معبر را محبوب کنيد

عکس منتخب
slideshow_largeslideshow_largeslideshow_largeslideshow_large
از اصول اولیه جنگ نرم در فضای مجازی , حفظ حقوق کپی رایت همسنگران است

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

باور دارم که حجـــاب
یک هنــــر است
اما هنرمنـــد کسی است که بتـــواند
دوست خود را با حجـــاب کند ...

پ,ن: چرا بعضی ها همش دوست دارند بگن مرگ بر بدحجاب؟ چرا همش دوست دارن بدحجاب هارو به چشم یک دشمن نگاه کنند؟ بد حجاب هم مثل همه افراد جامعه است.

اگر ظاهر امروز یک بدحجاب این است مقصر ما نیز هستیم که نتوانستیم این عزیزان را توجیه کنیم که باید از گوهر وجودی خودشان در برابر چشم های شیطانی بل هوسان حفاظت کنند. ای کاش بد حجاب ها اسلام را آنچیزی که ما معرفی کرده ایم نبینند.

اگر ما واقعاً مسلمان واقعی بودیم و به دستورات اسلام عمل می کردیم همه جا را پاکـــی فرا می گرفت.


 یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳٩٢  ۱٢:٠٤ ‎ق.ظ

فرانسیس فوکویاما تحلیلگر ژاپنی- آمریکایی و مطرح‌کننده تئوری جنگ آخرالزمان در کنفرانسی که در اورشلیم برگزار شد به ترسیم اندیشه سیاسی شیعه پرداخت. او در این کنفرانس که بازشناسی هویت شیعه نام داشت می گوید:
« شیعه پرنده ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست، پرنده ای است که دو بال دارد. یک بال سبز و یک بال سرخ ».این مطالب را وی در اوج پیروزی های ما در سال 1365 می گوید و ادامه می دهد:
«بال سبز این پرنده همان مهدویت و عدالت خواهی اوست چون شیعه در انتظار عدالت به سر می برد، امیدوار است و انسان امیدوار هم شکست ناپذیر است نمی توانید کسی را تسخیر کنید که مدعی است فردی خواهد آمد که در اوج ظلم و جور، دنیا را پر از عدل داد خواهد کرد».

بر اساس نظریه فوکایاما بال سبز شیعه همان فلسفه انتظار یا عدالت خواهی است. او می گوید: «بال سرخ شیعه، شهادت طلبی است که ریشه در کربلا دارد و شیعه را فنا ناپذیر کرده است» شیعه با این دو بال افق پروازش خیلی بالاست و تیرهای زهراگین سیاسی، اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی، اخلاقی و ... به آن نمی رسد. آن نقطه که خیلی اهمیت دارد بعد سوم شیعه است می گوید:
 «این پرنده زرهی بنام ولایت پذیری بر تن دارد که آنها را شکست ناپذیر نموده است»

هاشمی و اشراقی سربازان فرانسیس فوکایاما

در بین کلیه مذاهب اسلامی، شیعه تنها مذهبی است که نگاهش به ولایت، فقهی است؛ یعنی فقیه می تواند ولایت داشته باشد. این نگاه، برتر از نظریه نخبگان افلاطون است. فوکایاما معتقد است:
« ولایت پذیری شیعه که بر اساس صلاحیت هم شکل می گیرد، او را تهدید ناپذیر کرده است» در توضیح فنا ناپذیری شیعه می گوید:
« شیعه با شهادت دو چندان می شود. شیعه عنصری است که هر چه او را از بین ببرند بیشتر می شود» و جنگ ایران و عراق را مثال می زند. سال 1364 می گوید:
« این ها فاو را تسخیر کردند می روند کربلا را هم بگیرند، اینجا (قدس) را هم قطعاً می گیرند». پیشنهاد می کند که با امتیاز دادن به ایران، جنگ را متوقف کنید.

وی پس از پایان دفاع مقدس، یک مهندسی معکوس برای شیعه و یک مهندسی صحیح برای خودشان نوشت. مهندسی معکوس برای شیعیان ایران این است که ابتدا ولایت فقیه را بزنید. تا این را نزنید نمی توانید به ساحت قدسی کربلا و مهدی تجاوز کنید.

