معبر را محبوب کنيد
مارو دنبال کنین

عکس منتخب
slideshow_largeslideshow_largeslideshow_largeslideshow_large
از اصول اولیه جنگ نرم در فضای مجازی , حفظ حقوق کپی رایت همسنگران است
اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

 به شدت خود را وقف جنگ و خدمت به اسلام کرده بود. او در جایی عنوان کرده بود:
«من طاقت نمی‌آورم که دور از صحنه جنگ باشم و تا ثبات منطقه برقرار نشود، استراحت نمی‌خواهم

این روحیه به حدی عجیب بود که یکبار وقتی فرزندش مریض می‌شود، در پاسخ همسرش که از او می‌خواهد به جبهه نرود می‌گوید: «جان یک بچه در مقابل جان این همه عزیزانی که در حال جنگ هستند، ارزشی ندارد.» او کسی نبود جز شهید علی اکبر شیرودی.

 29 فروردین روز ارتش

برای دریافت کیفیت اصلی بر روی عکس کلیک کنید

شهید شیرودی:‌ از شما مردم می خواهم که مواظب باشید ،مواظب شایعات باشید ،سپاه را بشناسید، ارتش را بشناسید و ببینید سپاهی که از قلب این ملت بر خاسته و ارتشی که این همه «حر» تحویل جامعه قهرمان پرور ایران داده تا به حال چه حماسه هایی آفریده اند... ارتشی که پشتیبانش ملت باشد حتما پیروز است، مخصوصا وقتی که این ارتش مکتبی باشد و ما امیدواریم که تمامی پرسنل ارتش ما روزی مکتبی باشند و ما امیدواریم که تمامی پرسنل ارتش ما روزی مکتبی بشوند و آن روز، روزی است که آمریکا باید بر خودش بلرزد،چون یک ارتش مکتبی می تواند دنیا را به زانو در آورد.

پ,ن : روز ارتش بر تمام حماسه سازان ارتشی که حافظ مرز های این سرزمین هستند مبارک باد.


 یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳٩٥  ۸:۳۱ ‎ب.ظ

سلام آقا جان. دوباره برایت می نویسم و نمی دانم مثل آن شش نامه خصوصی که به بیت شما نوشتم و هیچ خبری از آن نشد این نامه نیز به دستتان می رسد یا نه اما می نویسم تا وجدانم آسوده شود.

می نویسم که بهتر بدانید اینجا مسئولین دولتی با حقوق های میلیونی هر روز فربه تر می شوند و کارگران قراردادی با حقوق 600تومن که آن‌هم خیلی هایشان هرچند ماه یکبار رنگ آن را می بینند گوشت هایشان به استخوان هایشان چسبیده تر می شود.

می نویسم که بهتر بدانید وام های میلیونی هنوزهم مخصوص پورشه سوارهاست و خیلی از زوج های جوان در حسرت همان سه میلیون تومن وام ازدواج هستند که تنها صرف خرید سه قلم از لوازم زندگی‌ شان می شود.

می نویسم که بهتر بدانید با اینکه برنامه ششم توسعه هنوز اجرایی نشده اما شکاف طبقاتی در کشور بیداد می کند و پولدارها هر روز پولدارتر و فقرا هر روز فقیرتر می شوند.

دومین گلایه معبر سایبری فندرسک از رهبر معظم انقلاب

می نویسم که بهتر بدانید در ارگان های امنیتی کشور هنوز نظام پادشاهی پابرجاست و پس از پدر، فرزند وی برسرکار می آید و استعداد های جوانان حزب الهی دلسوز نادیده گرفته می شود.

می نویسم که بهتر بدانید خیلی از برنامه های فرهنگی با هزینه های خیلی کم اجرایی نمی شود اما هزینه های میلیونی ارگان های دولتی برای برگزاری همایش های بی فایده که تنها بدرد خوابیدن حضار می خورد سر به فلک می کشد.

