ساپورت دیگه از مد افتاد

حدوداً سه سال پیش بود که ساپورت تنگ و چسبان به عنوان مد در ایران مطرح شد و عده‌ای هم که جوگیر مد بودند سریعاً ازین مد که مغایر ارزش های اسلامی و ایرانی بود تبعیت کردند.

حالا بعد از سه سال ساپورت دیگه از مد افتاده ولی چرا هنوز عده ای ازون استفاده می کنند؟ نکته جالب اینجاست وقتی بهشون می گفتیم چرا می پوشین؟ جواب می دادند مده و دوستداریم طبق مد تیپ بزنیم.

ساپورتی ها حتی تو گرمای تابستون با پوشیدن ساپورت تنگ شرشر عرق می ریختند و می گفتن برا این می پوشیم که ساپورت خنکه ولی بازم همون آدما توی زمستون سرد هم این مدل تنگ و نازک رو پوشیدند.

ساپورت دیگه از مد افتاد

همه این ها نشون میده اون عده ای که هنوز ساپورت از مد افتاده رو می پوشند از اولش هم به دنبال مد و خنکی و راحتی نبودن بلکه دنبال جلب توجه و جذب نگاه های هرزه بوالهوس‌ها به سمت خودشون بودند.

همین ساپورتی ها در مقابل انتقاد ها می گفتند به ماچه؟ مرد ها نگاهاشون رو حفظ کنند اما حالا با گذشت سه سال و از مد افتادن ساپورت نشون دادن اونا برعکس دنبال جذب نگاه ها بودند تا عقده کم دیده شدن خودشون رو به نوعی جبران کنند.

راستی خانم ساپورتی، بی کلاسی نیست هنوزم پوششی که از مد افتاده رو می پوشی؟؟؟ حالا امل کیه؟؟؟

پ,ن : خواهرم تو دختری از جنس سیبی، نگاه برای تو کم است، نگاه مریض که جای خود دارد، پس زیبایی درونی خود را پیدا کن و دل بخر...

/ 27 نظر / 213 بازدید
نمایش نظرات قبلی
m

شمایی که کسی رو که مثل خودت فکر نمیکنه رو احمق میدونی ، لازمه بدونید که همه تحریکات لزوما ..... نیست بلکه تحریک فکری ، تحریک ذهنی ، تحریک اعتقادی و و و ..... هم داریم که هر کدوم به نوبه خودشون در مواردی مساله سازن .

mehdi

سلام.پس چرا نمیزارید لینک یا لوگوی منو؟؟؟[سوال]

من او

کاش فقط دنبال نگاه های مریض بودن... چه نگاه های سالمی که این تیپ افراد مریض کردند...

ملیحه

الانم که داره ساپورت کوتاه مد میشه و مانتوی جلوباز... خدا عاقبت هممونو بخیر کنه.[[گل]

ملیحه

الانم که داره ساپورت کوتاه مد میشه و مانتوی جلوباز... خدا عاقبت هممونو بخیر کنه.[[گل]

محمد

فکر نمیکنید عکستون نامناسبه ؟

شکلات بانو

[لبخند] بعد از خوندن این مطلب لبخندی تلخ بر لبانم نقش بست... واسم عجیب بود این خطاب قرار دادن... من با خیلی از تیپ های امروزی موافق نیستم ولی به نظرتون لحن این نوشته بچه گانه نبود؟ گاهی اوقات ما خودمون به اشتباه و به هدف امر به معروف و نهی از منکر یه قضیه رو بولد می کنیم و باعث بسط و گسترشش میشیم... ساپورتم یکی از این موارد بود...

Banoo

اجازه هست من با ذکر منبع از مطالبتون استفاده کنم؟

سینا

سلام. بنظر بنده انتخاب چنین عکسی برای این مطلب سودی در اثرگذاری بیشتر پیام شما ندارد و فی نفسه هم پسندیده نیست. شاید بگویید این که موردی ندارد آنوقت من هم در جواب میگویم: امان از عادی شده های این روز هایمان