پ,ن: با توجه به نظریات آقای فوکایاما به روشنی درخواهیم یافت که دشمن از هر طریقی برای ضربه زدن به ولایت فقیه و شهدا وارد میدان خواهد شد. دشمن به روشنی در یافته است برای موفقیت در این راه باید از افرادی سؤاستفاده کند که در این انقلاب بدنبال منافع خودشان هستند و از طرفی نزدیک ترین افراد و یا یکی از مقامات سطح اول انقلاب باشند. به وضوح نمی توان گفت که بیانات اخیر آقای هاشمی و خانم اشراقی با ید طولایی که در تحریف سخنان امام راحل داشته اند نوعی خیانت و بازی در زمین دشمن است اما خوب می توان دریافت که دشمن از ایشان و طرز تفکراتشان برای مهندسی معکوس و ضربه زدن به ولایت فقیه و شهدا در افکار مردم استفاده بهینه کرده است و حرف های این دنیا پرستان را به حساب طمعشان از انقلاب می گذاریم باشد که به راه راست هدایت و یا راه راست برایشان کج شود...


 جمعه ٢٦ مهر ۱۳٩٢  ٢:۱٢ ‎ق.ظ

بسم الله النور ...
گویا همه ی عالم پی برده اند، سرتا سر صحرا، سراپا گوش و هوش شده است تا بشنود، آخرین ندای عاشقی را از امام عشق که با لبانش زمزمه می کند:

«اللّهُمَّ لَکَ الْحَمدُ کَما خَلَقْتَنی فَجَعَلْتَنی سَمیعا بَصیرا
وَ لَکَ الْحَمْدُ کَما خَلَقْتَنی فَجَعَلْتَنی خَلْقا سَوِیّا رَحْمةً بی وَ قَدْ کُنْتَ عَنْ خَلْقی غَنیا»

دل در جــوشش ناب عــرفه، وضــو می گــیرد و در صـحرای تفـتیده عـرفات، جاری می شود. آن جـا کــه ایـوان هــزار نقـش خداشناسی است.

روز عرفه

 اما حج باشد برای حاجیان وعاقلان...
ما دیوانه ایم...
اصلا دیوانگی ما به همین چیزهاست که کارهای عاقلان را نکنیم و اسم آن ها را روی خود نگذاریم...

                      قبله ی ما جای دیگریست...
                                                         ما وابن السبیل کربلاییم...

متن از : پلاس


 سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳٩٢  ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ

امام مـحمـد بـاقـر علیه السلام:
با بازگشت و تـوبـه راستین، خود را در معرض رحـمـت و بـخشش خـدا قرار ده! و براى بـازگشـت راستیـن، از دعـاى خـالصـانه و مـنـاجات در دل تاریکی ها کـمـک بگیر! (بـحارالأنـوار،جلد78، صفحه164)

دل نوشت: چشم های کودکی اش سرخی خون شهدای کربلا را نظاره گر بود، همان روز که پیکر خون خدا زیر تازیانه جهل و نادانی گمراهان عرش را به فرش دوخت و بعد از پدر دریای علم را از پشت دیوار های سد گمراهی مردم باز کرد. باقر بود زیرا دریاى دانش را شکافت و اسرار علوم را آشکارا ساخت. موج علم و آگاهی بر پیکره خشک و ترک خورده صحرای جهل را خروشاند و نور امید را بر قلب های تیره این سیاره کهن منور ساخت. بارى , امام باقر علیه السلام منبع انوار حکمت و معدن احکام الهى بود.

شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد

پ,ن: مردم آن زمان مانند تشنه لبى که سال‌ها از لذات آب گوارا محروم مانده و یا قدر آن را ندانسته باشند، زلال گواراى دانش امام باقر (ع) را دریافتند و تسلیم مقام علمى امام (ع) شدند، و به قول یکى از مورخان : مسلمانان در این هنگام از میدان جنگ و لشکر کشى متوجه فتح دروازه های علم و فرهنگ شدند. اما سرانجام تیره بختانی که تاریکی را به روشنایی ترجیح میدادند این نور فروزان دریای علم و دانش را خاموش ساختند اما فرزند بزرگوارشان فانوس روشنایی دانش را در تیرگی شب ها روشن نگاه داشتند و پیروان بسیاری را برای ترویج میراث پیامبر(ص) آموزش دادند.


 شنبه ٢٠ مهر ۱۳٩٢  ۱۱:٠٧ ‎ب.ظ

باورمان این بود که صبورترین انسان ها ایوب و یعقوب هستند . همان یعقوبی که از دوری فرزندش و اشک های پیاپی چشم هایش نابینا شد و پس از یافتن محبوبش چشم هایش بینا. اما دیشب ایوب واقعی را دیدم که برای محبوبش در 23 سالگی قطع نخاع شد و 26 سال است لذت این زجر را با جان و دل بردوش می کشد. آری انسانی که پیامبر نیست اما صبر پیامبران را دارد.

و عجیب تر از آن وقتی بود که خبرنگار از او پرسید : انتظارت از مردم چیه؟ در نهایت خضوع گفت: هیچی، مردم ولی نعمت ما هستند...
به راستی که حمید حق شناس ایوب زمان ماست و حالا حالا ها مانده تا به خلوص این انسان بهشتی کمی نزدیک شویم.

