حمله مأموران امنیتی به دختران میر حسین موسوی! + عکس

دختران میر حسین موسوی مدعی شده اند در روز عید غدیر برای ملاقات پدر و مادر در حصر خود رفته که پس از این ملاقات با برخورد زشت مأموران زن مواجه شده اند و یکی از مأموران دست دختر میر حسین موسوی را گاز گرفته است...!!!!
فرض بر اینکه این موضوع درست باشد ما این موضوع را محکوم می کنیم اما از دختر میرحسین موسوی میپرسم چطور مأمورانی که در این بخش ها فعالیت می کنند و دوره های دفاع شخصی را کاملاً طی کرده اند بجای دفاع گاز می گیرند؟ و در صورت صحت این موضوع آیا باید آنرا ربط داد به کل نظام؟
حکایت این دستو پیراهن عثمان ها تکراریست، اما همین هایی که حرمت روز عاشورا را نگه نداشته اند موضوع را ربط داده اند به موضوع در و دیوار و سیلی خانم صدیقه ی کبری،حضرت فاطمه ی زهراء(س) !!!! این قیاس مع الفارق ترین قیاس عالم است.

حمله مأموران امنیتی به دختران میر حسین موسوی + عکس

 به گفته وحید یأمین پور اکنون نوبت اقدامی دیگر است:
پرونده سران فتنه تا به امروز براساس مصالحی به داداگاه ارجاع نشده است اما اکنون وقت این کار است. نظام با اقتدار از روی جنازه عمروبن عبد ود برخاسته و دیگر متهم به انتقام گیری یا عصبانیت نیست، بنابراین وقت آن رسیده که حقوق مردم استیفاء شود و سران فتنه به مجازاتی متناسب با رفتارهای قانون شکنانه خود برسند.
این اتفاق نمی توانست و نمی بایست در دوران احمدی نژاد به عنوان رقیب انتخاباتی موسوی و کروبی رخ دهد ولی امروز وقتش فرارسیده. آقای دکتر روحانی باید پرونده سران فتنه را از وضعیت امنیتی به وضعیت کیفری بدل کنند و به عنوان مجری قانون اساسی خواهان مجازات محاربین و قانون شکنان باشند.

پ ن: «وجاء و علی قمیصه بدم کذب قال بل سولت لکم انفسکم امرا فصبر جمیل و الله المستعان علی ما تصفون» و پیراهن او را با خونی دروغین آوردند. گفت: هوس‌های نفسانی شما این کار را برایتان آراسته، من صبر جمیل خواهم داشته و در برابر آنچه می‌گویید، از خداوند یاری طلبم! (سوره یوسف / 18)

/ 29 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد حسین

کارت عالیه،درسته حالا وقتشه که به سزای اعمالشون برسن

ا

آقا یامین‌پور میشه معلوم کنند این مردم کیا هستند؟ همونایی که تا صبح تو خیابون های کل کشور داد میزنند موسوی موسوی رای تو پس گرفتیم؟!

ا

حماسه 9 دی:)))) حالا همه شدن مزدور؟! "مردم" واژه‌ای پرکاربرد و ناموجود!!!

عابر

جنابsharpi اولاًخیلی دلم می خواد بحث مفصلتون!!!!رو زودتر بخونم دوماًباید خدمتتون عرض کنم که کسی ذهنش محدوده که آزادی رو**فقط و فقط در سیاست می دونه**و متاسفم که توجیه کودکانه ای واسه این حرفش میاره و حد و اندازه مردمشو کوچیک می دونه و....... درسته ما زمان انقلاب همه آزادی ها رو داشتیم و همینطور که گفتین یکی از شعارهامون بوده الانم که در امتداد انقلاب حرکت کردیم و انشا الله می کنیم آزادی داریم ولی با این طرز حرف زدنتون فکر میکنم منظور شما قبل انقلاب بوده شاید اشتباه تایپ کردین نمی دونم [متفکر]حالا چون دقیقا متوجه منظورتون نشدم ترجیح میدم*فعلا*چیزی دربارش نگم اما درباره این آقایون باید بگم عددی نیستن که بخوان خطرناک باشن یا حتی خطر ساز ولی این دلیل نمی شه چشممونو رو غلطایی که کردن ببندیم و بگیم حالا یه اشتباهی کردن آزادشون کنن ، اینا خیانت کردن به کشور جناب متوجه این که؟؟!!و منطق و عقل میگه باید بخاطر این کاراشون مجازات بشن حالا دیگه اگه شما ملاکتون عقل و منطق نیست نمی دونم التماس دعا [گل]

الهام محمودابادی

درسته مطمینا هیچ حمله ای صورت نگرفته و اگه بوده کار ماموران امنیتی نبوده چون این ماموران وظیفه شان دفاع از مردم نه حمله به مردم / در کار خدمت گذارارن جمهوری اسلامی شک نکنید

نسیم نور

من آماده ی تبادل لوگو ولینک هستم لطفادرقسمت نظرات به ما آماده گی خودراخبردهید

فرزانه

عقل و منطق ميگه بايد به خاطر كارهاشون محاكمه بشن اما متاسفانه به جاي محاكمه به طور غير قانوني حبس شدن بدون اينكه از خودشون دفاع كنن بدون اينكه در دادگاهي حاضر بشن براشون راي صادر شده !!! اينم شد عدالت ؟ اينم شد مسلماني!!؟ اخه چه فتنه اي ؟ همه ايراني هستيم مخالفاي نظام هم ادم هستن بايد به جاي سركوب حرفشونو شنيد بايد بهشون فرصت حرف زدن داد . سركوب كردن و خشونت متضاد منطق انساني هستن.

فرزانه

هر چند شك دارم مطالبي كه مينويسم تاييد بشه و مطمئنم حتي اگر به تاييد برسه پس از نمايش همه جبهه مخالف ميگيرن و بعضيها بد و بيراه ميگن چون ما ايرانيها عادت كرديم كه انتقاد و راي مخالف رو نپذيريم و به شدت با اون برخورد كنيم ولي دوستان بهتره ادم هميشه يه راه بازگشت براي خودش باقي بگذاره حداقل يك درصد فقط يك درصد احتمال بديم اين قضاوتي كه كرديم اشتباه بوده يكم تند رفتيم مگه مولا علي نگفته با دشمنان مدارا كنيد ما كه بالاتراز علي نيستيم ! اگه نظام جمهوري قراره با با اين جور مسائل خدشه دار بشه پس بهتره اصلا نباشه يا حق

رضا

چطور مأمورانی که در این بخش ها فعالیت می کنند و دوره های دفاع شخصی را کاملاً طی کرده اند بجای دفاع گاز می گیرند؟ مگر اینکه از پشت گلویشان را گرفته باشی!!!!‌ :)

شاید تو را هم سنگر!

عاغایون داداشام... من پول بلیت باغ وحش ندادم[نیشخند][نیشخند] یکی نیس بگه حالا میخوای با نظام مخالفت کنی چرا یه ذره مختو به کار نیندازی؟[قهقهه][قهقهه]حالا چرا میگی:مردم گازم گرفتن...[زبان][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه