیبای به طاها به یاسین 2 با صدای زیبای علی فانی که قبلا نیز کار بسیار زیبای به طاها به یاسین 1 رو اجرا کرده بود رو آماده کرده که هم اکنون میتوانید به صورت آنلاین گوش بدهید و یا فایل با کیفیت آنرا در ادامه مطلب دریافت نمایید.

دانلود صوت زیبای به طاها به یاسین شماره 2 با صدای علی فانی

ندیدم شهی در دلارایی تو
                          به قربان اخلاق مولایی تو
             تو خورشیدی و ذره پرورترینی
                                                 فدای سجایای زهرایی تو

پ,ن: به زودی با خرید هاست جدید تمام کد های صوتی برای وبلاگ فعال می شود.


 جمعه ۱۱ امرداد ۱۳٩٢  ۱۱:٤٦ ‎ب.ظ

تمام کشور ها تا قبل از به پیروزی رسیدن جمهوری اسلامی ایران در برابر رژیم صهیونیستی هیچ حرفی نداشتند و  دست به سینه و تعظیم کرده در برابر گسترش و زمین خواری و جنایت های اسرئیل سکوت می کردند. اما وقتی یک سید شیعه به نام روح الله در ایران انقلابی به پا کرد اسرائیل مانعی بزرگ را در سر راه خود دید. این انقلاب به فرماندهی سید شیعه دیگری به نام علی به با قدرت به راه خود ادامه داد و اسرائیل با سدی بزرگ تر مواجه شد. اما زمانی که باز همه کشور ها دست به دست هم دادند تا این کشور جنایتکار را حمایت کنند تا دوباره دست به جنایات خود بزند سید شیعه دیگری به نام حسن در لبنان مقابلش ایستاد تا لبنان برده اسرائیل نباشد. اما اگر اوضاع جور دیگری رقم می خورد و رهبران شیعه در مقابل اسرائیل ایستادگی نمی کردند آیا می شد به مسلمین غیر شیعه که هم اکنون دم از حمایت اسرائیل می زنند تکیه کرد؟ همان هایی که امروز به کمک دشمنان قرآن به اهل بیت پیامبر در سوریه جسارت می کنند و اسم خود را نیرو های جهادی می نامند. همان هایی که بجای اینکه فکرشان دفاع از قبله نخست مسلمین باشد به حمت دشمنان اسلام فکرشان نابودی سایر مسلمین است.

فلسطین هم به یک رهبر شیعه نیاز دارد

پس بسیار پر واضح است که فلسطین نیز به یک رهبر سید شیعه نیاز دارد تا در مقابل دشمنان اسلام و جنایتکاران ایستادگی کند. اما حال که در فلسطین رهبر سید شیعه وجود ندارد وظیفه شیعیان جهان است که به فرمان رهبران خود گوش بدهند و از مسلمین فلسطین حمایت کنند تا اسرائیل و کشورهای حامی اسرئیل همیشه سد بزرگی را در برابر جنایت های این کشور دروغین ببینند.


 پنجشنبه ۱٠ امرداد ۱۳٩٢  ٧:٢٢ ‎ب.ظ

امر به معروف یکی از اولویت های یک جامعه اسلامی هست و طبق احادیث بزرگان در جامعه ای که امر به معروف کم بشود خداوند عذاب آن جامعه رو زیا می کنند. معبر سایبری فندرسک در جهت فراگیر شدن امر به معروف در اقدامی تازه در برنامه با میقاتیان صدای رادیو میقات و برنامه رادیو افسران سایت افسران بخشی رو با نام خاطرات آمرین به معروف راه اندازی نموده است که دوستان می توانند خاطرات خودشون رو درباره امر به معروف کردن دیگران در این بخش با صدای خودشون قرار بدهند تا سایر دوستان از این خاطرات استفاده کنند.

اجرای برنامه خاطرات آمرین به معروف حجاب با صدای معبر سایبری فندرسک

لینک برنامه شماره 26 با میقاتیان رادیو صدای میقات

لینک گروه رادیو افسران در سایت افسران جنگ نرم (برنامه شماره 7)


 سه‌شنبه ۸ امرداد ۱۳٩٢  ٦:۱۱ ‎ب.ظ

معبر سایبری فندرسک با همکاری وب سایت گلستان ما، پوستر زیبای ذهن های هدف قرار گرفته شده با موضوع حجاب و عفاف را طراحی نموده است که می توانید برای دریافت سایز اصلی با ذکر یک صلوات و هدیه به روح طیبه شهدا به ادامه مطلب مراجعه نموده و دانلود نمایید.