دیدار حسن روحانی با جانباز قطع نخاع

پ,ن: من طرفدار از این قبیل دیدار های مسئولین با خانواده های شهدا و جانبازان واقعی هستم. زیرا که رئیس جمهور بسیار خوب درک خواهد کرد برای باج دادن به کدخدا باید چشم بر فداکاری این بزرگوران ببندد و باید پا بر روی خون شهدا بگذارد.


 جمعه ۱٩ مهر ۱۳٩٢  ۳:٥٢ ‎ب.ظ

امام صادق(عَلَیْهِ السَّلامُ) می فرمایند:
اِنَّ اللّهَ‏ لَیَرحَمُ العَبدَ لِشِدَّةِ حُبِّهِ لِوَلَدِهِ ؛
بدون تردید ، خداوند بر بنده خود به خاطر شدّت محبّت به فرزندش، رحم مى‏کند.(کافى ، جلد 6، ص50 )

وقتی به دلیل اکثر روابط بین دختر و پسر نگاه می کنیم اصلی ترین دلیل این رابطه رو در کمبود محبت دختر می بینیم.

وقتی پدر و مادر ها و یا برادر ها در خانواده محبت خودشون رو از دختر احتکار می کنند، دختر خانواده این محبت را از دیگران گدایی خواهد کرد.

متأسفانه این احتکار محبت بیشتر در خانواده های مذهبی دیده میشه. هروقت بحث کمک به مسجد پیش میاد همه میگن چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است اما وقتی حرف از محبت به وسط میاد این چراغ به همه جا رواست بجز خانه.

نتیجه احتکار محبت ...

محبت آنچنان نیرویی داره که هر کسی رو میتونه رام کنه. برای مثال شما سه بار جمله عزیزم رو به یک نفر بگید و ببینید چقدر راحت خام شما میشه.

حالا چه عیبی داره همین جمله رو به دختر خانواده یا به خواهر خودمون بگیم؟ بهتر ازین هست که عزیزم و قربونت بشم رو یه پسر نامحرم بهش بگه.

چرا میخوایم این محبت رو از عزیزانمون احتکار کنیم؟ امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اومدن فناوری های ارتباطی مثل تلفن همراه، پیامک، ایمیل و ... راه های ارتباط بین دختر و پسر مخصوصاً در فضای مجازی بسیار باز شده.

اما وقتی دختری که گوشش پر باشه از این ابراز محبت ها هرگز این محبت رو از دیگران گدایی نخواهد کرد.


 چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳٩٢  ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ

گفت : طلا ندارم
اما قول می دهم هر سال ببرمت طلائیه ....

پیامبر اکرم (صل الله علیه و آله) :

وقتی کسی که به خواستگاری می آید و اخلاق و دین اش مایه رضایت است به او زن دهید که اگر چنین نکنید ، فتنه و فساد زمین را پر خواهد کرد.
(نهج الفصاحه ، ح247)

چندین حدیث از پیامبر اکرم که سلام و درود خداوند بر او باد در باره ازدواج مخصوصاً ازدواج آسان داریم اما متأسفانه همین انسان هایی که دم از اسلام و نماز و روزه می زنند و روی پیشانی هایشان جای مهر نقش بسته اصلاً به این احادیث کوچکترین اهمیتی نمیدند.

ازدواج به شرط چاقو...

خاطرم هست یکی از دوستانم دختر یکی از همین آدم های خشک مقدس رو می خواست و خواستگاری هم رفته بود. اما پدر خانواده با توجه به رضایت کامل دخترخانم با این ازدواج کلاً مخالف بود. بهانه ایشون هم وضعیت مالی دوستم بود. پسری بسیار با ادب و تحصیل کرده و با کمالات. وضع مالی متوسطی هم داشتند و هیچ عیب و ایرادی نداشت. 

کار به جایی رسید که مادر دوستم از بنده خواست تا با پدر این دختر خانم صحبت کنم. هرچقدر برای پدر این دخترخانم آیه و حدیث آوردم اصلاً گوشش بدهکار نبود که نبود. دست آخر گفتم: اون اسلامی که تو داری اون اسلامی نیست که پیامبر گفته. چون تو اصلاً پیامبر رو قبول نداری. آخرش دخترش با یه پسر پولدار ازدواج کرد اما بعد یک ماه فهمیدن پسره ناراحتی اعصاب داره و هر روز دختره رو کتک میزنه. اینم از خوشبختی دخترش.


 سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳٩٢  ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ

چند وقت پیش وزارت دفاع برای استخدامی آگهی داده بود که بنده هم ثبت نام کردم. اما برام پیام اومد که:

ضمن تشکر، شما در اولویت استخدام وزارت دفاع قرار نگرفته اید. گزینش دجا.

خب برام جای سؤال بود که کجای کار من ایراد داشته؟ نکنه یه جای کار من میلنگه که این همه مشکل تو استخدام برام پیش میاد. 
برا اینکه شک خودم بر طرف بشه اول رفتم سراغ پرونده بسیجم. دیدم از سال 79 عضو بسیج هستم و دوسه سال عضو پایگاه و چهار پنج سال هم عضو گردان، پس عیب ازینجا نبود.
رفتم دنبال سابقه قضایی و ازین حرفا. دیدم حتی یه گلایه کوچیکم تو پرونده ام نیست و خدارو شکر پرونده ای ندارم اصلاً. خب دیدم عیب ازینجاهم نیست.
رفتم دنبال سابقه کار. یه سابقه تو کمیته امداد داشتم و یه پنج سالی هم پاره وقت سپاه بودم و یه دوسالی هم تو یک نیروگاه مهندس کنترل پروژه بودم و یه یکسالی مسئول بخش آی تی دانشگاه و یکسالی هم مسئول روابط عمومی دانشگاه هستم. دیدم پس عیب ازینجا هم نیست.
رفتم دنبال مدرک تحصیلیم دیدم که دیپلم دارم و فوق دیپلم هم دارم با معدل 18 و الانم که دارم برا کارشناسی فناوری میخونم معدل ترم قبلم 20 شده و اینجاهم مشکلی نبود.
باخودم گفتم نکنه دنبال حزب و گروه بودن که دیدم خدارو شکر جز حزب سید علی خامنه ای تو هیچ حزب و گروهی هم نیستم نه چپ نه راست نه شمال شرقی نه جنوب غربی ...

پیامک وزارت دفاع به نویسنده معبر سایبری فندرسک

یه مقدار فکر کردم گفتم نکنه دنبال یه آدم نخبه ای نابغه ای چیزی می گشتن؟ گفتم خب من که یه نرم افزارم تو جشنواره امام رضا دوم شده و نفر سوم فعالان سایبری ایثار و شهادت کشور شدم و تو بخش روابط عمومی هم در بین کل روابط عمومی های استان گلستان در بخش الکترونیک مقام اول رو کسب کردم، پس اینجا هم مشکل ندارم.
خلاصه همه چیزهایی که یه آدم حسابی برای استخدام نیاز داشت رو دارم اما دوتا چیز ندارم.

1 بند پ که همون پارتی باشه و 2 بند س که همون سهمیه باشه.

بند پ من که خداست حالا این دوستان خدارو قبول ندارن بحثش جداست.

برای بند س رفتم پیش بابام. گفتم جناب پدر گرامی شماکه این همه سال رفتی تو جبهه دفاع کردی و جنگیدی یه نگاه به پسر فلانی بنداز، تو بهترین دانشگاه مجانی درس خوند الانم تو بهتری اداره با بهترین حقوق رفته سرکار. هم اکنون نیازمند سهمیه شما هستیم. پدر هم گفت برو بچه جان من برا سهمیه مهمیه جبهه نرفتم اجر کارم رو هم به این مسائل دنیوی نمیفروشم.

خلاصه این بنده حقیر ذلیل تو با این همه سابقه و علم و دانش و تجربه و فکر و آمادگی بخاطر بند پ و بند س باید از کار محروم باشم. اونوقت هی میایم میگیم بعد از شهدا چه کردیم؟ و زار زار گریه می کنیم. خب آدم با انصاف شهدا برا چی رفتن؟ نه خدایش؟ درسته برا خدا و اسلام و ناموس و کشور و ... اینا رفتن اما برا این هم رفتن که حق مارو بیگانگان نخورن. کاری که الان خودمون داریم انجام میدیم و حق دیگران رو مثل آب خوردن میخوریم بعد میگیم بعد از شهدا چه کردیم. خب بدبخت اون شهید حالش از تو بهم میخوره. حالا من نه مثل من حتی بهتر از من تو کشور زیاد هستن که به راحتی حقشون خورده میشه یه آب هم روش. این است انصاف جامعه ما. خدایش اگه اون هایی که استخدام می کنن کار بلد باشن و دوزار به انقلاب پایبند آدم حرفی نداره نه اینکه .... استغفرالله بزارین دهنم بسته بمونه...


