آقای صانعی، شمر حافظ قرآن بود...

حاجی فتنه رو که همه میشناسن؟ درسته؟ همون مرجع تقلید قلابی فتنه گران که در سال 88 حسابی از این برده های دست پرورده انگلیس و اسرائیل و آمریکا حمایت کرد و آب تو آسیاب دشمن ریخت. همونی که دی ماه سال 88 جامعه مدرسین با انتشار بیانیه ای عدم صلاحیت شیخ یوسف صانعی را از تصدی عنوان مرجعیت اعلام کرد.

حالا این حاجی فتنه  حصر خانگی فتنه گران انتقاد کرده. سایت مخصوص فتنه گران که همون کلمه باشه هم حسابی از حاجی فتنه حمایت کرده. حاجی فتنه شاکی شده که چرا مثل بقیه دولت ها حتی زمان پهلوی با مخالفین سیاسی برخورد نمی کنین و چرا توی یک دادگاه نمیگذارید این ها از خودشون دفاع کنند.

والا تا اونجایی که ما میدونیم خیانت حکمش اعدامه. حالا اینا که دستشون به خون ملت هم آغشته شده و داشتن کل کشور رو به جون هم مینداختن دیگه از اعدام یه سر و گردن بالاترن. تا اونجایی هم که ما داریم می بینیم و می شنویم اینا اصلاً نیاز به دادگاه ندارن همینجوریش از زبون شما و خودشون دارن بیانیه میدن.

آقای صانعی، شمر حافظ قرآن بود...

اگه عرضه داشتن اون موقع که همه بهشون می گفتن خط خودتون رو از آشوبگران و فتنه گران جدا کنید باید اعلام می کردند پس چرا نکردن؟

سایت های حامی فته میگن حاجی فتنه در دیدار اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور گفته: چرا آقای موسوی که یک نقطه ضعف در زندگی اش پیدا نکرده اند و خانم رهنورد که مفسر قرآن است و آقای کروبی که سالها در زندان شاه بوده باید در حصر باشند؟

اگه این گفته حاجی فتنه باشه باید عرض کنم خدمت شما که برای نقطه ضعف آقای موسوی همون نامه ابراز تأسف فرار آقای موسوی از ترس جونش از پست نخست وزیری که امام(ره) براشون نوشتن برا کل زندگیشون بسه. برا خانم رهنورد هم باید بگم که اگه مفسر قرآن هستن چرا ما کتابی ازشون ندیدیم؟ اصلاً ایشون بلد هستن عربی حرف بزنن؟ یکی از شرایط مفسر اینه دیگه درسته؟ حالا گیریم یک در هزار که مفسر باشن شما چرا یادت نمیاد که شمر هم حافظ قرآن بود؟

برا آقا مهدی کروبی هم عرض کنم که رابینسون هم چندسال تو جزیره گیر افتاده بود. یعنی وقتی پیداش کردن باید پادشاه می کردنش؟ خب شمر هم تو جنگ صفین در کنار امیرالمؤمنین شمشیر زد و تا مرز شهادت پیش رفت. حالا آقای کروبی بزار تو حصر باشه شاید یادش بیاد با پول هایی که شهرام جزایری بهش داد چیکار کرده.

/ 30 نظر / 117 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

با این آدم که با فتواهاش اوضاعش معلومه دیگه

رضا

با سلام اسلام گر امروز چنین زار و ضعیف است زین قوم شریف است نه ظلم ز عیسی نه تعدی ز کلیساست از ماست که برماست. گوییم که بیدار شدیم این چه خیالی است بیداری ما چیست؟ بیداری طفلی است که محتاج به لالاست از ماست که برماست.

سجادشکری

باسلام اولین باربودکه به وبلاگ شماسرزدم.شمارولینک کردم . حتمابه وب من سری بزنیدخوشحال میشم نظرتون وبدونم..باتشکرمدیروبلاگ سرپل سخن

میثم

وبلاگ بسیار خوبی دارید انشاالله پاینده باشید. اگه مشکلی نیست ما رو لینک کنید باتشکر

مالک

منظورم شما بودی که حیثیت یک عالم رو زیر سوال می بری از خدا می خوام یجوری هدایتت کنه و آبروی علمای اسلام رو احیا تو زندگین تغییری احساس کردی و تلنگری خوری درس بگیر و دیگه به علمای اسلام توهین نکن اون آدم به اندازه ی سن پدر جنابعالی درس خونده والا... سن پدر شما رو هم تقریبی حساب کردم جا نخوری. در کل ... توهین کار خوبی نیست عزیز ... نکن این کارارو نکن که خدا بد جور سرت میاره میگی نه ... یه بار دیگه امتحان کن و ببین خدا چی سرت میاره

ahmad

سلام اصلا وبلاگ خوبی نداری چون توی اون به کسی توهین کردی که عزیز امام بود وبعدش بهم بگو که تو در چه مقامی هستی که مرجعیت یک مرجع رو رد میکنی مگه مرجعیت انتصابیه یا خریدنی لطفا نظرم رو برای دیدن همه بگذار و منتظر جوابت تو وبلاگم هستم

کنیز ولایی یوسف زهرا(عج)

برا آقا مهدی کروبی هم عرض کنم که رابینسون هم چندسال تو جزیره گیر افتاده بود. یعنی وقتی پیداش کردن باید پادشاه می کردنش؟ [لبخند]

آخه یکی هستم

سلام می خواستم بگم کسی نمی تونه کسی را از مرجعیت خلا کنه غیر از خدا تو که علم نداری اون بابا مرجع هست یا نه پس ضدش ننویس در ضمن بگم من مرجعم شخص دیگری است

میثم

صحبت های شهید دیالمه دباره رهنورد رو گوش بدید جالبه.

با حفظ احترام چیزززززززززززززز بردهان آدم تهمت زن