آلودگی رادیواکتیو در خلیج فارس به زودی!!!

ناو هواپیمابر یو اس اس اینترپرایز (CVN-65) اولین ناو هواپیمابر آمریکا است که به پیشرانه اتمی مجهز گردیده و در حال حاضر قدیمی ترین ناو هواپیمابر فعال در نیروی دریایی ایالات متحده نیز محسوب می­گردد. طبق گفته مقامات آمریکایی این ناو در سال 2013 یا 2014 از رده خارج خواهد شد.
ناو اینترپرایز از تاریخ 26 ژانویه سال جاری میلادی و به مناسبت پنجاهمین سال خدمت خود عازم خلیج فارس شده است تا در یک رزمایش نظامی شرکت کند.

این ناو در حال حاضر از کانال سوئز رد شده و به سمت خلیج فارس در حرکت است.

حال با توجه به هشدارهای مقامات ایرانی نسبت به ورود ناوهای آمریکایی به خلیج فارس و تمایل رژیم صهیونیستی به آغاز جنگ جدیدی در منطقه بین آمریکا و ایران دور از ذهن نیست که این رژیم در یک عملیات سریع و ضربتی به این ناو حمله کرده و به آن آسیب جدی وارد یا به طور کلی آن را غرق نماید. سپس در یک جنجال و هیاهوی عظیم رسانه ای انگشت اتهام به سمت ایران نشانه رفته و به عنوان آغازگر تجاوز در جنگ احتمالی پس از این حادثه شناخته شود.

گفتنی رژیم صهیونیستی سابقه چنین عملیات هایی (False Flag) را در کارنامه خود دارد که نمونه بارز آن حمله به ناو آمریکایی لیبرتی در جریان جنگ 6 روزه اعراب و اسراییل و مقصر جلوه دادن مصر در این حادثه است. با اینکه این حادثه 34 کشته برجای گذاشت اما هیچ یک از رسانه های غربی این حادثه را منعکس نکرده و در واقع با هدف صهیونیست ها همراهی نمودند.

از این عملیات چند امتیاز نصیب آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد شد:
1- آلوده کردن بخش وسیعی از آبهای منطقه به مواد رادیواکتیو و به خطر افتادن سلامت ساکنان سواحل اطراف و اکوسیستم منطقه
2-تهییج افکار عمومی آمریکا و جهان علیه ایران برای حمله به ایران
3- صرفه جویی در هزینه ی سنگین از رده خارج کردن این ناو

معبر سایبری شهر خان ببین و منطقه فندرسک

/ 0 نظر / 89 بازدید