قمه ای که صادق شیرازی به قلب شیعه فرو می کند...

وقتی به شکل گیری وهابیت و قدرت گرفتن محمد بن عبدالوهاب به عنوان یک مذهب افراطی نگاه می اندازیم تشابهات بسیار زیادی را با فرقه ضاله شیرازی ها می بینیم. فرقه ای که کاملاً مورد حمایت روباه پیر است. همان روباهی که باعث شکل گرفتن وهابیت در عربستان شد و امروز با حمایت از شیعه افراطی قصد ایجاد تفرقه بین مسلمین جهان را دارد.

صادق شیرازی که هم‌کیشانش او را آیت الله می نامند افراطی شیعه ای است که بارها علیه اسلام قدم برداشته و به همراه برادرش بارها توهینات زیادی را نثار انقلاب و امام خمینی و رهبر معظم کرده اند. تا جایی که زمانی بیت شیرازی ها پاتوقی برای ساواک بوده است و از مردم در خواست می کرند که در مقابل رژیم شاهنشاهی مقاومت نکنند.

فرقه شیرازی ها به لطف انگلیس از حمایت مالی بسیار خوبی برخوردار هستند تا جایی که 13 شبکه ماهواره ای را بدون حتی پخش یک پیام بازرگانی پشتیبانی مالی می‌کنند در حالی که اکثر کانال های ماهواره ای شیعه مسدود شده اند اما کانال های شیرازی ها همچنان به لطف غربی ها فعالیت خود بدون هیچ مشکلی برای برهم زدن وحدت مسلمین ادامه می دهند.

امام خامنه ای در این خصوص می فرماید : آن تشیعی که بخواهد از لندن و آمریکا تبلیغ شود به درد شیعه نمی‌خورد.

اما بعد از ایجاد تفرقه بین مسلمین، یکی از اصلی ترین اقدامات شیرازی ها بدعت ها و وهن هایست که در دین و مذهب شیعه وارد نموده اند مانند قمه زنی و راه رفتن بر روی زغال و خار و غیره. بدعت هایی که موجب می شود تا چهره خشنی از دین اسلام و مذهب شیعه و تخریب واقعه عاشورا در اذهان عمومی بجای بگذارد.

امام خمینی(ره) در این باره می فرماید: شما می‌خواهید برای خدا کاری انجام دهید، در شرایطی که کاری به ضرر اسلام تمام شود، بهتر است که انجام نشود، مثلاً قمه‌زنی که موجب وهن اسلام می‌شود شما تا می‌توانید دستجات و سینه‌زنی را با شکوه‌تر انجام دهید.

قمه ای که صادق شیرازی به قلب شیعه فرو می کند...

مقام معظم رهبری در این رابطه مطلبی نقل کرده‌اند: «... وقتی کمونیست‌ها بر منطقه آذربایجان شوروی سابق مسلط شدند، همه آثار اسلامی را از آنجا محو کردند مثلاً مساجد را به انبار تبدیل کردند و ... هیچ نشانه‌ای از اسلام و تشیع باقی نگذاشتند، فقط یک چیز را اجازه دادند و آن قمه زدن بود، دستورالعمل رؤسای کمونیستی به زیر دستانشان این بود که مسلمانان حق ندارند نماز جماعت برگزار کنند و یا قرآن بخوانند، اما اجازه دارند که قمه بزنند، چون خود قمه‌زنی برای آن‌ها یک وسیله تبلیغاتی بر ضد دین و تشیع بود ...»

با بررسی نظرات بسیاری از علما و مراجع بزرگ شیعه همچون آیت الله خامنه ای(دام ظلّه)، آیت الله مکارم شیرازی(دام ظلّه)، آیت الله  سیستانی(دام ظلّه)، آیت الله فاضل لنکرانی(ره)، آیة الله جوادی آملی(دام ظلّه)، آیت الله بهجت(ره)، آیت الله نوری همدانی(دام ظلّه)، آیة الله مظاهری اصفهانی(دام ظلّه)، آیة الله سید کاظم حائری(دام ظلّه)، آیة الله نوری همدانی(دام ظلّه) و... در می یابیم همه این عزیزان قمه زنی را جایز ندانسته اند و حکم بر حرام بودن آن نیز صادر کرده اند در حالی که آخوندی انگلیسی همچون صادق شیرازی که مرجعیت ایشان هم جای بحث دارد قمه زنی را جایز می داند.

جالب است که انگار قمه زنی از سوی صادق شیرازی برای عموم جایز است وگرنه چرا شخص ایشان تابحال یکبار هم اقدام به قمه زنی نکرده است؟ مگر امیرالمؤمنین نفرمودند که : آنچه که براى خود دوست می‎داری، برای دیگران هم دوست بدار و آنچه براى خود نمى‏پسندى، براى دیگران هم مپسند؟ پس چرا صادق شیرازی حتی یک بار هم دست به قمه نشده است؟

اما شیرازی ها برای محبوب کردن چهره خود در نزد مردم اقدام به عکس گرفتن با بعضی از افراد و مداحان و بزرگان نموده اند و این تصاویر را در فضای مجازی به شکل وسیعی انتشار می دهند تا از این طریق در نزد عوام به خود مشروعیت بدهند.