مرتبط: متفرقه
 یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳٩٢  ۱:٢٢ ‎ق.ظ

مظلوم تر از جواد، بغداد نداشت             آن مظهر داد، تاب بیداد نداشت
می خواست که فریاد کند تشنه لبم           از سوز عطش، طاقت فریاد نداشت

امام رضا(ع) فرمودند:
(فرزندم جواد) به ستم کشته می شود و اهل آسمان بر او و برای او گریه می کنند، و خداوند متعال بر دشمن و ستم کننده به او خشم می گیرد، و دیری نمی پاید که خداوند او را به سوی عذاب دردناک و کیفر سختش می شتاباند.

شهادت غریبانه ی امام مسموم، جواد مظلوم(ع)  تسلیت باد

شهادت غریبانه ی امام مسموم، جواد مظلوم(ع)  تسلیت باد

دل نوشت: آقتاب نهم که از غروب کوچه های تاریک شیعیان طلوع کرد نامش را جواد نامیدند. خورشیدی که بپاس پاکی و تقوا لقب تقی را از ملکوت به ارث برد. سخت است جواد باشی و جوانی نکنی. دربار پر زرق و برق مأمون و مجالس عیاشی و کنیزان زیبا و ... همه و همه را ببینی و لحظه ای پای از تقوا عقب نکشی. آقا جان باور کن سخت است جوانی به پاکی جواد بودن. و من جوانی 28 ساله در حیرت از تقوای جوانی 25 ساله اندوهگین داغ شهادتش را در بغض گلویم می فشارم و سر در گریبان شرمساری فرو می برم که خدا او کجا و ما کجا...


 شنبه ۱۳ مهر ۱۳٩٢  ٩:٤۳ ‎ب.ظ

جناب آقای هاشمی جدیداً یاد خاطرات گذشته شان افتاده اند و فرموده اند : امـام موافق حذف مرگ بر آمریـکا بــود (!)

خب چرا این جناب هاشمی یه بار نمیاد برای همیشه همه ی خاطرات خصوصیش رو با امام (ره) بیان کنه و ما رو از نگرانی در بیاره؟ هر موقعیتی ایشون یه خاطره روو میکنه که از قضا تو اون مجلس ایشون بودن و امام(ره) و یکی نفر دیگه که در حال حاضر فوت شدن.

خب عزیز دل قربون اون چشات برم من، بیا و یه خوبی در حق ملت کن این خاطرات شیرینت رو تو یک کتاب بنویس خیال همه مارو راحت کن. نه که موقع انتخابات میشه شما یاد خاطراتت میفتی، پای مذاکره پیش میاد شما یاد خاطراتت میفتی. میترسیم کم کم بگی امام مخالف زندان افتادن مهدی و فائزه بود. امام مخالف زندانی شدن موسوی و کروبی بود.

درخواست معبر سایبری فندرسک از اکبر هاشمی رفسنجانی

صرفاً جهت اطلاع ایشون :
امام خمینــی رحمه الله علیه: آن آخونــدی که فریــاد مرگ بــر آمریــکا و اسرائیل و شوروی را خلاف اسلام می دانــد مزدور است ! از خدا میخواهیـم که ایــن قـدرت را به ما ارزانــی دارد که نـه تنـها از کعبــه مسلمیــن ، که از کلیساهای جهان نیــز ناقوس مرگ بــر آمریــکا و شوروی را بــه صدا در آوریــم.


 جمعه ۱٢ مهر ۱۳٩٢  ٦:٤٢ ‎ب.ظ

برای برنده شدن یک فیلم در جایزه اسکار باید شرایط زیر رعایت شود :

1- کاملاً علیه ملت ایران باشد.
2- زندگی در ایران را تیره و تار نمایش دهد.
3- مردم ایران را ملتی بی فرهنگ نمایش دهد.
4- ملت ایران را مردمی افسرده نمایش دهد.
5- مردم ایران را ملتی فقیر نمایش دهد.
6- ملت ایران را مردمی بی قید بر زندگی نمایش دهد.
7- مردم ایران را ملتی وحشی نمایش دهد.
و  هر آنچیزی که ملت ایران را در جهان خار و ذلیل کنید.

برای برنده شدن جایزه اسکار چه شرایطی باید داشت؟

انتخاب فیلم گذشته ساخته اصغر فرهادی به عنوان نماینده ایران در جایزه بین المللی اسکار 2014 با واکنش های مختلفی رو به رو بوده است. منتقدین معتقدند این فیلم فاقد هرگونه نماد ایرانی است و شایستگی نمایندگی ایران را ندارد. درواقع انتخاب فیلم گذشته از اصغر فرهادی که در فرانسه ساخته شده است ما را بیاد کلاه پهلوی می اندازد که بر سر ملت، فرهنگ، عقاید، مذهب، غیرت اسلامی و ایرانی ما گذاشتند می اندازد. زمانی فرانسوی ها خواستند فرهنگ مارا مطابق با فرهنگ بی بندو بار کشور خود در بیاورند و ملت مارا مصادره فرهنگی کنند و امروز این وظیفه بر دوش های اصغر فرهادی با فیلم گذشته سنگینی می کند. انتخاب فیلم فرانسوی اصغر فرهادی برای رساندن صدای فرهنگ ملت ایراندر جایزه بین المللی اسکار سال 2014 خیانتی واضح به عقاید و فرهنگ مردم شریف ایران است و بس.


 چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳٩٢  ٧:۳۳ ‎ب.ظ

بعد از سفر رئیس جمهور کشور به نیویورک و در پی تماس تلفنی که با باراک اوباما داشتند، حاشیه های بسیار زیادی در کشور جاری شد. عده ای به حمایت از آقای روحانی و عده ای دیگر مخالف اقدامات آقای روحانی. در این جریان هر دو گروه از همه چیز مایه گذاشتند. از نرمش قهرمانانه گرفته تا خیانت به امام خمینی و .... .
حال معبر سایبری فندرسک هم میخواهد به این جریان از دیدی بی طرف و دور از افراط نگاه بندازد.
قبل از سفر آقای روحانی مدام دعا می کردم که انشاالله ملت را مثل بعضی ها (همان روحانی ابا شکلاتی) ارزان نفروشد.
اما مضمون سخنرانی های آقای روحانی در سازمان ملل کاملاً مشابه سخنرانی های دکتر احمدی نژاد بود و این نشان داد آقای روحانی در چارچوب انقلاب و سیاست های نظام و رهبر معظم انقلاب قدم بر می دارند. اما این تمام ماجرا نبود. با شناختی که از آقای روحانی داشتم حدس می زدم که آقای روحانی برای تکرار دیپلماسی های قبل به آمریکا نیامده اند. فعالیت های وزیر امور خارجه و دیدار های پیاپی حاکی از سیاست پویای دیپلماسی و تدبیر دولت آقای روحانی برای تعامل و همکاری با سایر کشورها را داشت. اما سرانجام انتظار به پایان رسید و خبر تماس تلفنی رئیس جمهور آمریکا با آقای روحانی موج جدیدی در فضای سیاسی جهانی به راه انداخت.

باتوجه به اینکه این رابطه قرار بود به صورت رو در رو و حضوری باشد اما به صلاحدید آقای روحانی دیداری شکل نگرفت. اینکه ایران نشان داد در موضع قدرت قرار دارد و آمریکا برای ارتباط با ایران دست و پا می زند کاملاً واضح بود اما بهتر این بود که آقای روحانی برای این ارتباط تلفنی هم پیش شرطی مانند دست برداشتن از تحریم ها، دست برداشتن از خیانت ها، دست برداشتن از سنگ اندازی ها و ... می گذاشتند. 
با اینکه این رابطه را نمی توان نرمش قهرمانانه نامید ولی در کل امتیازی که به سفر آقای روحانی به نیویورک داشت می توان نمره مثبت داد.

پ,ن: بیش تر از این تماس تلفنی برای افرادی متأسف شدم که باز دوباره شرافت و جو آرام سیاسی کشور را به منافع بیگانگان فروختند. عده ای مانند حادثه 22 بهمن قم، در هنگام بازگشت آقای روحانی به خاک کشور دوباه شاخ افراطی گری هایشان بیرون زد و دست هه کاری زدند که نه رهبر از آن رضایت دارند و نه ملت شریف پیرو خط رهبر.


 دوشنبه ۸ مهر ۱۳٩٢  ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ

معبر سایبری فندرسک برای دوستداران امام زمان (عج) دکلمه بسیار زیبای و فوق العاده شنیدنی غفلت با صدای زیبای علی فانی که قبلا نیز کار بسیار زیبای به طاها به یاسین  رو اجرا کرده بود رو آماده کرده که هم اکنون میتوانید به صورت آنلاین گوش بدهید و یا فایل با کیفیت آنرا در ادامه مطلب دریافت نمایید.

دانلود دکلمه فوق العاده شنیدنی علی فانی با عنوان غفلت

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
                                        از شما دور شدن زار شدن هم دارد
 
هر که از چشم بیفتاد محلش ندهند
                                       عبد آلوده شدن خار شدن هم دارد

 جمعه ٥ مهر ۱۳٩٢  ٤:۱۸ ‎ب.ظ

توطئه جدید شبکه های ماهواره ای پرطرف دار مانند من و تو و بی بی سی فارسی برای زندگی گرم ایرانی ها، رواج بی بندو باری هایی مانند همجنس گرایی و عادی جلوه دادن روابط همجنس گرا هاست.

