درجزیره محروم کیش چه خبر است؟

یکی از اتفاقات جالبی که باید از آن تشکر و قدردانی کرد سفر آقای روحانی و خاندان هاشمی به جزیره محروم کیش است. جزیره ای که مردم بیچاره و بی پول به آن سفر می کنند و اصلاً از نظر رونق اقتصادی در وضع مطلوبی قرار ندارد و واقعاً نیازمند نگاه ویژه مسئولین برای بهبود وضعیت تأسف بار این جزیره است.

یکی از مشکلات اصلی مردم جزیره کیش، کشتی یونانی است که سال هاست در حاشیه این جزیره به گل نشسته و مانع تابش نور خورشید به جزیره شده است که واقعاً برای رفع این مشکل بزرگ باید دولت تدبیری اتخاذ نماید وگرنه چگونه می توان با تورم بالا جنگید؟

یا درخت تاریخی جزیره کیش که باید برای بهبود وضعیت این درخت فکری کرد و تدبیری اندیشید و اگر از آن نگهداری نشود نمی دانیم چه بلایی به سر 5 مرزبان گروگان گرفته شده خواهد آمد؟

درجزیره محروم کیش چه خبر است؟

یا جزیره هندورابی که خالی از سکنه است یکی از موضوعاتی است که باید حسابی مورد بحث قرار بگیرد چراکه اگر این جزیره بی سکنه بماند چگونه دولت می تواند برای اشتغال بیکاران آن فکری کند؟

یا اگر برای پارک دلفینها، باغ پرندگان، پارکساحلی مرجان، اسکله تفریحی، شهرزیر زمینی کاریز، شهر باستانی حریره، پلاژ آقایان و بانوان و ... فکری نشود چگونه دولت می تواند به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کند؟

از طرفی سفر آقای روحانی و خاندان آقای هاشمی به جزیره محروم کیش نشان دهنده آن است که چقدر این بزرگواران با اقشار فقیر و کم در آمد جامعه ابراز همدردی می کنند و بجای رفتن به اماکن تفریحی و پرخرج کشور، مانند مردم فقیر و کم درآمد به این نقطه سفر کرده اند.

پ,ن: بازم بعضی ها هی بگن رئیس جمهور محترم و آقای هاشمی اعیانی زندگی میکنند...

/ 69 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
2khi

ممنون بخاطر مطالب زیباتون انشالله که ثمر بخش باشه و مردم آگاهی پیداکنن

چه زیباست ... چه زیباست این مخالفت علنی با دولتی از دولت های جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ای که حزب و حزب بازی باشد را نمیخواهیم اگر جمهوری اسلامی اینست که رهبر آن چیزی بگوید و طرفداران او چیزی دیگر عمل کنند ننگ بر این جمهوری اسلامی آبروی اسلام را نبرید حداقل

علی

واقعا براتون متاسفم

علی

برا آقایون

حسین

هر هر هر هرهرهرهرهرهررهرهرررررررررررررررررررررررر نه اقای احمدی نژاد خوبه با اون خونه چهارتبقش تو........................................[شکست]

کنیز ولایی یوسف زهرا(عج)

سلام برادر بزرگوار مثل خودتون بنویسید...مثل خود قدیمیتون...جدی و تحلیلی... نه طنز گونه...البته شاید یکی دوجمله ی طنزوار تاثیر خوبی داشته باشه... اما اینکه همه ی متن یک پست با این موضوع، طنزوار گفته بشه، مطمئننا تاثیرگذاریش کمتر خواهد بود(به نظر بنده) و اینطوری سوژه میشه برای بی ادبانی چون دکتر حسن کلیدساز...که بگن هر بی سوادی انتقاد نکنه. در پناه الطاف یوسف زهرا(عج) توفیقاتتون روزافزون.

میثم

سلام مگه رییس جمهور فقط مال فقیر بیچاره هاست (البته با احترام زیاد نسبت به این قشر عزیز) ایشون باید هم به بی بضاعت ها برسن هم شرایط اقتصادی مکان های ارز اور رو بررسی کنن .

سامان

سلام..شما چی درباره کیش میدونین؟ من کیش زندگی میکنم..و واقعا اینجا محرومه..از نظر امکانات آموزشی و ورزشی و خیلی چیزایه دیگه..اینجا بچه های دبستانی دنبال مواد مخدرن..فک نکین چون چن تا پولدار میان کیش پس کیش خیلی وضعش عالیه