مصاحبه با کمر شکسته های تحریم+عکس

 

کمر شکسته های تحریم

خب در اینجا سه خانم رو می بنییم که سوار ماشین بی کلاسی هستند و یکیشون از بس جاتنگ بوده مجبور شده خودشو از سقف ماشین بیاره بیرون؛ میریم تا با این خانم مصاحبه ای رو داشته باشیم. سلام میشه بفرمایید شماکه از قشر فقیر جامعه هستین این توافق هسته ای چه کمکی به معیشت مردم می کنه؟

خانمه : با سلام خدمت شما و مخاطبین عزیزتون، اوم والا اگه تحریم ها برداشته بشه ددی جونم قول داده یه ماشین با کلاس خوشگل از اونور برام بخره! آخه میدونین که این ماشینای اینور خیلی بیکلاسن.

-میشه نظرتون رو درباره متن توافق بگین؟

خانمه : متن توافق؟!!!

 کمر شکسته های تحریم

بله مخاطبین عزیز در تصویر یک جوان لاغر اندام ریغو رو مشاهده می کنید که کاملا مشخصه زیربار تحریم ها حسابی کمرش شکسته. سلام می شه بفرمایید اگر تحریم ها برداشته بشه چه تأثیری در اقتصاد خانوارها خواهد داشت؟

جوان ریغو : با سلام خدمت شوما و مخاطبین، ببین داش اگه تحریما برداشته بشه ما از شر این سیب زمینی های داخلی راحت میشیم و میریم تو شعبه های مک دونالد یه سیب زمینی مشتی می زنیم تو رگ.

-نظر شما در باره متن توافق هسته ای چیه؟

جوان ریغو : توافق چی چی؟!!!

 کمر شکسته های تحریم

خب این خانم هم که یک مقدار روسریش رفته عقب هم درحال خوشحالی هست و مشخصه تحریم ها خیلی بهش فشار وارد کردن که از ذوقش یادش رفته حجابش رو درست کنه. سلام میشه بفرمایید باتوجه به اینکه کشور ما با مشکل دارویی مواجه هست، لغو تحریم ها چه کمکی به واردات دارو به کشور میکنه؟

خانمه : اوا سلام، هوم مشخصه دیگه اگه تحریم ها برداشته بشه یه سری از دارو ها و وسایل راحت وارد کشور میشه و میشل منم عمل جراحی میشه.

-ببخشید میشل کیه؟!!!

خانمه: میشل دخترمه ایناهاش همین سگ خوشگلم که تو ماشینه. قراره یک مقدار عمل زیبایی روش انجام بدم اما وسایل عملش تو ایران نیست اگه تحریم ها برداشته بشه میشل هم عمل میشه!!!

 کمر شکسته های تحریم

اوه یا پیغمبر اینا چرا اینشکلی هستن. سلام وقتتون بخیر میشه بفرمایید توافق هسته ای چه کمکی به کشور خواهد کرد؟

یکی از اون دو جون ترسناک : خب مشخصه دیگه. ما جوونا میتونیم بریم اونور حسابی بترکونیم. میتونیم بریم تو جشن بالماسکه شرکت کنیم و حسابی صفا سیتی کنیم.

-شما از متن توافق نامه اطلاعی دارین؟

یکی از اون دو جوون ترسناک : ها؟ متن؟ ول کن بابا برو عشق و حال کن.

 کمر شکسته های تحریم

بله دوستان عزیز هم اکنون شاهد هستیم یکی از کمر شکسته های تحریم سوار بر یک ماشین مدل پایین روی تبلت ارزون قیمتش یه شعار نوشته. آها نوشته مرگ بر دلواپسان. مشخصه که ایشون یه چیزی از متن توافق سرش میشه. سلام میشه بند اول توافق هسته ای رو بفرمایید چی هست؟

راننده ماشین مدل پایین : بله بند یک توافق هسته ای خب اوووم .... میشه یه سوال دیگه بپرسین؟

-بله میشه بند دوم توافق هسته ای رو برای مخاطبین ما شرح بدین؟

راننده ماشین مدل پایین : بینید در بند دورم توافق هسته ای خب همونطور که مستحضرید اووووم والا اووووم...

-شما اصلاً متن توافق هسته ای رو خوندین؟

راننده ماشین مدل پایین : گور بابای متن توافق مهم اینه که حال این دلواپسان گرفته شد برن به جهنم همشون.!!!!

 کمر شکسته های تحریم

در تصویر یه جوون رو می بنید که خودشو از سقف شکسته ماشین درب و داغون آورده بیرون و درحال شادی هست. سلام میشه بفرمایید با این توافق هسته ای و لغو تحریم ها چه اتفاقی برای روابط کشورمون با سایر کشور ها میفته؟

جوونی که از سقف اومده بیرون : لغو تحریم ها خیلی خوبه آخه پاپا و مامی قول دادن گرین کارت بگیرن و بعدش بریم همون شهر معروف تو امریکن.