چندی پیش این شبکه ها فیلمی با موضوع همجنس گرایی ساخته و در خوابگاه های بعضی دانشگاه ها پخش نمودند. متأسفانه این فیلم در خود ایران ساخته شده بود.

اما چرا خانواده های ایرانی هدف رواج همجنس‌گرایی دشمنان قرار گرفتند؟
کلیسای رسمی انگلیس (انگلیکان) در یک تصمیم جنجالی با ارتقای کشیش های همجنس گرا به مقام اسقفی موافقت می کند.

این تصمیم که از طرف مرکز اسقف های کلیسای انگلیکان به رقم مخالفت اسقف های سنتی موسوم به ایون جی کال ها بود اتخاذ شد. اما چرا همچین موضوع فاجعه باری بسیار عادی جلوه داده می شود؟

با نگاهی به اکثر فیلم ها و سریال های هالیوودی کشیش هایی را خواهیم دید که چه به صورت جدی و یا طنز، یا همجنس گرا هستند یا همجنس گرا ها را به عقد هم درمی آورند و بسیار این موضوع را عادی جلوه می دهند.

خانواده های ایرانی در مرداب همجنس گرایی!

پس بسیار واضح و روشن هست که این بار هدف دشمنان به سمت خانواده های ایرانی است.

آن ها می خواهند با عادی جلوه دادن روابط همجنس گراها در ایران و با مظلوم نمایی کار را به محافل حقوق بشر بکشانند. اصلی ترین چیزی که دشمنان روی آن بسیار تأکید دارند مظلوم نمایی همجنس‌گراهاست.

بی بی سی فارسی چندی پیش با پخش یک فیلم مستند به بهانه روز «مبارزه با همجنس گراستیزی» که از زندگی یک همجنس گرای پناهنده به ترکیه ساخته شده، مشکل اصلی همجنس گراها را در ایران، فشار افکار عمومی معرفی کرد.

در این فیلم بی بی سی در موضوع همجنس گراها در ایران صرفاً دولت را مورد انتقاد قرار نمی دهد بلکه با اعتراض به مردم قصد دارد فشار افکار عمومی را نسبت به همجنس گراها تعدیل کند.

شبکه من و تو نیز تبلیغ گسترده ای در باره همجنس گرایی شروع کرده و استارت آنرا از کارکنان شبکه زده است.

چندی قبل اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید.

پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند. همچنین رها اعتمادی درصفحه فیس بوک خود به پیام یک ازدواج یک همجسن گرا در لندن تبریک می گوید.

نکته: این بی غیرتی ها افکار مردم را به سوی قوم لوط سوق می دهد.

پ,ن: کاش خانواده ها قبل از گرفتار شدن در مرداب شبکه های ماهواره ای خود را نجات بدهند.


 چهارشنبه ۳ مهر ۱۳٩٢  ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ

قالب های طراحی شده

قالب حرفه ای بی سیم چی برای وبلاگ

قالب وبلاگ دکتر حسن روحانی

قالب وبلاگ پیاده روی اربعین

قالب فیلم محمد رسول الله برای وبلاگ

قالب زیبا و حرفه ای محرم برای وبلاگ

قالب زیبا و حرفه ای امام رضا (ع)

قالب زیبای تخریبچی

قالب زیبا و حرفه ای یاس کبود برای وبلاگ

قالب سه ستونه سنگر برای وبلاگ

قالب سه ستونه ولادت حضرت معصومه (س)

قالب سه ستونه مارک رمضان برای وبلاگ

قالب سه ستونه امام زمان برای وبلاگ

قالب حمایتی سعید جلیلی برای وبلاگ

قالب سه ستونه انتخابات برای وبلاگ

قالب سه ستونه شهادت حضرت زهرا (س)