می نویسم که بهتر بدانید خیلی از نهاد هایی که بودجه فرهنگی دریافت می کنند از بیت المال، بجای پرداختن به کار فرهنگی مدام در حال تخریب های سیاسی و برهم زدن جو آرام جامعه برای خوراک دادن به رسانه های بیگانه هستند.

می نویسم که بهتر بدانید آن هایی که با بند پ و بند س سرکار رفته اند و حقوق چندمیلیونی دریافت می کنند حاضر نیستند ریالی از آن حقوق یامفت را برای اسلام و انقلاب هزینه کنند در حالی که خیل جوانان بااستعداد حزب الهی که دغدغه کار فرهنگی دارند بیکارند.

می نویسم که بهتر بدانید هنوز هم بجای ریشه ملاک ارزش افراد را ریش می دانند و برایشان مهم نیست چه رزومه و چه توانمندی ها و چه دغدغه هایی دارند تنها مهم اینست که ریش داشته باشی درست عین داعش.

می نویسم تا بهتر بدانید امروز یکی از اصول استخدام شدن در ارگان ها بعد از بند پ و بند س، بی عرضگی و نداشتن هیچ توانمندی خاص در انجام کار است و ملاک سنجش این بی عرضگی همان بند پ و بند س است.

می نویسم تا بهتر بدانید اکثر آنانی که برای شما گزارش کار فرهنگی می فرستند تنها برای عکس گرفتن و مستند سازی کردن کار انجام می دهند نه برای کمک به انقلاب و تأثیرگذاری در جامعه.

می نویسم و می دانم که شما باعث و بانی هیچکدام از این ها نیستید، می نویسم تا اندکی از درد دلم کم شود. می نویسم تا کمی درد وجدانم التیام یابد. می نویسم تا بدانید اگر نان شب هم نداشته باشیم اما هرگز و هرگز و هرگز بی‌خیال ولی فقیهمان نخواهیم شد.

تنها گلایه من از شما هنوز حسرت دیدن روی ماهتان است...

ارادتمند شما نویسنده معبر سایبری فندرسک، خادم سایبری.

مطلب مرتبط : اولین گلایه معبر از رهبر معظم انقلاب


 پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳٩٥  ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ

قسمت شد در چهارم فروردین ماه امسال همراه با اعضای بسیج رسانه استان گلستان راهی سرزمین های نور بشیم. به همین مناسبت دلنوشته ای رو تقدیم به شما می کنم :

به نام خداوند شقایق ها

گاهی زمین و زمان در تکا پو می شوند تا تورا به زمان و مکانی بخوانند که فرسنگ ها از باورت دورترند و به دلت نزدیک. اما باور کن صدایی که تورا از میان این همه هیاهوی پنجره ها و خیابان ها و آهن ها و رنگ ها فرا می خواند سخت به گوش می رسد ولی تنها به تو می رسد، تنها به تو...

درست در همین لحظه است که زنگ دلت به صدا در می آید و دعوت نامه خانه خورشید تو را به مهمانی خاک ها می خواند، فرقی نمی کند چه هستی و که هستی، مهم اینست که تو از میان هزاران نفر دعوت شده ای، فقط تو...

عکس راهیان نور

و بار گناه را زمین می گذاری و با پای دل راهی سرزمین عشق می شوی. راه سخت است و طولانی اما وقتی در قتلگاه شهدا پای می نهی نمی دانی این مکان و زمان در کدام لحظه تاریخ آینده یا حال یا گذشته است.

گویی زمان در افق اینجا چرخش زمین را هم از یادش برده است و هیچ عقربه ای در ساعت دنیایی بالا و پایین نمی رود...

انگار ذرات این خاک گرم جای خود را با ابرهای آسمان عوض کرده اند و نمی دانی در آسمان چندم قدم بر میداری.

