نا خدای انقلاب

اگر بعضی ها آمریکا را کدخدامی دانند بدانند که ما ناخــــــدا را داریم...

نا خدای انقلاب

پ,ن1:مشکل اساسی مصر این ا ست : مصر عزیز ندارد ولی ما داریم . . .

پ,ن2: قاهره فقط یک ارتش 350 هزار نفری دارد، تهران یک سپاه ، یک ارتش و یک بسیج مردمی دارد که سرجمع حدود 15 میلیون نفر می شوند . . .
کسی را که واشنگتن میگوید خاورمیانه روی انگشت او میچرخد فقط فرمانده یکی از نیروهای سپاه است . . .
اما در تهران میر حسین موسوی با رای مردم رئیس جمهور نمی شود و حسن روحانی با رای همان مردم رئیس جمهور می شود . . .
چون حاکم اینجا بر سیره ی علی ابن ابیطالب گام برمیدارد و نیابت میکند در غیبت آنها ...

/ 32 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کنیز ولایی یوسف زهرا(عج)

سلام همسنگر " مصر عزیز ندارد ولی ما داریم" ...واقعا زیبا بود، جدا هم مشکل بزرگ ملت مصر اینه؛ و اینکه مردم بابصیرتی چون ملت ما ندارند. خیلی ممنون، اما انتظار داشتم در مورد وقایع مصر بیشتر حرف بزنید. موفق باشید. یاعلی(ع)

بسیجی گمنام

آمد رمضــــــــان و التــــــــهابــــــــی ست به لــــــــب هر لحظـه مــــــــرا حسرت آبــــــــی ست به لــــــــب با شــــــــوق لــــــــب تــــــــو “ربنــــــــا” می خوانـــم هر بوسـه به پــای تـــــو دعای مستجابی ست به لــب اللهــــــــم عجــــــــل لــــــــولیــــــــک الفــــــــرج

عابر

قبل از تو دلم گلی کــــه نیکوست نداشت همچون تو پدر که فاطمی خوست نداشت از بــس که تــــو مـــاهی پدرم سیدعلی والله نمــی شود تــــــو را دوست نداشت با پینوشتاتون کاملا موافقم این حرفای همیشگی منه و دیگه برای همه کاملا واضح و روشنه که رمز پیروزی ما وجود ولایته و اگر نبود این ناخدا معلوم نیست سرنوشت ما چطور بود بدتر از عراق؟بدتر از افغانستان؟بدتر از مصـــــر؟خدا از عمر من و امثال من که عاشقشونن کم کنه به عمر ایشون اضافه کنه التماس دعا[گل]

بسیجی ولایتمدار

با عرض سلام خدمت ما شما برادر گرامی در صورت امکان لطفا وبلاگ بنده را نیز در لیست پیوندهای خود قرار دهید

مسلمان(زهرا)

همین طوره وقتی کشوری رهبری واحد نداشته باش هرکسی دست تعدی به سمت آن دراز میکنه خداونداسایه رهبرعزیزمون مستدام بدار،امین خوش حال میشم جزء لینکاتون باشم امکانش هست؟