قالب سه ستونه زیبای راهیان نور برای وبلاگ

قالب سه ستونه نماز برای وبلاگ

قالب سه ستمام خامنه ای برای وبلاگ

قالب سه ستونه شهیده با موضوع شهدای زن

قالب سه ستونه شهدای گمنام برای وبلاگ

قالب شهادت امام رضا (ع) برای وبلاگ

قالب سه ستونه ریحانه با موضوع حجاب

رای وبلاگ های ارزشی

برای وبلاگ های ارزشی

قالب سه ستونه کوثر باموضوع حجاب

قالب مذهبی سه ستونه محرم برای پرشین بلاگ

قالب سه ستونه بسیج برای وبلاگ

کد صوتی برای وبلاگ

کد صوتی هم آواز طوفان با صدای حامد زمانی

حضرت مهتاب با صدای حامد زمانی

کد صوتی سرزمین من با صدای حامد طاها

دوباره نیت کن با صدای میثم مطیعی

گردان با صدای حامد زمانی

باروی سیاه برای وبلاگ

مهمانی خدا با صدای علی اصحابی

کد صوتی ترانه زیبای ای ارزوترین بهار

مرگ مساوی با آمریکا برای وبلاگ

کد صوتی نحن صامدون برای وبلاگ

بی سیم چی برای وبلاگ

نگران منی با صدای مرتضی پاشایی

روضه نمیشه باورم برای وبلاگ

ماه تمام با صدای حامد جلیلی

صبح امید با صدای حامد زمانی

گزینه های روی میز برای وبلاگ

در میدان می مانم با صدای میثم مطیعی

کد صوتی ستاره پوش برای وبلاگ

کد صوتی تا همیشه تازه ای عشق قدیمی برای وبلاگ

کد صوتی مداحی محرم برای وبلاگ

کد صوتی مداحی یا لیتنا کنا معک

کد صوتی روضه کوچه برای وبلاگ

کد صوتی سوی خدا می رویم برای وبلاگ

گنجینه آنلاین صوتی امام زمان برای وبلاگ

کد صوتی مداحی ببار ای بارون ببار

کد دکلمه زیبای سلام امام زمان (عج)

کد مداحی شهدا شرمنده ایم با صدای میثم مطیعی

کد صوتی ای حرمت ملجأ در ماندگان برای وبلاگ

کد صوتی مناجات حاج حسن خلج با امام زمان

دانلود کد صوتی روضه حاج محمود کریمی برا

کد صوتی ببار ای بارون ببار

کد صوتی به طه به یاسین

پوستر های طراحی شده

افرادی که از آیت الله جنتی بزرگتر و کوچکترند

آقا پلیسه زرنگه با بدحجاب ها می جنگه...!!!

السلام علی ربیع الانام و نضرة الایام

پوستر نتیجه نفوذ دشمن

پوستر پایان خویشتن داری

پوستر 25 سال آینده فلسطین اشغالی

دست پخت جدید حامیان صلح

13 شهید غواص و خط شکن استان گلستان

پوستر پشت خنده اوباما

پوستر مروارید های افلاک

اینفوگرافی نتیجه حج رفتن ایرانی ها

پوستر یمن پیروز است با اتحاد

پوستر عاقبت نسیه فروشی

کاتور تحریم گاز اروپا توسط ایران

پوستر نابودی تل آویو فقط در 10دقیقه

پوستر مزدوران MI6 و CIA

پوستر تولد دوباره انسان ...

ساپورت یعنی ...

نهضت سواد آموزی واشنگتن شروع به فعالیت کرد

پوستر فیلم انصرافی ها

پوستر مادر شهید بهروز صبوری

حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی

امر به معروف با چشـــم ها

فرشته ها هم دزدی می کنند....

بنر با کیفیت برای ایام محرم و هیئات مذهبی

بنر با کیفیت تبریک میلاد امام رضا (ع)

طرح بهشت پاداش پاکدامنان

پوستر 92 شهید گمنام

ار گرفته شده با موضوع حجاب و عفاف

پوستر چادر میراث حضرت زهرا (س)

پوستر پرواز به آسمان فرود در بهشت

پوستر حجاب خون بهای شهیدان

پوستر فرشته مدافع حرم حضرت زینب (س)

پوستر میراث شهید

پوستر شهید دکتر مصطفی چمران

پوستر شهدای گمنام ...

پوستر هر رأی یک ایرانی یک تیر به قلب دشمن است

پوستر شناسنامه ها دفاتر ثبت افتخارات هر ایرانی

پوستر ادامه راه

پوستر ای لشگر صاحب الزمان با موضوع انتخابات

لوگوی پیشنهادی معبر سایبری فندرسک به گوگل

پوستر مسیر جریان انحرافی به سمت ولایت نمی رود

پوستر لایک های بی ارزش باموضوع حجاب

پوستر سیب گلاب با موضوع حجاب

پوستر داغ شهــــــــــــادت

پوستر طرح مبارزه با خشونت در مبارزه با بدحجابی

پوستر استند سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی

پوستر تا آخرین قطره خون این راه ادامه دارد

پوستر وظیفه افسران جنگ نرم در انتخابات

پوستر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

پوستر در محیط مجازی از نگاه های اضافه بپرهیزید

پوستر این خــــــــــــــــــــاک ها

پوستر ما برای چه شهید داده ایم؟؟؟

بالای صفحه

سید شهیدان اهل قلم :
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد؛ باب جهاد اصغر بسته شد باب جهاد اکبر که بسته نیست...