از کوی دانشگاه 78 تا فتنه سبز 88

10 سال قبل از فتنه سبز سال 88 عده ای که به وسیله نشریات زنجیره ای مدام حرف از جدایی دین از سیاست می زدند و به ارزش ها و اعتقادات مذهبی ملت مدام توهین می کردند، لایحه اصلاح قانون مطبوعات را جرقه ای برای انفجار انبار باروت افکار پوچ خود دانستند.

همان افرادی که زمینه ساز فتنه سال 88 بودند در ده سال قبل به وسیله افرادی که دانشجو نبودند در کوی دانشگاه شروع به ایجاد تنش کرده و پای دانشجویان را به بازی کثیف خود باز نموده و اتفاقات تلخ کوی دانشگاه تهران را رقم زدند.

از جمله شباهت های اغتشاشات سال 78 و سال 88 را می توان به آتش کشیدن مساجد، پاره کردن عکس رهبر و امام، خسارت به اماکن عمومی، تعدی به مردم بی گناه، کشته سازی، حمایت انگلیس و آمریکا و اسرائیل، جو سازی رسانه ای و ...

فائزه هاشمی یک پای ثابت فتنه های ایران نیز در همان دوران مانند سال 88 برای خرید ساندویچ و روسری به دانشگاه رفته بود و زیر دیگ آشوب را مدام شعله ورتر می کرد تا ته دیگ زودتر بگیرد.

اما در سال 88 آبجی فائزه دست برادر کوچکترش مهدی را هم می گیرد تا به او نیز آموزش خرید ساندویچ و روسری را یاد بدهد و اینبار وظیفه شعله ور کردن دیگ آشوب ها را بر عهده مهدی گذاشت.

از کوی دانشگاه 78 تا فتنه سبز 88

وظیفه کشته سازی در سال 78 بر عهده احمد باطبی بود و در سال 88 بر عهده ندا آقا سلطان.

باطبی بعد ها اعتراف می کند که پیراهن خون آلودی که در عکس معروف وی مشهود است در خانه به رنگ آغشته کرده تا نماد دروغین برای آشوب بسازد و این عکس طبق یک برنامه ریزی از پیش هماهنگ شده توسط یک عکاس گرفته شد تا در ابعاد وسیع در روزنامه‌های زنجیره‌ای منتشر شود.

اما ندا آقا سلطان می بایست قربانی می شد تا شواهدی برجای نماند که آبروی اغتشاشات را مانند باطبی ببرد. کشته سازی که بسیار ناشیانه صورت می گیرد. فردی که چند دقیقه قبل از کشته شدنش در شبکه BBC در میان اغتشاشگران به تصویر کشیده می شود و بعد از چند دقیقه کوتاه چند کلیپ از لحظه کشته شدندش در BBC پخش می شود. کلیپ هایی که از چند دوربین مختلف گرفته شده است و نکته جالب همه آن دوربین ها این بود که لحظه ورود ندا آقا سلطان به خیابان فرعی و دور از اغتشاشات  همه دوربین ها روشن بوده و از وی فیلم می گیرند. اما لحظه کشته شدند وی همه دوربین ها خاموش می شوند و بعد از صحنه نقش بر زمین شدندش دوباره همه دوربین ها روشن می شوند و بعد از چند لحظه کوتاه همه آن کلیپ ها در BBC روی آنتن می رود و چند روز بعد فردی که به عنوان دکتر از آسمان در صحنه ظاهر می شود از کشور فرار می کند.

اما نکته جالب در همه این اغتشاشات شیوه پایان دادن به آنهاست. حضور مردم که همیشه آب پاکی را بر روی دست بدخواهان و خائنین به کشور و انقلاب و رهبر می ریزند. مردمی که پای این انقلاب خون داده اند و به راحتی از آن نخواهند گذشت.

و اینجاست که رو سیاهی به زغال می ماند. افراد وطن فروشی که شهوت قدرت چشم هایشان را کور کرده است باز هم از مردم سیلی محکمی دریاف می کنند.

/ 71 نظر / 110 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاریه که شده!!

احسنت! منتها نمیدانم چرا این روسیاهیهای زغالی رو ، بعضیها، نمیبینن!! نمیدونم واقعا چرا داریم ازیه سوراخ دوبار گزیده میشیم ؟؟

محمد

"باطبی بعد ها اعتراف می کند که پیراهن خون آلودی که در عکس معروف وی مشهود است در خانه به رنگ آغشته کرده تا نماد دروغین برای آشوب بسازد و این عکس طبق یک برنامه ریزی از پیش هماهنگ شده توسط یک عکاس گرفته شد تا در ابعاد وسیع در روزنامه‌های زنجیره‌ای منتشر شود." مدرکی هم برای این صحبت هاتون دارید؟

sbr

Bar pedare adame doroghgoo lanat

ای بابا

میبینم که هر چی پیام در مدح و ستایش نوشته شده رو گلچین کردی برای نمایش دادن یعنی اصلا منتقدی نداری دیکتاتور؟

من

جلبک امثال شما افراطیونه که با وجود در حصر بودن میر حسین باز هم ازش ترس دارید با وجود اینکه روحانی رییس جمهوره از هر حربه ای برا ضربه زدن به کشور دریغ نمی کنید اگه خاتمی سال 78 نبود کشور به فنا می رفت.

hey

هی خدا از امثال شما نگذره که به خاطر منافع شخصیتون با یه مشت دروغ میاید مردمو از اسلام و دین متنفر میکنید. خدا ازت نگذره پسرجان. اون دنیا باید جواب بدی. تا کی میخواید واسه منافعتون تظاهر کنید؟

وحید

بله درسته, اعدام زندانیان سیاسی سال 68 هم کار انگلیس بوده کلا دنیا رو آب ببره, شما رو خواب خواهد برد به امید خدا فک کنم shut up‌ باشی بهتره ساندیس هم زیاد نخور, مغزت فاسد هست,‌فاسد تر میشه

محمد رضا رضایی

من فقط یه سوال دارم تظاهرات کوی دانشگاه 78 کاملا مسالمت امیز بود اما حزب اللهی ها که به وحشیانه ترین حالت حمله کردن و 3 نفر رو درجا کشتن آیا کارشون درست بود؟

احمدرضا

سلام سال88هدف نظام اسلامی ودر راس ان رهبرم مردمی این مرزو بوم. امروزه افرادی بعنوان مذاکره همه چیزه این مردم راچوب حراج زدندوکاری که استکباردر88نتوانست انجام دهد. اینها دانسته یاندانسته دارندانجام میدهند چرااین سکوت مرگباربراین همه یکه تازی نمیدانم؟