علمای اهل سنت باید از وهابیون اعلام برائت کنند

لعنت خدا بر سگان وهابی و بر طرفداران آنها هم در ایران و هم در کل جهان. سگانی که نه خدا می شناسند و نه پیغمبر و نه قرآن. سگانی که فقط و فقط گوش به فرمان دولت های انگلیس و اسرائیل و آمریکا هستند.

علمای اهل سنت باید از وهابیون اعلام برائت کنند

پ,ن: تمامی علمای اهل سنت باید از این سگان وهابی و سلفیون تکفیری اعلام برائت کنند و گرنه آنها نیز در کشتار این جنایتکاران و خراب کردن چهره اسلام شریک خواهند بود.

/ 15 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
برای او که خواهد آمد

سلام از اینکه سکوت کنم تو جایی که حق دارم اون هم یه همچین حقی بیزارم ، بردار من این مردمی که تو این چند وقته دارن از صلح ارتباط با همین گرگها دم میزنن، نه ندیدن نه شنیدن فیلم، کاریکاتور ،توهین و تمسخرهای که همین شیطان صفتها به پیامبرمون کردن، همونایی که دارن برادر و خواهرای مسلمونمون رو تیکه و پاره میکنن اونا با دین مون مشکل دارن زورشون به همه چی رسیده جز بچه مسلمون همین هم داره میسوزونتشون.

گلستان بلاگ

با تشکر از مطلب خوبتان. مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست. http://golestanblog.ir/?p=5956

شیعه آرت

سلام علیکم خدا لعنتشون کنه این وهابی ها و سلفی ها رو اللهم عجل لولیک الفرج

یک دانشجو

سگ شرف داره به این ملحد های بی دین اللهم عجل لولیک تافرج

كلب الرقيه

بسم رب الحسين اگر مايل به تبادل لينك ولوگو هستيد به ما اطلاع دهيد ياعلي

سربازان گمنام

با سلام و درود به شما وبسايت خوب و مفيدي طراحي کرديد.[گل] به وبسايت ما هم سر بزنيد. کد بنر وبلاگ ما را در تنظيمات وبسايت خود قرار دهيد. با اين کار ما را حمايت کنيد[گل] و بگوييد با چه نامي شما را در همسنگران خود ثبت کنيم. منتظره حضور شما هستيم.... التماس دعا. <canvas id="WwwBasiratrahbarBlogfaCom" onclick="this.focus();" oncontextmenu="return false;" width=160 height=220 style="outline: none"> <object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="160" height="220" id="WwwBasiratrahbarBlogfaCom"> <param name="movie" value="http://www.banner-effect.com/customer_banners/trial/FnuecJ8OoJ[SLASH]r29kV25KSOQ[EQUAL][EQUAL]/WwwBasiratrahbarBlogfaCom/WwwBasiratrahbarBlogfaCom.swf" /> <param name="quality" value="high" /> <param name=allowscriptaccess VALUE="always"> <!--[if !IE]>--> <object data="http://www.banner-effect.com/custom

طاها

سلام برادر جان... ممنون از حضورتون با اجازه شما رو لينک کرديم...