پسری با شلوارک های مامان دوز

پیامبراکرم(ص):حیا دوگونه است:حیاء عقل و حیاء حماقت، حیاء عقل، علم است و حیاء حماقت،نادانى است.

آقا مهراب کوچولو و دوستاش برای همراهی تیم ملی فوتبال رفتن برزیل و این مسئولیت خطیر و سخت رو به جان و دل خریدند و حسابی مشغول روحیه دادن به بروبچ تیم ملی هستند.

حالا یه عده بیکار تو ایران نشستند گیر دادند که چرا مهراب کوچولو با سبیل های فرمون دوچرخه ایش به همراه دوستاش با پول بیت الحال رفتن صفا سیتی و اونجا با شلوارک عکس انداختند و با شلوارک تو برزیل می چرخند.

پوشیدن شلوارک بازیگران در برزیل

مهراب کوچولوی ما ناراحت شده و گفته ما با پول بیت الحال نرفتیم و یه شرکت اسپانسر ما بوده. خب راست میگه بچم. این اسپانسره همون شرکت مسافرتی هست که خیلی خیلی اتفاقی و بدون هیچ دلیل خاصی، فدراسیون فوتبال حق فروش بلیت‌های جام‌ جهانی رو خیلی اتفاقی به اون داده ها. احتمالا هم این شرکته پول اضافی داشته خواسته یه جوری بریزه دور به ماچه.

پسر کوچولوی ما وقتی دیده همه بهش گفتن کوچولو چرا با شلوارک رفتی تو خیابون یاد بچگیاش افتاده و گفته من تو حموم اینجوریم و لب دریا اونجوری. الهی عمو فدات بشه شوپولی، توکه اونجاها اینجوری هستی خب تو خیابون هم همینجوری باش و یهو تی شرتت رو هم در بیار دیگه. یا اگه رفتی مهمونی یا با شلوارک برو یا اصلاً همون رو هم نپوش بعد به میزبان بگو من تو حموم هم همینجوری میرم. والا.

آقا کوچولو که خیلی ناراحت بوده گفته که من نماینده ایران در برزیل نیستم و بار مسئولیتی روی دوشم نیست و توقعی از من نداشته باشین. خب راست میگه دیگه. نمیدونم کیا هی تو گوش ما داد میزدند یه گروه از سفیران فرهنگی کشور به زودی راهی برزیل می شوند برای حمایت از تیم ملی. باور کن منظورشون مهراب کوچولو و دوستان نبوده ها احتمالا منظورشون پسر مدیر شبکه یک بوده.

پوشیدن شلوارک بازیگران در برزیل

 اما از حق نگذریم همونطور که مهراب جون گفته نباید از مهراب کوچولو و دوستان شلوارک پوششون توقعی داشته باشیم. اصلاً توقع از کسایی که به مردم کشورشون اهمیت نمیدن و اونارو تحقیر میکنند و خودشون رو بالاتر از بقیه میبینن توقع زیادیه. والا ما باید خیلی پررو باشیم که مهراب کوچولو و دوستاش توقع داشته باشیم.

ما باید از رسانه ملی توقع داشته باشیم که برنامه های نود قسمتی رو به دست افرادی میده که اصلاً مردم کشورشون براشون مهم نیستند و با این تفکرات ضد فرهنگی در پی ساخت برنامه هایی فرهنگی برای مردم ما هستند مثل ساختمان پزشکان.

ما باید از اون جوون های مسلمان انگلیسی توقع داشته باشیم که از یک کشور کفر پاشدن اومدن به یک کفرستان دیگه تا در کنار تماشای فوتبال به فکر فرهنگ سازی و تبلیغ اسلام باشند نه از اونایی که از یک کشور مسلمان رفتند به یک بلاد کفر و در پی عشق و حال و خوشگذرونی خودشون هستند به اسم سفیران فرهنگی.

پوشیدن شلوارک بازیگران در برزیل

ما باید از خودمان توقع داشته باشیم که چرا عاشق سینه چاک برنامه های افرادی هستیم که دغدغه های مارا به تمسخر می گیرند و خودشان را از ما بالاتر می دانند. افراد به اصطلاح هنرمندی که دچار غرور و خود برتربینی هستند و در برابر کوچکترین واکنش‌ها به رفتارهای آن ها، مردم را آماج توهین‌ها و تحقیرهای خودشان قرا می دهند.

پ,ن : مشکل اینجاست که شاید آقای قاسم خانی تو خانواده ای بزرگ شده که شرم و حیا براشون معنای نداشته. چراکه ماها جلوی پدر و مادرمون پاهامون رو دراز نمی کنیم و یا با شلوارک و زیرپیراهن نمی شیم تا شرم و حیا رو حفظ کنیم. چون معتقدیم اگر همین شرم و حیای کوچیک از خانه ها حذف بشه زمینه ساز پاک شدن شرم و حیاهای بزرگتی در جامعه میشه. درک نکردن حیا توسط آقای قاسم خانی را می تونیم در سریال ساختمان پزشکان ببینیم که در اون زندگی خصوصی دو زوج جوان بارها توسط برادر شوهر مورد بی حرمتی قرار می گرفت. پس آقای قاسم خانی ما باید هم از شما توقعی نداشته باشیم...