-کدوم شهر معروف؟

جوونی که از سقف اومده بیرون : همون شهره دیگه توش ازونچیزا داره. اولش ل داره آخرش س داره.

-بله مخاطبین عزیز منظور ایشون لس آنجلس هست مدیونین اگه فکر بد کنین.

 کمر شکسته های تحریم

مخاطبین عزیز همانطور که مشاهده می کنید عده ای از مردم فقیر که کمرشون زیر فشار تحریم ها له شده و شکسته در تصاویر در حال جشن و پایکوبی بعد از توافق نهایی هسته ای هستند، لطفا دست به گیرنده های خود نزنید اینجا ایران است نه خارج.

 

و اما چند قدم آنور تر در بالا شهر :

کمر شکسته های تحریم

-در تصویر یک دخترک پولدار را می بنید که فارغ از متن توافقنامه و جشن و پایکوبی در حال دست‌فروشی گل هایش است تا خون ملت رو بمکه از بس ازشون پول میگیره.

کمر شکسته های تحریم

-کمی آن‌طرف تر پیرمرد پولداری را می بنید که راست راست ایستاده و به بهانه تحریم در حال چاپیدن پول ملت هست.

کمر شکسته های تحریم

-و در همین نزدیکی کارگری را می بنید که بخاطر تحریم ها از ذوق حقوق زیاد و واریز چندین ماه حقوق جلوتر از موعد اشک در چشمانش جمع شده است به ریش ما می خندد.

و این ها مرفهین بی درد جامعه هستند که اصلاً برایشان جشن هسته ای مهم نیست. این ها همان دلواپسان هستند که نان را به نرخ روز می خورند.

 

پ,ن: ای کاش جشن واقعی هسته ای رو کمر شکسته های واقعی جامعه انجام میدادن. 

کسی منکر بروز مشکلات بر اثر تحریم ها در کشور نیست اما آیا همه مشکلات بخاطر تحریم است؟ جواب خیر است. اما عده ای به بهانه همین تحریم ها هر روز به قیمت اجناس می افزایند تا جیب خود را پرپول و جیب فقرا را خالی تر کنند.

بی ربط نوشت :

دستهارا باز در شبـــهای ســـرد / هــــــا کنید ای کودکان دوره گـرد

مژدگــانی ای خیابان خوابــــــــها / می رسد ته مانده ی بشقابــــها

 

 

/ 20 نظر / 198 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خادمة الزینب

سلام یک در خواست ازتون داشتم ممکنه پست ختم صلوات وبلاگ بنده رو به همراه ادرس وبم در صفحه تون قرار بدید تا دیگران هم مطلع بشن و در ختم شرکت کنند لطفا یاری ام کنید مدیون میشم نیت ختم هم فرج امام زمانه. خیلی ممنون

دین آذین

سلام دست حق همراهتان باشد و امام زمان اروحناه فداه یاورتان یا علی مدد [گل][گل]

طراح

سلام . میشه بگید اسم فونتی که توی لوگوتون استفاده کردید چیه ؟

فروغ

با شما موافقم...

حرف تو

سلام، با تشکر از شما "مصاحبه با کمر شکسته های تحریم+عکس " با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/44453 در سایت "حرف تو" انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت حرف تو به شما: مجنون از روی سجاده کسی رد شد، مرد نماز شکست و گفت: مشغول عبادت بودم چرا این رشته بریدی؟ مجنون گفت: عاشق بنده ای هستم، تو را ندیدم، تو که عاشق خدایی، مرا دیدی؟! یا علی

دوستدار همیشگی ات

جالب بود[گل]

هم دانشگاهی

سلام. من خودم بزرگ شده تهرانم. عکسها رو که دیدم .... تهران دیگه شهر من نیست. دیگه تهران قدیم نیست. چه بلایی سر بعضیها اومده؟ تهاجم فرهنگی یعنی ؟.......

فاطمه

سلام اتفاقا من اونشب اتفاقي از اونجا رد شدم اول نميدونستم چه اتفاقي افتاده فكر كردم تصادفي چيزيه ولي بعد كه متوجه شدم فهميدم دليل اين حركات عجيب چيه حالا يه سوال واقعا اين توافق برد-برد بود واسه ما؟ مايي كه8سال زور زديم تا اين جايگاهو بدست بياريم حالا بايد يه شبه 80%از سانترفيوژامونو از دست بديم اونارو بذاريم توي انبارتا بعد از 10سال بهمون اجازه بدن از1/3اونا استفاده كنيم؟ يا من نميدونم برد-برد چيه يا اونا خودشونو زدن به اون راه و نميخوان به روي خودشون بيارن

lord128

[دست][دست][دست]

سجاد صادقی

واقعا عالی من معمولا حوصله کامنت و نظر ندارم ولی حیفم اومد واسه این مطلب جالبتون تشکر نکنم...... امیدوارم عاقبت هممون بخیر بشه موفق باشید