پوستر ذهن های هدف قرار گرفته شده با موضوع حجاب و عفاف

پ,ن: میگن اونها که حجاب دارند عقب افتاده هستند و ما فهمیده و تحصیل کرده. اما چه راحت همین تحصیل کرده ها ذهن هاشان مورد هدف تبلیغات رسانه های بیگانه قرار می گیره. میگن زن باید مثل غرب آزاد باشه و زن خودش رو برای مرد برهنه کنه بعد از مدتی این مسئله عادی میشه. اما آیا توی غرب برهنگی عادی شده؟ اگه شده چرا هنوز برای جذابیت تبلیغات هاشون از زن استفاده می کنند؟ چرا تو مغازه هاشون زن هارو برای فروش میزارن؟ چرا این همه سایت مستهجن راه انداختن؟ چرا این همه تجاوز تو کشورهاشون صورت می گیره؟ حالا بازم می گید که زن در غرب آزاده و این مسائل عادی؟ از همه این ها بگذریم می بینیم که شماها عقب افتاده هستین چرا که خیلی راحت افکارتان مورد هدف بیگانگان قرار گرفته...


 جمعه ٤ امرداد ۱۳٩٢  ٦:۱٢ ‎ب.ظ

حزب‌الله شکلی مردمی است که برای دفاع از تمامیت ارضی لبنان در مقابل تجاوز رژیم اشغالگر قدس شکل گرفته و پس از گذشت سال‌ها اکنون استخوان در گلوی صهیونیست‌ها شده است. اما آیا اتحادیه اروپا نمی توانست همچون ارباب خود آمریکاّ، سالُ ها قبل حزب الله لبنان را در فهرست تروریستی خود قرار دهد؟ یقیناً اینکار اتحادیه اروپا به خاطر حمایت از تروریست های سوریه است. زیرا که حزب الله لبنان چندیست برای حمایت از مردم مظلوم سوریه در مقابل ترویست ها و همچنین محافظت از حرمین معصومین (ع) وارد سوریه شده است. و این امر بار دیگر ثابت می کند که تروریست های کافر سوریه دست نشانده اروپایی ها و اسرائیلی ها که همانا دشمنان قرآن و اهل بیت هستد می باشند .

چرا اتحادیه اروپا حزب‌الله لبنان را در فهرست تروریستی خود قرار داد؟

پ,ن: به اطلاع تمامی سگان وهابی می رساند جهاد یعنی دفاع از اسلام و مسلمانان و اهل بیت پیامبر (ص) در مقابل کفار. نه اینکه به دستور دشمنان اسلام و مسلمانان و اهل بیت پیامبر (ص) دست به کشتار و قتل و تجاوز بزنید.


 پنجشنبه ۳ امرداد ۱۳٩٢  ۱٢:٤٤ ‎ق.ظ

قالب های طراحی شده

قالب حرفه ای بی سیم چی برای وبلاگ

قالب وبلاگ دکتر حسن روحانی

قالب وبلاگ پیاده روی اربعین

قالب فیلم محمد رسول الله برای وبلاگ

قالب زیبا و حرفه ای محرم برای وبلاگ

قالب زیبا و حرفه ای امام رضا (ع)

قالب زیبای تخریبچی

قالب زیبا و حرفه ای یاس کبود برای وبلاگ

قالب سه ستونه سنگر برای وبلاگ

قالب سه ستونه ولادت حضرت معصومه (س)

قالب سه ستونه مارک رمضان برای وبلاگ

قالب سه ستونه امام زمان برای وبلاگ

قالب حمایتی سعید جلیلی برای وبلاگ

قالب سه ستونه انتخابات برای وبلاگ

قالب سه ستونه شهادت حضرت زهرا (س)

