آموزش ادب سیاسی به بهنوش بختیاری به سبک آفتاب یزد

روزنامه باادب آفتاب یزد جدیداً در مقابل حرف بهنوش بختیاری بازیگر طنزپرداز که گفته بود "دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلاً بعد از توافق هسته ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکر کنم، مثلاً درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد"؛ طی یادداشتی به ایشون توهین کرده.

روزنامه اصلاح طلب آفتابه طی یادداشتی در تاریخ دوشنبه 94/5/12 با عنوان واسه نونه واسه نونه نوشت : "بهنوش بختیاری یک بازیگر طنز و شومن است و اندازه‌ همان سلمونی یا بقال می‌توان روی نظرش حساب کرد و بس."

آفتاب یزد همچنین مدعی شد: "بهنوش بختیاری چون نیازمند حضور در صداوسیماست چنین حرف مضحکی زده، حتماً به اندازه‌ افراد عادی هم نظرش ارزش ندارد."

این ارگان رسانه‌ای اصلاحات در پایان با این جمله کنایه آمیز که :"هر کسی حرفش به اندازه‌ خودش ارزش دارد و دلقک به اندازه‌ خودش…" مطلبش علیه بهنوش بختیاری را به پایان برد.

آموزش ادب سیاسی به بهنوش بختیاری به سبک آفتاب یزد

تصویر فتوشاپ

خدمت خانم بهنوش بختیاری باید گفت که شما باید دو کیلو سواد سیاسی داشته باشین بعد حرف بزنین و برای کسب این سواد سیاسی معبر سایبری فندرسک به شما آموزشی به سبک روزنامه آفتاب یزد خواهد داد.

خانم بختیاری شما ابتدا می بایست کمی باادب حرف زدن را کنار بگذارید و مثل روزنامه آفتاب با بی ادبی و گستاخی صحبت کنین و تا می‌توانید به دیگران توهین کنید. در غیر این صورت شما یک فرد با سواد سیاسی نخواهید شد. حالا عده ای میگن عقل و شعور افراد به اندازه ادب اون هاست، عیب نداره بزارین بگن مهم اینه که شما بی ادب باشین مثل روزنامه آفتاب.

دوم شما باید بی‌خیال مردم کشورتون بشین. به عنوان مثال شما برای شاد کردن مردم کشور طنز پردازی می کنین که خیلی بده و باید مثل روزنامه آفتاب موقعی که اولین وارد کننده خون های آلوده به ایدز وارد کشور شد به همه منتقدین بگین دلواپس و نان به نرخ روز خور و بی‌خیال مردمی بشین که بدست فابیوس کشته شدن.

سوم شما باید تا میتونین اجنبی پرستی کنین و مردم کشور رو خنگ فرض کنین. مثلاً برای اونایی که جلوی پای همین مذاکرات سنگ مینداختن فرش قرمز پهن کنین اما در کنارش به اون هایی که انتقاد دارن فحش بدین.

چهارم شما باید به ثروتمندان جامعه احترام بگذارین و از اون ها طرفداری کنین درست مثل بچه پولدار های ونک که شب توافق ریختن تو خیابون و به قشر های کم درآمدتر مثل شغل های شریف سلمونی و بقالی توهین کنین و اون هارو شغل های پست بدونین.

پنجم شما باید یاد بگیرین به قومیت های کشور توهین کنین. درست مثل شماره 1580روزنامه آفتابه که به  ترک زبان های عزیز کشور توهین کرد. و ....

بله خانم بختیاری اگر شما این شرایط رو داشتین اونوقت میتونین درباره کشور و مسائل روز نظر بدین وگرنه شما بی سواد هستین، البته این ها بخش هایی بود که می شد از آفتاب یزد یاد گرفت چون بقیش منشوری بود بهش اشاره نکردیم.

پ,ن : رئیس جمهور محترم در آخرین صحبت خودش با ملت برای اولین بار به منتقدین توهین نکردن اما طرفداران اصلاح طلب هر روز به منتقدین ومردم توهین میکنند ولی بجاش روزنامه ها و سایت های منتقد توقیف میشن. جالبه نه؟

/ 14 نظر / 286 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هم دانشگاهی

با سلام؛ هر کسی حرفش به اندازه‌ خودش ارزش دارد... خب آفتاب یزدم اندازه خودشه آفتابه دسته دار! اینم ادبی به سبک آفتابه ای

گلستان بلاگ

سلام خدا قوت مطلب خوب شما در سایت گلستان بلاگ منتشر شد http://golestanblog.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%AF%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%AE%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A8%DA%A9/ پایدار باشید یا علی

حرف تو

سلام و خداقوت مطلب خوب شما در حرف تو منتشر شد. http://www.harfeto.ir/?q=node/44772 موفق باشید یاعلی. التماس دعا

دوستدار همیشگی ات

آفرین به شما مگه اینکه شما دست به کار شید/ ممنون از حساسیت به همه اتفاقات اطرافتون به خصوص اتفاقات انقلابی

محمد

جالب بود! یک درصد هم فکر نمیکردم بختیاری اینطور آدمی باشه! از هنرمندا کمتر بصیرت دیده بودم! جالب بود! آفرین به خانم بختیاری

حالا اگه بهنوش بختیاری با توافق موافقت کرده بود شما همین جا بی غیرت و وطن فروش ختابش میکردی اما الان شده آدم خوبه [گل]

هم دانشگاهی

سلام وا پرچم من چرا شبیه امریکا شده داداش؟!!؟[عصبانی]

فائزه

چیشد ؟چیشد؟تا دیرو زبهنوش بختیاری یه بازیگر لا اوبالی بود ...تا از یه چیز شما ها دفاع کرد شد ایشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه ادمای کم ظرفیتی هستید لا اقل اینقد زود خودتونو نشون ندید..

فرقان

سلام اقا خبرنداری از سردبیر افتابه در فیلم کوتاه ومستند رضوی تقدیرکردن ..... یاعلی