ورزش فیتنس روشی برای برهنگی

پدیدآورندگان فیتنس این ورزش را به عنوان ورزشی برای بازسازی و زیبایی اندام فرد می دانند که باعث ایجاد جذابیت می شود. اما همانطور که گفته شد اصل این ورزش برای ایجاد زیبایست و بدلیل حاشیه های غیر شرعی و غیر اخلاقی این ورزش، در داخل کشور غیر قانونی اعلام شده و آنچنان در بین افکار عمومی قبیح است که از برگزاری روشهای زیرزمینی و غیر قانونی آن نیز در داخل کشور استقبالی نشده است.

یکی از مشکلات اصلی فیتنس این هست که قربانی کلا در رژیم غذایی شدید می باشد و به مصرف داروها و مکملهای زیاد که در دراز مدت عوارض وحشتناکی دارد روی می آورد و در نتیجه این ورزش نسل جوان ما را نابود میکند.

درواقع اصل این ورزش برهنگی را هدف قرار داده است. متأسفانه مدتی است بعضی از پسران و دختران ایرانی در شبکه های اجتماعی اقدام به پخش تصاویر عریان جهت نمایش اندام خود می نمایند و موج این برهنگی به بازیگران سینما نیز رسیده است.

ورزش فیتنس روشی برای برهنگی

اما کار به همینجا ختم نمی شود. مدتی است در این شبکه ها از سوی بعضی از مدیران سایت های مستهجن مسابقه ای ترتیب داده شده است به نام مسابقه فیتنس بانوان و در این شبکه ها اعلام می شود تا بانوان عکس های شخصی و عریان خود را جهت شرکت در این مسابقه ارسال نمایند و در صورت تایید، این تصاویر در مسابقه شرکت داده می شوند.

وقتی که موضوع را موشکافی کردیم متوجه شدیم درواقع همچین مسابقه ای اصلاً وجود خارجی ندارد و پس از مدت کوتاهی تصاویر برهنه این بانوان اغفال شده در کل دنیا به عنوان مانکن هایی جهت لذت بردن هوس بازان پخش می شود.

حال سؤال ما این است آیا عزت و شرف یک بانوی نجیب ایرانی در این حد می بایست تحقیر شود؟ غفلت مسئولینی که می گویند باید شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک آزاد شود تا کجا باید باشد؟

/ 27 نظر / 143 بازدید
نمایش نظرات قبلی

[اوه][اضطراب][تعجب]

لطفاتصویری درموردمردان وزنان آخرالزمان قراردهید

یه بیچاره

دارم یه دختر دیوونه میشم چند بار توبه کردم منتها مرض چت روم ولم نمیکنه هی وسوسه میشم وبازم میرم یعنی شما با هیچ دختر.وپسری رابطه دوستانه برقرار نمیکنین چه جورییییییییییییی[سوال]

دختر ایرانی

ببخشید عکسایی که لوگوی معبر روشونه روهم لازمه ذکر منبع کنیم یادیگه همون لوگو روی عکس کافیه[سوال][گل]

امیرحسین

سلام این عکسای مبتذل چیه گذاشتی محمد ؟؟ داداش برخی جوونا تحریک میشن با این عکسا (حتی در صورتی که تو شطرنجی و محو و ویرایش کردی) وبی که داعیه ی فرهنگ سازی داره بعیدا از این عکسای مبتذل بزاره بعد قطعا تو هم خام این عکسا رو بدون سانسور داری پس اینقد گناه نکن داداش

فرزند کوروش

شما خیلی کاره بسیار زشتی کردید که عکس یه هنرمند ایرانی رو غاطیه این عکسا زدی . خودتون هیکلتون مثله بشکه شده به چهارتا هیکل خوشگل گیر میدین ؟

محمد

خدا لعنت کند این قوم کافر را که بدی را به جای خوبی جای میزنند.

دختر ایرانی

این از اون دختر به اصطلاح ایرانی اینهم از فرزند کوروش شما چیتون به کوروش شباهت داره ؟ادبتون؟غیرتتون؟عشقتون به وطن؟ شما فقط یاد گرفتین برای کارهایی که میخواین انجام بدین از اسم کوروش و ایران باستان سواستفاده کنید نه مراتون به کوروش میخوره نه رفتارتون...

محیا

وب عالی دارید...به منم سربزنید...ممنون...[لبخند]

کوثر

با عرض ادب لطفا در انتخاب عکس ها برای متن ها دقت کنید.نشان دادن تصاویر زنان و مردان نیمه برهنه و مستهجن خودش به نوعی اشاعه ی فحشاست.