امان از دست این جلبک های سبز

جلبک های سبز : در صورت ادامه سکوت مقام‌های جمهوری اسلامی در خصوص وضعیت جسمی میرحسین موسوی٬ احتمال دارد هواداران وی در زمان برگزاری اجلاس سران عدم تعهد در تهران دست به راهپیمایی اعتراضی بزنند.

معبر سایبری فندرسک : خواهشن فقط با سطل زباله ها کار نداشته باشین!!!خنده

/ 6 نظر / 24 بازدید
مطیع رهبری

سلام...خیلی ممنون زحمت کشیدین... دانلودش کردم...خیلی قشنگه... خواهش میکنم خیلی ممنون ولی به قشنگی اهنگ وبه شما که نیست... من با فایر فاکس میام...میشه واقعا؟

پاتوق عمارها - ثامن گرافیک

بسم الله الرحمن الرحیم چرا رسانه ملی از کلمه امام خامنه ای استفاده نمی کند!؟ در اکثر برنامه های صدا و سیما امام خامنه ای را رهبر کبیر انقلاب یا حضرت ایت الله خامنه ای خطاب و معرفی می نمایند که باعث نگرانی است رسانه ای که باید تبلیغ فرهنگ ایران و اسلام و نظام جمهوری اسلامی باشد اینچنین فعالیت می کند . برادران و خواهران عزیز از همه شما دعوت بعمل می آوریم به وب ما سر بزنید و ، هر کس با این مطلب موافق و همفکر است ، به نشانه اعتراض مطالبه امت حزب الله نسبت به این امر مهم ، پستی با محتوای " چرا رسانه ملی از کلمه امام خامنه ای استفاده نمی کند!؟ " ارسال کند و حتالمقدور این متن را به دوستان خود نشر دهید. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

فرزند خاک

[قهقهه][قهقهه][قهقهه] چیز چیز چیز جلبککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک[هورا][قهقهه]

داود

سلام این تصویر رو من هم در فیسبوک دیدم که با توجه به اینکه دشمنان وطن و دوستان بیگانه فعالیت گسترده ای به راه انداخته بودند و با توجه به اینکه مردم ما فهمیده اند که موسوی و کروبی چه دروغ گو های بزرگی بوده اند و طناب این دو پوسیده تر از ان است که بخواهند با ان وارد چاه انان شوند این مطلب خیلی ساده از کنار چشم دوستان می گذاشت.و الحمداالله تهران خلوت تر از هر زمان دیگری شده بود. موفق باشید.

حسام گلدوز

واقعا خیلی احمق خدا شفاشون بده برن به حرف اون رهبر چیز چیزیشون گوش بدن سبزی خوردن ها