و درست در حوالی خانه شقایق است که بوی عشق و دلدادگی و اشک از سنگرهای بی قراری مجنونت می کند و چشمه خشکیده اشک هایت جاری تر از رود اروند می شوند و می مانی من کجا و پای نهادن در جای پای بال فرشتگان کجا...

عکس راهیان نور

و حال در میان هق هق گریه هایت و اشک هایی که بر روی گونه های عبودیت جاری می شود دو رکعت نماز عشق نیت می کنی و جانمازت می شود فرش خاک و مهر نمازت زمینی که جای پای عرشیان است...

دقت که می کنی می بینی کمی آنطرفتر نوشته است خطر انفجار مین، اما پوتین و کلاه خودی تکه تکه شده و تکه پیراهنی پاره متحیرت می کند، آری اینجاست که تازه درمیابی راز سیم را باید از خار دار پرسید.

می مانی بروی یا بمانی، دل بکنی یا دل را جا بگذاری، اما پای رفتنت نیست، جاذبه مافوق تصور این خاک تو را در آغوش خود می گیرد و تو روحی که در قفس زمینی محبوس کرده ای را ناگاه رها می بینی.

چشم دنیایی را می بندی و با دیده دل می بینی دلتنگی فتح المبین را، غربت شرهانی را، عطر عجیب فکه را، تنهایی کانال کمیل را، خاک پاک چزابه را، نسیم دلنواز اروند را، حس عجیب نهر خین را، اشک های عملیات رمضان را، باران رحمت طلاییه را، بوی سیب شلمچه را و پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده معراج شهدای اهواز را.

عکس راهیان نور

با چشم دل آسمان را می نگری، همان آسمانی که روزی در های بهشتش را برای معراج خاکیان گشود و تو اکنون بی هیاهو در همانجا ایستاده ای که روزی افق نوری فرشی را به عرش دوخت.

آری اینجا محل بارش بی امان گلوله ها و خمپاره هاست، اینجا مین ها راه بهشت را بهتر می دانند، اینجا نخل هایش هم ایستاده میمیرند، اینجا محل عبور ملائک است، اینجا ...

وقت تنگ است و باید راهی شد اما دلت را جا می گذاری و می روی و وقتی به خود می آیی که می فهمی فرسنگ ها از شعاع نور سرزمین خاکی دور شده ای و شهدا عیدیشان را با یک تکه از کفن و خاک تفحس شده خود به تو هدیه داده اند. زیارتت قبول.

ادامه مطلب عکس های مناطق عملیاتی


 سه‌شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٥  ٥:٤٩ ‎ب.ظ

معبر سایبری فندرسک استند شماره 3 شعار سال 95، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را به صورت فایل لایه باز (psd) با کیفیت بالا آماده نموده که می توانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.

لایه باز استند شعار سال 95 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا کلیک کنید.

جهت دریافت فایل PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

مرتبط : لایه باز استند شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شماره 1

مرتبط : لایه باز استند شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شماره 2


 دوشنبه ۱٦ فروردین ۱۳٩٥  ۳:٥٩ ‎ق.ظ

معبر سایبری فندرسک استند شماره 2 شعار سال 95، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را به صورت فایل لایه باز (psd) با کیفیت بالا آماده نموده که می توانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.

لایه باز استند شعار سال 95 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا کلیک کنید.

جهت دریافت فایل PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

مرتبط : لایه باز استند شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شماره 1

مرتبط : لایه باز استند شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شماره 3


 یکشنبه ۱٥ فروردین ۱۳٩٥  ٦:۳٢ ‎ق.ظ

شهید رجب بیگی:  از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند. هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم تا دوباره فردا شهید شویم.

و دنیای امروز ما منجلابیست که نمیدانیم برای بیرون کشیدن امروزمان از منجلاب دنیا تلاش کنیم یا برای فردایی که بیشتر در منجلاب فرو نرود. نمیدانم لمس انگشتانم بر صفحه پلاستیکی که منتهی می شود به مدارهای الکتریکی برای نمایش نقوش بر صفحه ای پر از مثبت ها و منفی ها، برای رهایی از درد وجدان است یا برای رهایی از درد دنیا...