/ 84 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسمن

بابا خسته نشدین از بس تو کار بقیه فوضولی کردین به شلوارک پوشیدن مردمم کار دارین ؟

راوی66

وقتی چرخ اقتصادی مملکت لنگ می زنه یک عده با پول مملکت رفتن خوش گذرونی خون خونم میخوره وقتی توی سایت خبرگذاری... عکسی میبینم که یک خانمی زیرش نوشته من و شوهرم به خاطر مشکلات مالی در استانه جدا شدنیم و با دل سوخته آه و نفرین می کنه دلم کباب میشه و خون خونم می خوره وقتی می بینم توی کشورم کودکان بی سرپرست،، تحت بهزیستی،هموفیلی ،ام اسی ،بیماران خاص و .... وجود دارن که بعضی هاشون برای گرفتن یک دارو از بازار سیاه باید کل زندگیشون بفروشن تا شاید بتونن دارو مورد نظر بخرن خون خونم می خوره وقتی می بینم آمار جمعیت مجردین مملکت به دلیل اوضاع بد مالی هر روز بالامیره ..... خون خونم می خوره وقتی سید جواد هاشمی بین این دسته می بینم خون خونم می خوره وقتی میبینم سه رنگ خوش رنگ مملکتم شده بازیچه یه ادم تا سبیلش شبیه پرچم کنه خون خونم می خوره وقتی میبینم حرف زدن من فایده ای نداره... بغض می کنم و یه گوشه می شینم و زیر لب می خونم کجایید ای شهیدان خدایی...

هم دانشگاهی

با سلام نمیدونم چرا دیشب سید جواد تو تلویزیون از اینا حمایت کرد!

سیده

سلام اینو دیدم گفتم شاید براتون جالب باشه برای من که زیاد قانع کننده نبود،مخصوصا قضیه رقص دختران روسی البته شاید اگه صحبتهای کاملشون رو میشنیدم قانع میشدم http://www.aparat.com/v/4BPtO

محمد

مشکل جامعه ی ما شده شلوارک و ساپورت واقعن جای تاسف داره

بدرالتمام

سلام مثل همیشه خیلی عالی بود خیلی خوب گفتید واقعا مایه تاسفه باید به حال خودمون زار بزنیم اگه اینا سفیرای فرهنگی ما باشن ...ان شاء الله به گوششون برسه ... منم از این قضیه قلبم به درد اومد خیلی زیاد[گریه][گریه][گریه]

مهدی

با سلام و خسته نباشی و قبولی روزه و عباداتتون در این ماه عزیز من نسبت به این واژه بلاد کفر آلرژی دارم حاجی , اینرو به کار نبرید من هم فردی وطن پرست هستم نه غربگرا ولی انصافا بلاد کفره؟ یعنی هر جا غیر کشور مسلمان کافر هستن؟ من کاری به دین و شیوه زندگی و اجتماعی مردم در این کشورها ندارم دیسکو و مشروبات حرام هم که میخورن قبول ولی شما که میگی به اینا کافر و کشورشون هم بلاد کفر میدونی تو همون آمریکا و انگلیس و خیلی از کشورهای اروپایی دیگه چقدر قانون حمایتی از افراد بی سرپرست و کم درآمد دارن حداقل تو بحث درمان و بیمه واقعا قوانینی دارن که طرف رو اگر توی یک بیمارستان میبرن و پول کافی نداره باز هم بستری میکنن یا افرادی که سرطان دارن رو حمایت مالی میکنه دولت همون دولت خونخوار رو میگم آره همون آمریکا همون کافرا به قول شما , آیا فقط واژه اسلام و بچه مسلمونی رو یدک کشیده کافیه؟ یعنی خدمت به مردم تو هر دینی که باشی همش حسنه نیست؟ به کجا داریم میریم ؟ اینجوری خودمون رو منتظر میدونیم ؟ امام زمان , امام زمان همه دنیاس حتی اونی که دینش اسلام نیست , ایشان امام دلهاست دلهایی که خدمت به خلق رو و انسانیت رو حسنه میدونه یاحق

امیرحسین

برادر من. لازم نیست این قدر زور بزنید و با مطالب بیهوده آمار سایتتان را بالا ببرید. شما یک سری گروه خود خواه هستید که می گویید مردم باید چطور زندگی کنند. من از طرف صدا و سیما از شما عذر می خواهم که خنده را بر روی لب های مردم آوردیم و آنها را شاد کردیم. شما به بزرگ واری خودتان ببخشید که سریال چرت و برت و مبهم که نه سر دارد و نه انتها درست نکردیم. مردم که مهم نیست ما باید برای مقابله با جنگ نرم همیشه در غم باشیم و حق خنده نداشته باشیم. متاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسفم.

کنیز حضرت زهرا

خدا کنه آدم ها به خودشون بیان! راستی یه سوال داشتم! شما برای داشتن این وبلاگ کلاسی رفتید یا همه ش از روی تجربه هست و بس؟ در ضمن لوگوتون رو با کمال افتخار گذاشتم توی وبلاگتون![گل]

رضا

سلام.خسته نباشید.من مطالبو می خونم البته ازهمه ی مطالب راضی نیسم حقیقت اما از بیشترشون راضی هستم مثل این مطلب که خیلی عالی بود.مردم به جای فکر کردن به کار درست بیشتر به مد عمل میکنن که باعث تاسف هستش!!!!!!!!!!!!!!!!