هرکس ساپورت نپوشه احمقه!!!

روزی روزگاری پادشاه معلوم الحالی بود که به دوختن و پوشیدن لباس های تازه خیلی علاقه داشت. برای همین دستور داد هرکس بهترین لباس رو براش بدوزه پاداش خوبی به اون خیاط بده.

خیاطی که از ظلم های پادشاه خسته شده بود و میخواست درس خوبی به پادشاه بده به قصر رفت و گفت من میتونم لباسی بدوزم که فقط آدم های باهوش بتونن ببینن و آدم های احمق نمیتونن اون لباس رو ببینند.

پادشاه وقتی دید ازین طریق میتونه آدم هارو تشخیص بده دستور دوخت این لباس رو به خیاط داد. خیاط هم شروع به دوختن لباس کرد اما هیچکس نمیتونست این لباس رو ببینه.

وقتی کار دوخت لباس تموم شد خیاط لباس خیالی خودش رو برد و تن پادشاه کرد. اما چون هیچکس دوست نداشت بهش بگن احمق شروع به تعریف و تمجید کردند اما در حقیقت لباسی به تن پادشاه نبود و اون لخت لخت بود.

هرکس ساپورت نپوشه احمقه!!!

حالا از اون ماجرا چندین سال می گذره و خیاط هایی برای بلهوسی و لذت بردن از ناموس یک ملت لباس هایی دوختن بسیار تنگ و زننده و به بهانه مد و باکلاس بودن جوری وانمود کردن که هرکس ازین لباس ها رو بپوشه خیلی فهمیده و عاقل و با کلاسه و هرکسی که نپوشه احمق و امل هست.

عده ای احمق مثل همون پادشاه که این لباس هارو می پوشند از سوی اون هایی که به دنبال بلهوسی و لذت بردن هستن و نمیخوان کسی بهشون بگه احمق مدام مورد تمجید قرار می گیرند و عده ای هوشیار و فهمیده هم که این لباس ها رو نمی پوشند از سوی همون احمق ها متهم به بی کلاسی و امل بودن می شوند.

پیامبر اکرم (ص)هلاکت زنان امت من در دو چیز سرخ است:یکی طلا و دیگری لباس های نازک و بدن نما. (شیخ مفید، امالی)

پ,ن : خب حالا شما مثل همون پادشاه احمق هستین یا ...؟

 

/ 94 نظر / 154 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ازعمق آسمان

سلام بزرگوار پست خیلی خوبی بودممنون.من جلوی محارم مثل بابابزرگم هم لباس تنگ نمی پوشم آنوقت جلوی نامحرم بپوشم!!!!! من یک دخترباحجاب کامل هستم باچادرم توی این گرما،دانشگاه رفتم.ولی به اندازه ای گرمم بودکه یک دختربامانتوی نازک هم گرمش بود.هیچ تفاوتی نداشت فقط اون هم توی این دنیاداره میسوزه وهم آتش جهنم رادرآخرت خریداره .وقتی ازهمه ی بی حجاب هادرموردوضع ظاهرشون سوال میکنیم خودشونم نمیدونندچرایا اصلاجواب قانع کننده ای ندارند.دیروزتودانشگاه یک بی حجاب بانگاه چپ به من ودوستم نگاه کردتودلم گفتم مابایدبه تواینجورنگاه کنیم نه تو.ببینم توی اون دنیاهم میتونه اینجوری نگاه کنه یانه.[لبخند] ممنون ازحضورسبزتون باافتخارلینک شدید.

گلستان بلاگ

سلام با تشکر از مطلب خوب شما این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. http://golestanblog.ir/%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D9%82%D9%87 منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

حرف تا بی نهایت

سلام وخدا قوت از مطالبتون نهایت استفاده را می کنیم وگاها در وبلاگ حرف تا بی نهایت منتشر میشه...

رهرو منتظر

با سلام و خدا قوت بله متاسفانه ...این ساپورت بلای خانمان سوزه! خواهشا تا 27 مرداد کارهای حجاب و عفاف رو زیاد تر کنید و برچسب های دو زبانه بزنید......... یه چیزایی شنیدیم.... اللهم عجل لولیک الفرج

حرف تا بی نهایت

کوچک که بودم کارتونی شبیه این ودیدم برام خیلی جالب بود... مثل همیشه عالی بود قلمتان پایدار سایبری فندرسک

ملیحه

یادمه این ساپورت که الآن کلی با کلاسه،قدیما ننم زمستونا به زور بهم میداد زیر شلوار مدرسه بپوشمُ ،جورابمُ بکشم روش که نچّام.....!!!![خنده]

هدی

هوا گرم است. هوا تب دارد انگار... زن باید چادر بپوشد که مصون بماند از گناه... که احساس برابری با مردان شهرش کند... مرد خیالش راحت است اما...مردان شهر من آرام، در ساحل با شلوارکی چسبان و بدن نما قدم بر می دارند....چرا که زنان شهر من به وظیفه ی خود آگاهند...زنان می دانند باید مصون بمانند در زیر چادر تا مردان با خیالی آسوده در ساحل قدم بردارند... اینقدر درمورد زنان ساپورت پوش می گید یه بار هم از مردانی که شلوارک می پوشند بنویسید ......

ف

من یه خانم باحجاب هستم و فکر میکنم اگر کسانی با لحن بد شما نبودند خیلی راحتتر میتونستم دوستانم رو به حجاب دعوت کنم شما چقدر بد صحبت میکنید یه پا ضد تبلیغ اید ما شاء الله

سمانه

ممنون بابت این پست.بسیار عالی بود