معبر سایبری فندرسک با افتخار چهار ساله شد

اما می دانم انگشتانی که بجای پوتین پای در معبر مین های نفسانی این فضای مجازی می گذارد از زخم ها و درد ها در امان نخواهد ماند؛ همانطور که روزی مین های معبر های خاکی پرستوهای مهاجر را به عرش خدا پرتاب می کردند...

سلام به همه همراهان معبر. سلامی از جنس نور، نوری که پرتو آن از سرزمین های نور برخاسته است. امسال معبر سایبری فندرسک با عنایت شهدا در روز 8 فروردین چهار ساله شد و این چهارسالگی معبر مصادف شد با دعوت شهدا از این حقیر برای حضور در سرزمین های عشق و ایثار و حماسه.

روزی که این متن رو می نوشتم تازه از زیارت شهدای گمنام معراج شهدای اهواز بیرون اومده بودم و سرخوش بودم از عیدی که شهدای گمنام به من وهمسرم دادن، تکه ای از کفن و خاک تفحص شده پیکر پاک شهید گمنام...

سال 94 یکی از بهترین سال های عمرم بود که شاید دیگه این سال تکرار نشه و اون رسیدن به عشقی بود که سال ها دنبالش بودم و این عشق جواب من رو در جوار شهدای گمنام تپه نورالشهدا داد و باهم عهدی ابدی بستیم.

سفر به مناطق عملیاتی اولین سفری بود که با همسرم رفتم و خیلی خوشحالم که شهدا مارو به مهمونی ویژه خودشون دعوت کردند و مارو دست پر به خونه برگردوندن.

امیدوارم با این حال خوشی که از این سفر معنوی بهم دست داد بتونم با قدرت بیشتر در جنگ نرم حضور و فعالیت کنم تا سرباز خوبی برای رهبرم و امام زمانم باشم و بتونم با همراهی شما بزرگواران کوتاهی های سال 94 رو در این سال جدید جبران کنم و معبر بتونه معبر های زیادی رو به دل های مردم بزنه. إن شاءالله.

مرتبط : معبر سایبری فندرسک با افتخار سه ساله شد

مرتبط : معبر سایبری فندرسک با افتخار دو ساله شد

 مرتبط : معبر سایبری فندرسک با افتخار یکساله شد


مرتبط: متفرقه
 جمعه ۱۳ فروردین ۱۳٩٥  ٤:۳٢ ‎ق.ظ

معبر سایبری فندرسک استند شعار سال 95، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را به صورت فایل لایه باز (psd) با کیفیت بالا آماده نموده که می توانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.

لایه باز استند شعار سال 95 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا کلیک کنید.

جهت دریافت فایل PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

مرتبط : لایه باز استند شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شماره 2

مرتبط : لایه باز استند شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شماره 3


 پنجشنبه ٥ فروردین ۱۳٩٥  ٦:٥٠ ‎ق.ظ

معبر سایبری فندرسک شعار سال 95، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را به صورت فایل لایه باز (psd) با کیفیت بالا آماده نموده که می توانید در ادامه مطلب دریافت نمایید.

لایه باز شعار سال 95 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

جهت دریافت فایل PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید


 دوشنبه ٢ فروردین ۱۳٩٥  ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ

سلام بر بهار مردم و خرمی دوران

باز سالی نو می شود و نمیدانم خوشحال باشم از کم شدن یکی از سال های دوری یا غمگین از زیاد شدن سال های ندیدنت؟ ای کاش بشود هفت سین سفره های دلمان را به هفتمین روز هفته گره ای سبز بزنیم تا آرزوی همه ما امسال دیدن رویت باشد.

