کوروش بجای سگ چهارتا بچه داشت ...

متأُسفانه بخاطر سیاست های غلط و ترویج باورهای اشتباه و تزریق فرهنگ غرب در رگ پویای بدنه ملت، زادوولد در بین زوج ها بشدت کاهش یافته و همین امر باعث پیری جمعیت و ضربات جبران ناپذیری از جمله عدم رشد و توسعه اقتصادی، پیری و بی نشاطی جمعیت، آسیب های اخلاقی و تربیتی و ... را دربر خواهد داشت.

سهم قابل توجهی از کشورهای در حال پیر شدن را کشورهای اروپایی و آمریکایی تشکیل می دهند به گونه ای که از آسیا تنها کشورهای کره جنوبی، نیوزیلند، و سنگاپور در سال 2030 به جمع کشورهای پیر افزوده خواهند بود.

این خود نشان می دهد فرهنگی که عده ای به اصطلاح روشنفکر از غرب به نمایش می گذارند همان شیوه اشتباهیست که خود غربی ها گرفتار آن شده اند و در آن فرو رفته اند.

کوروش بجای سگ چهارتا بچه داشت ...

متأسفانه امروزه عده ای که ادعای روشنفکری هایشان گوش فلک را کر کرده است و مدام دم از نژاد آریایی و کوروش کبیر می زنند و بدان افتخار می کنند بجای روی آوردن به زادوولد، به نگهداری از حیوانات خانگی از جمله سگ می پردازند.

کوروش که بنیان‌ گذار و نخستین شاه شاهنشاهی هخامنشی بود و در بین سال‌های ۵۵۹ تا ۵۲۹ پیش از میلاد، بر نواحی گسترده‌ای از آسیا حکومت می‌کرد تمام تلاشش این بود تا نام ایران را زنده نگاه دارد و همیشه بدان عشق می ورزید تا جایی که گفته بود : فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.

 اما جالب است بدانیم همان کوروش کبیر دارای چهار فرزند به نام های کمبوجیه دوم، آتوسا، بردیا و رکسانا (آرتیستونه) بود. پس تو ای کسی که خودت را یک ایرانی و طرفدار کوروش می دانی بخاطر همون کوروش جونت بجای سگ بازی به فکر زادوولد برای آینده بهتر کشورت باش.

 

/ 49 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

عزیزم کمی تحقیق کوروش 6 تا فرزند داشت که اسم اونا هستند ماندانا کمبوجیه بردیا آتوسا آرتیستون رکسانا

فاطمه

سلام عالی بودبخصوص برای افراد ایرانی باستان گرا و نه اسلام گرا

حسین

سلام خیلی زیبا بود دمت گرم lik[دست]

دختر ایرانی

اون که مهم نیست... مهم اینه که علامت زرتشت رو بندازیم دور گردنمون....[خنثی][عینک]

یک معلم

از شما ممنونم این نشانه بزرگی شماست

دختر ایرانی

خوندم جالب بود.دیدم به شما میخوره: قابل توج اونایی که میگن ما شمال تهران میشینیم...ما شمال ایراااان میشینیم!حالا به روتون نمیاریم پررو نشین بابلی ها پرچم بالاست مازنی ها پرچم بالاست شمالی ها پرچم بالاست البته بنده که در قلب ایران زمین(پایتخت فرهنگ وتمدن ایران اسلامی)شهر گنبد های فیروزه ای زندگی میکنم!!![نیشخند]

سيدرسول

يه عده سگ باز چطوري فرهنگ ايراني اسلامي مارو به مسخره گرفتن بعد ما وايساديم نگاشون تف ب غيرت هر مسئول بي تعصبي

دختر ایرانی

دقیقا بگید کجاشو مفهوم نیست.توضیح ارائه میکنم با ذکر مثال.بارم:1نمره (جو مدرسه گرفته منو...[نیشخند])

az

خیلی بده این طرز حرف زدن و این قیاسی که داشین یگم برای دیگران احترام قائل باشیم بد نیست و برای اهداف مون از هر چیزی استفاده نکنیم

حسین باقری

سلام دوست عزیز,سال نوی شما مبارک باشه و انشاا...سالی پر از خیر و برکت داشته باشید. با اجازه این مطلب شما را بدون تغییرات در متن و بدون ویرایش عکس منتشر کردم.یاعلی[گل]