سمت شیطان جایگزین سمت خدا

باید دست مسئولان رسانه ملی را بوسید. خسته شده بودیم از برنامه پر مخاطب سمت خدا. چقدر بیان مسائل مذهبی چقدر اهدای جایزه قرآن.

آخر مگر صدا و سیما مسجد است که این همه این برنامه را پخش می کردید؟ رسانه ملی که چندین مانکن تحویل جامعه داده است چه ربطی به خدا و دین و مذهب و فرهنگ دارد؟

همین فارسی وان و بی بی سی و من و تو را نگاه کنید ببینید و الگو بگیرید و مثل برنامه های تحویل سالتان بزنید و پای‌کوبی کنید. چیکار به فرهنگ و مذهب دارید؟ بجای این برنامه هم برنامه سمت شیطان بگذارید.

هم جذابتر است و هم بدآموزی دارد. تازه کارشناس آن هم برای شما نامه نمی نویسد و به عملکرد شما اعتراض نمی کند چرا که شما درست همانکاری را دارید انجام می دهید که مورد تأیید کارشناس آن است.

 سمت شیطان جایگزین سمت خدا

برای مشاهده سایز اصلی بر روی عکس کلیک نمایید

این اقدام عجیب صدا و سیما را باید به فال نیک گرفت. چرا که مقام معظم رهبری در سال ۷۳ فرمودند که از درد فرهنگ با مردم سخن نمی‌گویم، بلکه خطابم مسئولان هستند و امروز بعد از گذشت بیست سال ایشان در نام گذاری سال 93 می فرمایند سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی.

یعنی چه؟ یعنی مسئولان ما متأسفانه نتوانسته اند در حوزه فرهنگ کارنامه موفقی از خود نشان بدهند و اینبار حضرت آقا این وظیفه را بر دوش خود مردم نهاده اند.

نمونه این بی تدبیری ها در حوزه فرهنگ را می توان در حکم عجیب مسئولان بی فرهنگ رسانه ملی مبنی بر برکناری تهیه کننده برنامه سمت خدا دانست. برنامه ای که در دل مردم جای باز کرده و هدف آن رشد و تعالی فرهنگ و مذهب در بین خانواده های ایرانیست...

خدا رو شکر مردم اینبار با انتقادات زیاد به مسئولان رسانه ملی ثابت کردند که از مسائل فرهنگی کوتاهی نخواهند کرد و مسئولین بی فرهنگ رسانه ملی هم مجبور به تبعیت از مردم شدند.

/ 35 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تاجیک

سلام متاسفانه توی مملکت ما و مسئولین بالادستی کمترین عنایت به صحبتهای مقام معظم رهبری و هشدار های 20 وچند سالیه ایشان رادارند و بیشتر مسولین به جاییکه چاره ای بیاندیشند اکثرا به فکر پست ومقام ومال دنیا هستند .خدا عاقبت آنها را ختم به خیر کند حالا اگر کسانی صحبت از احکام اسلام و پیاده شدن آن کنن به مذاق بعضی ها خوشایند نیست .

محمدعلی

سلام. شما برای طراحی این عکس، فقط از فتوشاپ استفاده کردید؟ اگر نه ، پس لطفا اسم اون نرم افزار رو بگید

محمد سالاروندیان

واقعا برای رسانه ملی متاسف هستم.خیلی بد دارند ادامه میدند.شاید چندی دیگر سمت شیطان را نیز بیاورند. الله اعلم بما فی الذات الصدور.شاید هم قضیه چیز دیگری است و ما نمیدانیم.

...!!

لایک امیدوارم روزی رسانه این مسئاله رو درک کنه

mehdi

سلام.....لوگوی شما الان 6 ماهه که تو وبلاگ زینت یار با افتخار ثبت شده.........خواستم ببینم کی اجازه ثبت لوگوی ما رو تو وبسایتتون می دهید؟؟؟؟؟؟ یا علی

ملیحه

آه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه.... [ناراحت][دلشکسته][عصبانی][نگران][عجله]

دختر ایرانی

برنامه عیدشون اصلا جالب نبود فقط شبکه 8 خوب بود که حامدزمانی مهمان برنامه بود. اما چرا شبکه قران ؟؟؟؟ توهین نمیکنما ولی فکر نمیکنم پرمخاطب باشه-اونم برا ویزه برنامه عید- [گل][اوه]

محمد سالاروندیان

برخی خبرا هستش که گفته میشه مشکل از زیاده خواهی عوامل (خصوصا مجری) این برنامه بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (در مورد سوالتون در پاسخ نظر قبلی)

سیّدمحمود

سلام. من هم ناراحت شدم وقتی شاهد این تغییرات شدم. امّا خب ساکت نشستم. زنگ زدم 162 کلی حرف زدم. ولی الحمدلله به یه سری توافقات رسیدن و دوباره مجری برگشت.

محمد حسین

بابا یکم تند رفتی