انقلاب را اسپارتاکوسی نکنید

اسپارتاکوس برده ای بود که در خدمت امپراتوران روم به عنوان گلادیاتور به میدان می رفت و با گلادیاتور های دیگه مبارزه می کرد و در نهایت گلادیاتور ها، همنوعان خودشون رو می کشتن و قیصر هم عشق می کرد و مردم روم هم سر گرم می شدند.

اسپارتاکوس تصمیم گرفت بردگان رو دور خودش جمع کنه و علیه امپراتور قیام کنه. مبارزه شدیدی هم انجام میدن و موفق می شوند امپراتور رو سرنگون کنند. بعد از سرنگونی قیصران ماندن چطوری نظام بسازند.

 از اونجایی که فقط یک شیوه یک نظام یک سیستم برای اونها قابل تصور نبود و خو کرده بودن به همون سیستم، آمدن نظامی ساختن مانند قیصر. یعنی قیصر رو انداختن پایین خودشون شدن قیصر و بعد شهروندارن روم رو تبدیل کردن به گلادیاتور.

انقلاب را اسپارتاکوسی نکنید

 خب براچی انقلاب شد؟ انقلاب درست شد یک حکومتی درست کنیم که باهمدیگه حزب بازی در بیاریم بجنگیم و این رو خراب کنیم و این رو بیاریم سر قدرت و اون رو برداریم و هرکسی جیبش رو پر کنه و فک و فامیلش رو بعدش هزار جور مسائل فرعی درست کنیم و کسی به این چیزها توجهی نکنه؟ برا این انقلاب شد؟

برا این انقلاب شد که بخش عمده ای از مدیران ارشد که از جنوب شهر و از روستاها و شهر های دور بلند بشن و بعد بشن بالا شهر نشین تهران؟ وقتی اومدن تو مسئولیت دوزار نداشتن که تو زندگیشون خرج کنن بعد میلیونر و میلیارد و ... برای اینا انقلاب شد؟ اگه برای اینا انقلاب شد که تو زمان شاه ملعون هم همه اینارو داشتیم. پس برا چی انقلاب شد؟

فراموش نکنیم انقلاب شد برای انجام یک مأموریت الهی. انقلاب ما دنباله انقلاب پیامبر عزیز حضرت محمد مصطفی (ص) است. بعضی از آقایون مسئول که دنبال قدرت و پول هستین، روی صحبتم با شماست. اگه قرار بود ازین کارها کنید پس چرا انقلاب کردیم؟ نکنه ماهم شدیم اسپارتاکوس؟

/ 52 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خواهران بسیجی

سلام بزرگوار بنده و سالک ولایت با وبلاگی متفاوت و جدید با عنوان "تازیانه های بی صدا" در خدمتتون هستیم.با نظرات ارزشمندتون مارو یاری کنید.در صورت تمایل به تبادل لینک اطلاع بدهید.سپاس از توجهتان[گل]

گمنام

باسلام. خداوند خیرتان بدهد.واقعاوبلاگ جالبی است.اجرت باامام زمان به وبلاگ من هم سر بزنید[گل]

شهیدان

سلام.با روایتی کوتاه و دردناک از شکنجه های دوران شاهنشاهی به روز هستم.

آمنین

وای از دست این مردم همیشه در صحنه...

مطهره

با رهبر انقلاب همدوش شده تهران بزرگ دشمن بوش شده بابرف خفن،بیست ودوی بهمن ماه سرتاسرشهرمان کفن پوش شده! ایام الله دهه فجر رو خدمت همه دوستان و بزرگواران تبریک عرض می کنم.

مهدی

سلام اخوی قصد ندارید در واتس آپ به اسم سایبری فندرسک یک گروه درست کنید؟ خیلی ها عضو گروه میشن و میتونید اطلاع رسانی جامعی داشته باشید.

علی

سلام وب خیلی خوبی داری دوست عزیز اون کدی که داخل باکس نوشته شدیه رو میخوام در قسمت لوگوی حمایتی پایین "کد لوگوی حمایتی" خیلی ممنون

سرباز گمنام

خدایا شکرت که امام نیستند تا ببینند بچه های انقلاب چه بر سر انقلاب میاورند.

دایناسور

یاد حرف دکتر شریعتی افتادم. میگفت یک نهضت مخالف حکومت و نهاد و تفکر فعلیه. نهضت قیام می کنه و پیروز میشه. حالا نهضت خودش قدرت شده و شبیه نهاد قبلی دنبال تثبیت موقعیت خودشه. باز علیه اون نهضتی شکل میگیره برای آزادی.. و.. این میشه سیکل تاریخی که در دوران تاریخ همیشه این چرخه ادامه داشته. خدا نکنه ما به اونجا برسیم که انقلاب خودجوش و مقدس ما تبدیل به نهادی بشه که فقط به فکر تثبیت قدرتش باشه و باز علیه اون یک نهضت..... پناه بر خدا...

محمد

خیلی خوبه. ولی چرا ننوشتید از دکتر محمود احمدی نژاد؟