جنگ نرم اینست ....

دشمنان جمهوری اسلامی ایران باورهای سیاسی و دینی و نیز عادات حسنه ملت ما را با تکیه بر ابزارهای فرهنگی هدف گیری کرده اند.

جنگ نرم

رهبر معظم انقلاب:

من دارم می بینم صحنه رو...می بینم تجهیز رو...می بینم صف آرایی ها  رو...می بینم دهان های  با هقد و غضب  گشوده شده  و دندان های با غیظ فشرده شده رو...علیه انقلاب و علیه امام  و علیه همه این آرمان ها  و علیه همه کسانی به این حرکت  دل بسته اند چه بکنم اگر کسی نمی بینه؟!

/ 10 نظر / 87 بازدید
سينا

سلام پيام گرافيكي جديدتون مبارك باشه!

آهسته عاشق می شوم

آبی آسمان نشین مهربان من به اندازه یک خواب ساده به قدر یک لبخند برای من وقت داری؟؟؟

سهیل قیصری

سلام! آقا بیاین ببین عماد واستون چه آشی پخته!

قفس ویران

سلام به روز هستم با طرحی درباره: میخواهند شکارت کنند و این یعنی که دوباره طلب شهادت کرده ای . . . حاجی اگر به فکر خودت نیستی لااقل به فکر ما باش به فکر بی علمدار شدن ما باش . . . هنوز برای شهادت فرصت هست . . .

حرف تو

سلام.. تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتون در "حرف تو" "جنگ نرم اینست..." با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/3977 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. سایت حرف تو با راه اندازی موج وبلاگی "ما می توانیم" از تمامی افسران جنگ نرم خواهشمند است مطالبی را پیرامون موفقیت ها و پیشرفت های بزرگ کشورمان در وبلاگ و شبکه های اجتماعی منتشر نمایند و مطالب خود را در قسمت ارسال مطلب در سایت حرف تو ارسال نمایند. یا علی

گلستان بلاگ

با تشکر از مطلب خوبتان مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست http://golestanblog.ir/?p=871

شهید گمنام

سلام خسته نباشید.من وب شما رو لینک کردم.خوش حال میشم شما هم ما رو لینک کنید. التماس دعا شهید گمنام

سعید

سلام چرا نمشه عکساتونو تو وبلاگم کپی کنم ؟