درخواست از صادق شیرازی در هفته وحدت

آقای صادق شیرازی، من دو دوستانم که از اهل سنت هستند سالیان سال است در کنار یکدیگر با وحدت و همدلی و همزیستی زندگی می کنیم و امروز که دنیای اسلام به دست داعشی های کافر که کارشان تفرقه در دین است به خطر افتاده باهم یکصدا شده ایم و حاضریم جانمان را فدای اسلام کنیم.

درخواست از صادق شیرازی در هتفه وحدت

اما آیا شما و یاسرالحبیب و حسن اللهیاری که دستتان به همکاری با انگلیس به خون هزاران مسلمان آغشته است و در خانه های نرم و گرم و امن خود نشته اید و مواجبتان را از ملکه الیزابت ماهیانه دریافت می نمایید حاضرید در قبال حرف هایی که می زنید و باعث نفاق در جهان اسلام شده اید به مبارزه با داعش بروید؟

و شما ای مردم اگر مانده اید میان سید القائد و سید صادق نگاهی به سردارانشان بیندازید چراکه سردار سید صادق، یاسر الحبیب ای است که ساکن روستایی آرام در حومه لندن است و سردار سید القائد، قاسم سلیمانی است که سایه اش در عراق و سوریه و لبنان دخل از تکفیریان ضد اسلام و انسانیت در آورده...

درخواست از صادق شیرازی در هتفه وحدت

و تو ای آخوندانگلیسی بدان که امام صادق علیه السلام با علم امامت خود چنین روز دنیای اسلام را مشاهده می کردند که فرمودند :

به عیادت مریض های اهل تسنن بروید، امانت آنها را ادا کنید، به نفع آنان در دادگاه شهادت دهید، در تشییع جنازه مردگان آنها حضور پیدا کنید، در مساجد آنها نماز بگذارید، تا بگویند که فلانی جعفری است بگویند فلانی شیعی است  که این گونه عمل می کند و این من را خوشنود می‌سازد.

کسی که به همراه برادران اهل تسنن در صف اول نماز جماعت شرکت کند مانند کسی است که پشت سر رسول خدا صلی الله علیه وآله نماز خوانده و به او اقتدا کرده باشد. (کافی ج2 کتاب العشره حدیث 5 . تحف العقول ص488 .  کافی ج3 ص380)

پ,ن: شما نیز با دعوت از آخوند های انگلیسی آنان را دعوت کنید تا برای اثبات حرف های خود به مبارزه با داعش بروند، خواهید دید چگونه از ترس مهر سکوت بر لب هایشان خواهد خورد.

 

/ 44 نظر / 261 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تک تیرانداز

سلام جناب سید امام خامه ای ما برای کل دنیا ثابت شده پس نیازی به ثابت شدن نیست و چنان محبوبیتی داره که همین گروهی که مطرح کردین تعدادشون کمه همچین جرعتی پیدا نمیکنن که این موضوع رو مطرح کنند... این کار شماهم درست نیست که بیاین انقلاب به این عظمتی و رهبری به این بادرایتی رو با گروه داعش و همدستاش یکی بگیرین در ضمن رهبر ما علنا هزاران بار "مرگ بر اسرائیل" رو مطرح کردن و به این تاکید دارن...........................

سرباز گمنام

سلام اسم فونتی که نوشتید ((به مناسبت هفته ی وحدت)) چیه؟؟؟

علیرضا

مطالب زیبایی داشتین و استفاده بردم...در صورت تمایل به تبادل لینک مرا در جریان بذارین...مرسی

علی

سلام چند با بهتون گفتم اگه با تبادل لینک موافقید ولی از شما جوابی ندیدم یا علی مدد

ملیحه

هفته وحدت برشمامبارک...جالب بود...دستتون دردنکنه.[گل]

مهدی

سلام بابا اینا خودشون از داعش حمایت میکنن بدتر از داعش هستن

متنتون توهین امیز هست لطفا اون کلیپ که درش نظر استاد قزوینی درباره اقای شیرازی هست را گوش کنید