ماجرای شیرازی ها به همینجا ختم نمی شود. متأسفانه این فرقه ضاله و منحرف و افراطی برای از بین بردن و کمرنگ کردن واقعه کربلا و عاشورا و مراسمات مذهبی اقدام به پرداخت کمک های مالی به هیئات نموده است و پرداخت این کمک های مالی که از سوی انگلیس پشتیبانی می شود را منوط به اجرای بعضی از شروط می نمایند. به عنوان مثال جدیدترین شرط این فرقه کثیف استفاده نکردن از نام شهدا و حتی عکس شهدا در هیئت‌های مذهبی است.

حال مسئولین هیئات اگر اندکی شرف و غیرت شیعه و محبت اهل بیت را در دل داشته باشند می بایست از دریافت اینگونه پول های حرام که از سوی مخالفان اسلام پرداخت می شود خودداری نمایند. وگرنه آن هیئت، هئیت امام حسینی نیست که هیچ بلکه هیئت یزیدی است.

آیت الله بهجت(ره) در این خصوص می فرماید: حسینی بشوید نه هیئتی! زیرا اگر گرم هیئت بشوید حسینتان را آنگونه که خود دوست دارید و باب میلتان است می‌سازید و هرکس با میل شما مخالف باشد میگویید باحسین(ع) مخالف است ولی اگر حسینی باشید هیئت و رفتارتان را برمبنای حسین میسازید! هیئتی شدن کاری ندارد کافیست ریش بگذارید و با پیراهن مشکی از این هیئت به آن هیئت بروید! حسینی شدن است که مشکل است.

توضیحات بیشتر در :
رزمنده سایبری
وب سایت فتن

/ 62 نظر / 304 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

کلامی که از حضرت آیت الله بهجت (ره) بیان کردید واقعا تاثیر گذار بود. بسیار ممنون فی امان الله

غریبانه

سلام برادر برای اطلاع http://www.bahjat.ir/index.php/akhbar-2/shayeat/1582-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%86%D9%87-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA%DB%8C.html

علی از قم

باسلام اولا مقایسه یک عالم شیعه با وهابیت خبیث آب در آسیاب دشمن ریختن است و باعث خوشحالی دشمن میشود. ثانیا مطلب منتسب به آیت الله بهجت توسط پایگاه رسمی دفتر ایشان تکذیب شده است و متن تکذیبیه آن موجود است لطفا نسبت به حذف یا تغییرات در متن منتشره ی خود اقدام کنید.

امیر محمد امیری

سلام همسنگر گرامی... شعری که برایتان ارسال کرده بودم را منتشر نساختید میخواستم ببینم که اگراز نظر شما مشکلی داشت،اصلاح کنم(لینکش رو تو قسمت ادرس سایت گذاشتم) سربلند و پایدار باشید

علی

اگه سید صادققمه بزنهباید مراجع هم جماع رو اموزشبدن شاید حرفت درست باشه ولی این حرفت خیلیخیلی خیلی خیلی مضخرفه که ایشون باید قمه زدنشو به همه نشون بده

الف سین

سلام اون قسمت آخری که از آیت الله بهجت عنوان کردید، اشتباهه و توسط مرکز حفظ و نشر آثارشون تکذیب شده. محبت کنید جهت جلوگیری از نشر اکاذیب و تهمت به مراجع تقلید، این قسمت رو پاک کنید و اصلاحیه ای تحت این عنوان در وبلاگتون منتشر کنید که مبادا خودتون رو مدیون عده زیادی بکنید (تکذیبیه معتبر به نظر پیوست می گردد) پاینده باشید یا علی http://www.bahjat.ir/index.php/akhbar-2/shayeat/1582-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%86%D9%87-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA%DB%8C.html

امید

با سلام این مطلب در مورد آیت ا... بهجت شایعه است این هم لینکش : http://www.bahjat.ir/index.php/akhbar-2/shayeat/1582-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%86%D9%87-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA%DB%8C.html خواهشمندم پیگیری کنید

علی

مگه هر چی کار خوب هست رو نمایش میدن

علی

چرا هر کس میگه اون تیکه آخرش برا آیت الله بهجت نیس اون رو بر نمی داری این بار هم بر نداری مطمئن میشم با یه هدف خاصی نام آیت الله بهجت رو آوردی؟

علی

منظورم از کار خوب قمه زنی نیس مگه هر کی بگه هر کاری خوبه باید اونو انجام بده اون موقع که سنگ رو سنگ بند نمیشه