القاعده، آمریکا و اسرائیل بار دیگر برای ضربه به اسلام همسنگر شدند

سال 2001 بود که آمریکا به بهانه حمله نیروهای القاعده به برج های تجارت جهانی برای به رخ کشیدن قدرت خود در منطقه به افغانستان حمله کرد. در واقع آمریکا برای مقابله با نفوذ شوروی در افغانستان القاعده را بوجود آورده بود و برای اینکه پای خود را در منطقه محکم کند القاعده را بهانه ی جنگ قرار داد. بعد از حوادث 11 سپتامبر خیلی از وهابی ها آمریکا را شیطان واقعی می نامیدند و از این کشور اعلام انزجار می کردند. اما دیری نگذشت که در حوادث سوریه دوباره القاعده و آمریکا به همراه فرزند نامشروع منطقه یعنی رژیم صهیونیستی با یکدیگر هم پیمان و همسنگر شدند تا دوباره ضربه ای به اسلام بزنند. شاید بپرسید چرا حرف از هم پیمانی اسرائیل و القاعده شد؟ درست در روز 11 سپتامبر و حمله القاعده به برج های تجارت جهانی کارمندان یهودی و دوستان صمیمی اسرائیل همگی مرخصی گرفته بودند. به نظر شما این امری طبیعی است؟ و امروز در سوریه بیشترین تجهیزات و حمیات ها از القاعده توسط اسرائیل شکل می گیرد و این ها خود دلیل واضحی از عمق روابط اسرائیل و القاعده دارد.

القاعده، آمریکا و اسرائیل بار دیگر برای ضربه به اسلام همسنگر شدند

هیلاری کلینتون، وزیر سابق خارجه‌ی آمریکا چندی پیش در نشستی با برخی از اعضای کنگره، پیرامون چگونگی مواجهه‌ی آمریکا با القاعده در خاورمیانه با اذعان به این واقعیت که دولت رونالد ریگان برای مقابله با نفوذ شوروی در افغانستان، دو گروه القاعده و مجاهدین را به وجود آورد، صراحتاً گفت: این ما بودیم که القاعده را به وجود آوردیم. وی اظهار داشت: ما گذشته‌ی مشترکی با سازمان القاعده داریم. کسانی را که امروز با آن‌ها در افغانستان و پاکستان می‌جنگیم ۲۰ سال پیش خودمان به وجود آوردیم؛ زیرا در جنگ علیه شوروی سابق از آن‌ها استفاده می‌کردیم. ما القاعده را به وجود آوردیم زیرا نمی‌خواستیم شوروی سابق بر آسیای مرکزی چیرگی یابد و ریگان، رییس‌جمهور وقت آمریکا با مشارکت کنگره‌ی آن زمان که تحت رهبری دموکرات‌ها بود، از طرح ایجاد القاعده جهت مقابله با اتحاد جماهیر شوروی استقبال کرد.

کلینتون در ادامه تصریح می‌کند: دموکرات‌ها از این ایده حمایت و تأکید کردند. ما با دستگاه اطلاعاتی پاکستان و عوامل پاکستانی وارد عمل شدیم تا مجاهدانی را از عربستان و سایر کشورها استخدام کنند. اندیشه‌ی وهابیت را تزریق کردیم و توانستیم بر شوروی سابق در سایه‌ی عملیات این افراد پیروز شویم.

پ,ن: و باز بار دیگر یاد آخرین وصیت پیامبر می افتم که فرمودند: من دو چیز گرانسنگ در نزد شما به امانت می گذارم: کتاب خدا و عترتم و اهل بیتم را، مادامی که به این دو گرویده اید هرگز گمراه نخواهید شد. و چه واضح و روشن پی به گمراهی القاعده می بریم زیرا با اسلحه و حمایت دشمنان قرآن تیشه به ریشه اسلام می زنند و مقبره اهل بیت پیامبر را با همان سلاح ها نابود می سازند. آری این است نشانه گمراهان.

/ 20 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راه نا تمام

با تشکر از مطلب خوبتان عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام صادق(ع)

تخریبچی سایبری

خوش به حالتون آرزو به دل موندم نظرات یه مطلبام به3 برسه!!!!!![ناراحت]

علی

سلام واقعا مطالبتون عالیه ... شهادت امام جعفر صادق بر شما تسلیت. در پناه حق باشید یا علی

تخریبچی سایبری

نه ولی کلا با اینکه همیشه سعی می کنم مطالب تک و بروزی رو بزارم بازم بازدید کننده کم دارم یه پیشنهاد براتون دارم شما می تونید یه پستی رو قرار بدید با عنوان اصول وبلاگ نویسی و اینا چون مثلا خیلی از وبلاگنویسا مثل من نمی دونند چه زمانی چه پستی تو وبلاگشون قرار به دهند خیلی ممنون که بهم دل گرمی دادین[لبخند]

ایمان

سلام مطلبتون عالی بود . با مطلبی جدید منتظر شما هستم . فعلا یا مهدی http://torkaman.blogsky.com

کامران

بسم رب الحسین علیه السلام سلام امام زین العابدین علیه السلام:الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقی حافظ اسلام خود خود خداس دنیا هم که جمع بشن هیچ غلطی نمی تونن بکنن بر علیه السلام بلکه باعث شفاف شدنش میشن واقعه عاشورا مثالشه آیا از بین رفت!!!؟؟؟ نو ایزد را گر ابله پوف کند ریشش بسوزد بلکه ریشه اش بسوزد یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهور الحجة

فاطمه سادات

واي!واي!ترسيدم!:) سلام.وبتون شده عين سايتاي خبري! انشالله پاينده باشيد ياعلي

زهرا

سلام با مطالبی بسیار جذاب و خواندنی به روزم منتظر حضور سبز و نظرات ارزشمندتون هستم - در پناه حق تعالی

فاطمه سادات

سلام! باشه تحليلي!اوضاع رو چطور ميبينيد؟