میدونین این عکس از کجاست؟

نماد زیبای آیت الله خامنه ای درمرز لبنان و فلسطین اشغالی ...
راحت بگم اون خونه ها برا اسرائیلی هاست  ....
فان حزب الله هم الغالبون انشاالله...

/ 8 نظر / 54 بازدید

وای وای چه اتفاقه بزرگ وغرور آفرینی من تو پوسته خودم نمیگنجم الان!

الان این چه ربطی به ترس داشت،فقط میخواستم بگم اتفاقه شاخی نیافتاده. زود جوش نیار.فقط یه چیزومیشه بگی بر چه اساسی به این نتیجه رسیدی که ترسو هستم؟؟؟ و بر چه اساسی خودتو شجاع میدونی؟؟؟نمیخوام با این حرف بگم من شجاع هستم و تو ترسو چون نظری که من گذاشتم اصلا هیچ ربطی به شجاع یا ترسو بودنه منو تو نداره! ازت ممنون که نظرارو سانسور نمیکنی مثله بقیه دوستان. ولی خواستم فقط و فقط بگم اتفاق خاصی نیست. من نمیگم اسرائیل خوبه وکاملا موافقم که باید جلوشونوگرفت و اینکه اسرائیل باید نابود بشه چون تمام شر ها زیر سر اوناس.

در ضمن وبلاگتم وبلاگه خیلی خوبیه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ولی بعضی چیزاشم قبول ندارم.

مرسی اول از طرز برخوردت ناراحت شدم وولی حالا میگم دمت گرم. قسمتایی که در مورد فراماسونری خیلی عالی بودولی با تمام احترام به عقایدت به نظرم از یکسری افراد خدا ساختی و معصوم میدونیشون در صورتی که اونا هم اشتباه کردنو گناه کارن.

مجید

سلام وبلاگت رو خیلی پسندیدم.واقعا من کمتر وبلاگی به این پر محتوایی دیدم.طراحی فتوشاپ بلدم اگه دوست داری کارامو ببینی ادرس ایمیلت رو برام بفرست.

ریحانه

مطالب خوب و تصاویر منحصر به فردتون در سایت هم میهن قرار دادم. خدا بهتون نیرو و عزت بده.

ریحانه

امروز در سراسر دنیا هیچ شخصیتی همانند امام خامنه ای عزتمند نیست. البته هر قدر دوستانش در دنیا بیشتر میشوند دشمنانش هم بیشتر میشوند. دشمنان کوردل، و منافقینی که چشم دیدن این همه عزت و سربلندی را ندارن. اسرائیلیها اگر توان داشتند اجازه نصب نماد جمهوری اسلامی را در کنار مرزهاشون نمیدادند. اگر ذره ای از این عزت و سربلندی را هر کشور دیگه ای داشت بعضی از این کسانی که اینجا نظر گذاشتند هزار بار میزدند تو سر ما .