و چه ساده دل خوش کرده ایم به خوشی های چند روزه این عید ها و چه راحت باور کرده ایم دوری ندیدنت را تا جایی که بجای جستجوی کوی تو، مدام در حال جستجوی این مغازه و آن مغازه هستیم...

السلام علی ربیع الانام و نضرة الایام

برای دریافت سایز اصلی روی عکس کلیک کنید

اگر با نوروز روز های ما نو می شوند پس باید روز حضور تو را نوجهان نامید چرا که جهان از حضور تو جان دوباره می گیرد و کویر خشکیده دل ها از نسیم قدسی تو سرسبز و خرم می شود.

بی شک بهار ما شکفتن گلیست که باد ها از حضور او پرپر خواهند شد و سین اول سفره های هفت سین دلمان سیمای زیبای او خواهد بود و عید نوروز را به وقت شرعی حضورش جشن خواهیم گرفت.

بی تو اینجا همه در حبس ابد تبعیدند       سالها هجری و شمسی همه بی خورشیدند

سیر تقویم جلالی به جمال تو خوش است        فصلها را همه با فاصله ات سنجیدند

تو بیایی همه ساعتها ، ثانیه ها              از همین روز همین لحظه همین دم عیدند

❤.•* اللهم عجل لولیک الفرج *•.❤


 یکشنبه ۱ فروردین ۱۳٩٥  ٧:٢۳ ‎ق.ظ

قالب های طراحی شده

قالب حرفه ای بی سیم چی برای وبلاگ

قالب وبلاگ دکتر حسن روحانی

قالب وبلاگ پیاده روی اربعین

قالب فیلم محمد رسول الله برای وبلاگ

قالب زیبا و حرفه ای محرم برای وبلاگ

قالب زیبا و حرفه ای امام رضا (ع)

قالب زیبای تخریبچی

قالب زیبا و حرفه ای یاس کبود برای وبلاگ

قالب سه ستونه سنگر برای وبلاگ

قالب سه ستونه ولادت حضرت معصومه (س)

قالب سه ستونه مارک رمضان برای وبلاگ

قالب سه ستونه امام زمان برای وبلاگ

قالب حمایتی سعید جلیلی برای وبلاگ

قالب سه ستونه انتخابات برای وبلاگ

قالب سه ستونه شهادت حضرت زهرا (س)

قالب سه ستونه زیبای راهیان نور برای وبلاگ

قالب سه ستونه نماز برای وبلاگ

قالب سه ستمام خامنه ای برای وبلاگ

قالب سه ستونه شهیده با موضوع شهدای زن

قالب سه ستونه شهدای گمنام برای وبلاگ

قالب شهادت امام رضا (ع) برای وبلاگ

قالب سه ستونه ریحانه با موضوع حجاب

رای وبلاگ های ارزشی

برای وبلاگ های ارزشی

قالب سه ستونه کوثر باموضوع حجاب

قالب مذهبی سه ستونه محرم برای پرشین بلاگ

قالب سه ستونه بسیج برای وبلاگ

کد صوتی برای وبلاگ

کد صوتی هم آواز طوفان با صدای حامد زمانی

حضرت مهتاب با صدای حامد زمانی

کد صوتی سرزمین من با صدای حامد طاها

دوباره نیت کن با صدای میثم مطیعی

گردان با صدای حامد زمانی

باروی سیاه برای وبلاگ

مهمانی خدا با صدای علی اصحابی

کد صوتی ترانه زیبای ای ارزوترین بهار

مرگ مساوی با آمریکا برای وبلاگ

کد صوتی نحن صامدون برای وبلاگ

بی سیم چی برای وبلاگ

نگران منی با صدای مرتضی پاشایی

روضه نمیشه باورم برای وبلاگ

ماه تمام با صدای حامد جلیلی

صبح امید با صدای حامد زمانی

گزینه های روی میز برای وبلاگ

در میدان می مانم با صدای میثم مطیعی

کد صوتی ستاره پوش برای وبلاگ

کد صوتی تا همیشه تازه ای عشق قدیمی برای وبلاگ

کد صوتی مداحی محرم برای وبلاگ

کد صوتی مداحی یا لیتنا کنا معک

کد صوتی روضه کوچه برای وبلاگ

کد صوتی سوی خدا می رویم برای وبلاگ

گنجینه آنلاین صوتی امام زمان برای وبلاگ

کد صوتی مداحی ببار ای بارون ببار

کد دکلمه زیبای سلام امام زمان (عج)

