ساخت فیلم آمریکایی توهین به پیامبر (ص)

در پی پخش یک فیلم  آمریکایی  که در آن به پیامبر اسلام (ص) اهانت شده است ، مردم لیبی به کنسولگری آمریکا در بنغازی حمله کرده و پرچم آمریکا را پایین آورده و به آتش کشیدن. در این حمله چهار کارمند کنسولگری بر اثر آتش سوزی خفه شده و کشته شدند. خبرگزاری فرانسه هم به نقل از سازنده این فیلم موهن نوشت هزینه ساخت این فیلم را صد یهودی پرداخت کرده اند . روزنامه فایننشال تایمز هم نوشت سام باسیل -۵۴ ساله- سازنده و کارگردان فیلم اهانت آمیز بدون افشای هویت شخصی می گوید: برای ساخت این فیلم ۵ میلیون دلار از صد یهودی کمک گرفته ام .
تری جونز کشیش آمریکایی که در  ماه آوریل گذشته با آتش زدن نسخه ای از قرآن کریم به یک شخصیتی جنجالی تبدیل شد از این فیلم و محتوای آن حمایت کرده است .

/ 6 نظر / 13 بازدید
k-kh

سلام خسته نباشی / امریکاییها با این کاراشون دارن قبر خودشونو میکنن مـــــــــــــــــــــــرگ بر امریـــــــــــــــــــــــــکا مـــــــــــــــــــــــرگ بر انگلیــــــــــــــــــــــــس مـــــــــــــــــــــــرگ بر اسرائــــــــــــــــــــــیل

زینب

سلام اینا فکر میکنند با این کارها میتونن ذره ای از ارادت مسلمانان کم کنند کور خوندن آدرس لوگومو واستون ایمیل کردم

محمد فرضی

با سلام خدمت و عرض ادب. خدا قوت و خشته نباشید. از اینکه به وبلاگ ما اومدین ازتون ممنونم. وبلاگ ما گروهی بوده و به تمام مباحث خداشناسی و اوصلف الهی می بردازد شما می توانید هر سوالی که در مورد خداوند متعال دارید با ما در میان بزارید. انشاءالله که با کمک هم بتونیم تصویر درستی از هستی رو داشته باشیم. حقیر جمعه ها مطلب جدید می نویسم و در خدمتتتون هستم. بازم به ما سر بزنید من هم میام خدمتتون و از مطالب شما استفاده خواهم کرد. باتشکر و موفق باشید.

نجلا

لعنت خدا به همه شون.

زینب

سلام همه با دادن صلوات بر محمد و آل و محمد رژیم دیوانگان زنجیری صهیونیسم و امرکایی های بی عفت را محکوم خواهیم کرد فریادهای نفرت انگیز شما در فردا مشت محکمی خواهد شد در دهان دود آلودشان