قالب سه ستونه زیبای راهیان نور برای وبلاگ

قالب سه ستونه نماز برای وبلاگ

قالب سه ستمام خامنه ای برای وبلاگ

قالب سه ستونه شهیده با موضوع شهدای زن

قالب سه ستونه شهدای گمنام برای وبلاگ

قالب شهادت امام رضا (ع) برای وبلاگ

قالب سه ستونه ریحانه با موضوع حجاب

رای وبلاگ های ارزشی

برای وبلاگ های ارزشی

قالب سه ستونه کوثر باموضوع حجاب

قالب مذهبی سه ستونه محرم برای پرشین بلاگ

قالب سه ستونه بسیج برای وبلاگ

کد صوتی برای وبلاگ

کد صوتی هم آواز طوفان با صدای حامد زمانی

حضرت مهتاب با صدای حامد زمانی

کد صوتی سرزمین من با صدای حامد طاها

دوباره نیت کن با صدای میثم مطیعی

گردان با صدای حامد زمانی

باروی سیاه برای وبلاگ

مهمانی خدا با صدای علی اصحابی

کد صوتی ترانه زیبای ای ارزوترین بهار

مرگ مساوی با آمریکا برای وبلاگ

کد صوتی نحن صامدون برای وبلاگ

بی سیم چی برای وبلاگ

نگران منی با صدای مرتضی پاشایی

روضه نمیشه باورم برای وبلاگ

ماه تمام با صدای حامد جلیلی

صبح امید با صدای حامد زمانی

گزینه های روی میز برای وبلاگ

در میدان می مانم با صدای میثم مطیعی

کد صوتی ستاره پوش برای وبلاگ

کد صوتی تا همیشه تازه ای عشق قدیمی برای وبلاگ

کد صوتی مداحی محرم برای وبلاگ

کد صوتی مداحی یا لیتنا کنا معک

کد صوتی روضه کوچه برای وبلاگ

کد صوتی سوی خدا می رویم برای وبلاگ

گنجینه آنلاین صوتی امام زمان برای وبلاگ

کد صوتی مداحی ببار ای بارون ببار

کد دکلمه زیبای سلام امام زمان (عج)

کد مداحی شهدا شرمنده ایم با صدای میثم مطیعی

کد صوتی ای حرمت ملجأ در ماندگان برای وبلاگ

کد صوتی مناجات حاج حسن خلج با امام زمان

دانلود کد صوتی روضه حاج محمود کریمی برا

کد صوتی ببار ای بارون ببار

کد صوتی به طه به یاسین

پوستر های طراحی شده

افرادی که از آیت الله جنتی بزرگتر و کوچکترند

آقا پلیسه زرنگه با بدحجاب ها می جنگه...!!!

السلام علی ربیع الانام و نضرة الایام

پوستر نتیجه نفوذ دشمن

پوستر پایان خویشتن داری

پوستر 25 سال آینده فلسطین اشغالی

دست پخت جدید حامیان صلح

13 شهید غواص و خط شکن استان گلستان

پوستر پشت خنده اوباما

پوستر مروارید های افلاک

اینفوگرافی نتیجه حج رفتن ایرانی ها

پوستر یمن پیروز است با اتحاد

پوستر عاقبت نسیه فروشی

کاتور تحریم گاز اروپا توسط ایران

پوستر نابودی تل آویو فقط در 10دقیقه

پوستر مزدوران MI6 و CIA

پوستر تولد دوباره انسان ...

ساپورت یعنی ...

نهضت سواد آموزی واشنگتن شروع به فعالیت کرد

پوستر فیلم انصرافی ها

پوستر مادر شهید بهروز صبوری

حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی

امر به معروف با چشـــم ها

فرشته ها هم دزدی می کنند....

بنر با کیفیت برای ایام محرم و هیئات مذهبی

بنر با کیفیت تبریک میلاد امام رضا (ع)

طرح بهشت پاداش پاکدامنان

پوستر 92 شهید گمنام

ار گرفته شده با موضوع حجاب و عفاف

پوستر چادر میراث حضرت زهرا (س)

پوستر پرواز به آسمان فرود در بهشت

پوستر حجاب خون بهای شهیدان

پوستر فرشته مدافع حرم حضرت زینب (س)

پوستر میراث شهید

پوستر شهید دکتر مصطفی چمران

پوستر شهدای گمنام ...

پوستر هر رأی یک ایرانی یک تیر به قلب دشمن است

پوستر شناسنامه ها دفاتر ثبت افتخارات هر ایرانی

پوستر ادامه راه

پوستر ای لشگر صاحب الزمان با موضوع انتخابات

لوگوی پیشنهادی معبر سایبری فندرسک به گوگل

پوستر مسیر جریان انحرافی به سمت ولایت نمی رود

پوستر لایک های بی ارزش باموضوع حجاب

پوستر سیب گلاب با موضوع حجاب

پوستر داغ شهــــــــــــادت

پوستر طرح مبارزه با خشونت در مبارزه با بدحجابی

پوستر استند سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی

پوستر تا آخرین قطره خون این راه ادامه دارد

پوستر وظیفه افسران جنگ نرم در انتخابات

پوستر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

پوستر در محیط مجازی از نگاه های اضافه بپرهیزید

پوستر این خــــــــــــــــــــاک ها

پوستر ما برای چه شهید داده ایم؟؟؟

بالای صفحه

سید شهیدان اهل قلم :
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد؛ باب جهاد اصغر بسته شد باب جهاد اکبر که بسته نیست...