کد مداحی شهدا شرمنده ایم با صدای میثم مطیعی

کد صوتی ای حرمت ملجأ در ماندگان برای وبلاگ

کد صوتی مناجات حاج حسن خلج با امام زمان

دانلود کد صوتی روضه حاج محمود کریمی برا

کد صوتی ببار ای بارون ببار

کد صوتی به طه به یاسین

پوستر های طراحی شده

افرادی که از آیت الله جنتی بزرگتر و کوچکترند

آقا پلیسه زرنگه با بدحجاب ها می جنگه...!!!

السلام علی ربیع الانام و نضرة الایام

پوستر نتیجه نفوذ دشمن

پوستر پایان خویشتن داری

پوستر 25 سال آینده فلسطین اشغالی

دست پخت جدید حامیان صلح

13 شهید غواص و خط شکن استان گلستان

پوستر پشت خنده اوباما

پوستر مروارید های افلاک

اینفوگرافی نتیجه حج رفتن ایرانی ها

پوستر یمن پیروز است با اتحاد

پوستر عاقبت نسیه فروشی

کاتور تحریم گاز اروپا توسط ایران

پوستر نابودی تل آویو فقط در 10دقیقه

پوستر مزدوران MI6 و CIA

پوستر تولد دوباره انسان ...

ساپورت یعنی ...

نهضت سواد آموزی واشنگتن شروع به فعالیت کرد

پوستر فیلم انصرافی ها

پوستر مادر شهید بهروز صبوری

حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی

امر به معروف با چشـــم ها

فرشته ها هم دزدی می کنند....

بنر با کیفیت برای ایام محرم و هیئات مذهبی

بنر با کیفیت تبریک میلاد امام رضا (ع)

طرح بهشت پاداش پاکدامنان

پوستر 92 شهید گمنام

ار گرفته شده با موضوع حجاب و عفاف

پوستر چادر میراث حضرت زهرا (س)

پوستر پرواز به آسمان فرود در بهشت

پوستر حجاب خون بهای شهیدان

پوستر فرشته مدافع حرم حضرت زینب (س)

پوستر میراث شهید

پوستر شهید دکتر مصطفی چمران

پوستر شهدای گمنام ...

پوستر هر رأی یک ایرانی یک تیر به قلب دشمن است

پوستر شناسنامه ها دفاتر ثبت افتخارات هر ایرانی

پوستر ادامه راه

پوستر ای لشگر صاحب الزمان با موضوع انتخابات

لوگوی پیشنهادی معبر سایبری فندرسک به گوگل

پوستر مسیر جریان انحرافی به سمت ولایت نمی رود

پوستر لایک های بی ارزش باموضوع حجاب

پوستر سیب گلاب با موضوع حجاب

پوستر داغ شهــــــــــــادت

پوستر طرح مبارزه با خشونت در مبارزه با بدحجابی

پوستر استند سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی

پوستر تا آخرین قطره خون این راه ادامه دارد

پوستر وظیفه افسران جنگ نرم در انتخابات

پوستر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

پوستر در محیط مجازی از نگاه های اضافه بپرهیزید

پوستر این خــــــــــــــــــــاک ها

پوستر ما برای چه شهید داده ایم؟؟؟

بالای صفحه

سید شهیدان اهل قلم :
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد؛ باب جهاد اصغر بسته شد باب جهاد اکبر که بسته نیست...