رازهای زندگی خامنه ای برای مخملباف

همزمان با اغتشاشات سال 88 محسن مخملباف ایرانی وطن فروش به منظور بد بین کردن افکار مردم نسبت به رهبر معظم انقلاب، اقدام به انتشار متنی با عنوان راز های زندگی خامنه ای نمود. اما دروغ هایی که مخملباف به عنوان راز در این متن انتشار داد آنقدر بچگانه بود که اعتراض خیلی از هم‌کیشانش را در برداشت.

مخملباف در اراجیف هایش نوشته بود زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی دارد با 4 دکتر کشیک در طول 24 ساعت مراقبند و مجموعه ای که از خامنه ای محافظت می کنند 10000 نفر می باشند و کل ثروت خامنه ای و خانواده اش  36 میلیارد دلار است.

برای خامنه ای یک اتوبوس ضد گلوله که 500 میلیون تومان خرج برداشته ،ساخته شده است که دارای دو اتاق خواب و دستشویی و حمام است و هم چنین یک آشپز خانه کوچک دارد.

خامنه ای  (1 عدد هواپیمای ایرباس) مخصوص سفرهای خودش، (2 عدد بوئینگ 707 ) یکی مربوط به سفرهای فامیل و یکی مربوط به محافظین، (5 عدد فالکوم) 2 تا مربوط به سفرهای خودش و یکی برای سفرهای مجتبی و دوتا برای سفرهای فامیل، (5 عدد هلیکوپتر) 2 هلیکوپتر برای سفر خامنه ای و یک هلیکوپتر برای سفر مجتبی و دو هلیکوپتر مربوط به فامیل در بیت رهبری دارد.

و از همه جالب ‌تر اینکه مخملباف در متن خنده دار خود نوشته بود خامنه ای با شنود تلفن ها دچار افسردگی شدید است چراکه هر شب قبل از خواب به این نتیجه می رسد که کسی او را دوست ندارد و فردا صبح دوباره مردمی را می بیند که از ترس، خود را مرید او نشان می دهند تا به ثروت و قدرت برسند و یا از خشم او در امان باشند.

رازهای زندگی خامنه ای برای مخملباف

و حالا همان خامنه ای که مخملباف می گفت در زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی با 4 دکتر کشیک دارد این روز ها برای یک عمل ساده راهی بیمارستان دولتی می شود و آنجا برای اینکه برای سایر بیماران مشکلی پیش نیاید قبل از تمام بیماران و در اول صبح به درخواست خودش مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت یک اتوبوس ضد گلوله که 500 میلیون تومانی دارد که محافظانش از جلو و عقب او را اسکورت و 10000 نفر از وی حفاظت می کنند امروز در یک بیمارستان دولتی بستری است بدون آنکه بخشی را تعطیل کنند و یا محافظینش باعث اختلال در روند کاری بیمارستان شوند.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت ثروتش  36 میلیارد دلار است و چندین هواپیما و هلیکوپتر و ... دارد امروز بجای آنکه در یک بیمارستان خارج از کشور و یا یک بیمارستان حداقل خصوصی داخلی عمل کند در یک بیمارستان دولتی عمل می شود درست مانند یک انسان معمولی مثل سایر مردم کشورش.

و در پایان به مخملباف پیشنهاد می کنیم جهت فهمیدن و درک عشق و علاقه واقعی مردم نسبت به رهبرشان، در همان شبکه های اجتماعی که روزی علیه این نظام نقشه می کشیدند و کوته فکرانی را برای اغتشاش می شوراند سری بزند و پست ها و کامنت های آنان را مطالعه نماید تا شاید از شدت افسردگی خود کشی کند.

پ,ن : مخملباف ها خوب بدانند هرگز نمی توانند با چرندیاتشان واقعیات دنیا را برای چشم های آزادی خواهان جهان کور کنند.

/ 86 نظر / 2820 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گروه تحقیقاتی پژوهشی مرصاد

با سلام گروه تحقیقاتی پژوهشی مرصاد بر اساس سخنان استاد علی اکبر رائفی پور محصولاتی را در باره ( اهداف پشت پرده ی کفش های پاشنه بلند ) طراحی کرده است. این مطالب کاملا کارشناسی شده وعلمی می باشد. لطفا برای همراهی با حرکت بر ضد این نقشه ی شوم شیطانی این محصولات را در صفحات مجازی خود به نمایش بگذارید. لینک بروشور: http://panup.net/uploads/t558262__1.png http://panup.net/uploads/u49188_Picture2.png لینک کلیـــــــــــــــپ در آپارات http://www.aparat.com/v/rmLSM گروه تحقیقاتی پژوهشی مرصاد-شهرستان ساری

یه دوست

سلام عزیز خوبی؟ من هر از گاهی به وبت سر می زنم چون می دونم همیشه مطالب جالب و نو و جدیدی با یه نگاه جدید و خیلی خوب داری مطالبت خیلی خوبند خدا قوت فقط اسم آقاجانم رو بدون امام روی تصویرشون گذاشتین خیلی اذیت شدم آیت الله جوادی آملی فرمودند هر لفظی به غیر از امام خامنه ای جفاست به ایشان حالا یه مهمل باف چرند باف منافقی چرندی گفته اما روی عکس آقاجان و مولامون رو کاش اصلاح بفرمائید. خیلی ممنون

مامانی

عالللللیییییییییییییییییی[گل]

مهدی

به نام یزدان بخشاینده بخشایشگر این رو (رازهای زندگی آقای خامنه‌ای - نوشته محسن پخملباف) رو در دوران جاهلیت (مخالفت با نظام) خوندم خیلی نمی‌تونستم باور کنم به هر حال این مطلب شما رو من در پیج آقای پخملباف در فیس بوک کاشتم! البته امکان داره پاکش کنه! آدرسش اینه : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10152713234227902&id=76772707901 فقط خدا کنه که طاقت نقد رو داشته باشه و این رو پاک نکنه

دانشجو

اصلا فامیلش باید بشه خیالباف نه مخملباف

حسین

آخه ترو چه به مطلب نوشتن در مورد امام خامنه ای که خاک ته کفشش هم نیستی اقای خیالباف

آرش

انسان باید خود حساب باشد،مخملباف داره به بزرگ همون نظامی تهمت میزنه که دراون به شهرت رسیده.مخملباف خود فروخته بظاهر هنرمندیه که به مراد میلیونها مسلمان شیعه در کل دنیا افترا میبنده. برای هیمنه که باید در انتخاب علایقمون دقت کنیم تا خائن و وطن فروشهایی مثل مخملباف ،قهرمان جوانامون نشن

محمدرضا

ولله آقامون اشاره کنه مخملباف که هیچ کل دنیارو بهم میریزیم اگر یه تار مو از سر آقاجانم کم بشه مخملباف و مخملباف ها رو تیکه تیکه میکنیم