هفت ایراد اساسی فیلم محمد رسول‌الله ساخته مجید مجیدی

قسمت شد در سفر هفته پیش به مشهد مقدس جزء اولین کسانی باشم که در اولین اکران فیلم  محمد رسول‌الله این اثر از مجید مجیدی رو نگاه کردند.

این فیلم از نظر این حقیر ایراداتی داشت و نقدهایی نیز بر اون روا بود که به آن ها اشاراتی می کنم.

اولین ایراد این فیلم حرف نداشتن آن در کنار دنیای از حرف ها بود. فیلمی بی نظیر و فوق العاده با به تصویر کشیدن بهترین صحنه ها.

دومین ایرادی که می توان از فیلم گرفت میخکوب شدن به صندلی سینما بود که به دلیل شرایط بد بعضی از صندلی ها بدن آدم خسته و کوفته میشه.

هفت ایراد اساسی فیلم محمد رسول‌الله ساخته مجید مجیدی

سومین ایراد این فیلم جذابیت بیش از حد اونه که گاهی یادتون میره کجا نشستین و دور اطرافیان شما چه کسانی هستند و حتی شاید یادتون بره نفس بکشید.

چهارمین ایراد این فیلم عدم منطبق بودن شرایط فیلم با شرایط سینماهای ایرانه که متأسفانه بخاطر این فیلم زود ظرفیت صندلی های سینما پرمیشه.

پنجمین ایراد رو چشم پزشک ها گرفتند؛ چون از بس آدم جذب فیلم میشه یادش میره پلک بزنه که باعث خشک شدن چشم میشه و برای چشم ضرر داره.

ششمین ایراد این فیلم ضربه اقتصادی هست که به خانواده ها میزنه چون آدم حیفش میاد تنها این فیلم رو ببینه و وقتی هم که این فیلم رو دید دلش میخواد دوباره هم ببینه.

هفتمین ایراد این فیلم ضربه بزرگی هست که به سینما میزنه چون بعد دیدن این فیلم توقع آدم بالا میره و فیلم های دیگه هیچ جذابیتی براش نداره.

پ,ن 1: هرکی این فیلم رو نبینه نصف عمرش در فناست از ما گفتن بود.

پ,ن 2: میخواستم تیتر بزنم فیلم محمد رسول‌الله فیلم های جادویی هالیوود را بلعید. خوشحال میشم یکی دیگه بزنه.

 

/ 19 نظر / 1303 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدحسین

هیچ ایرادی نداشت مردی خودت یه فیلم بساز فقط 160 میلیارد هزینه مکان فیلم برداری شده که روستای خریداری شده برای داماد پدرم بود لطفا قضاوت بیجا نفرمایید برای اینکه هزاین قسمت دومش در بیاد این قیمته شما فقط برای آسیبی که به خودتون میرسه ایراد میگیرین سینما ونوس قم که عالیه نه صندلی شکسته و نه خیلی چیز دیگه توی مشهد معلومه جمعیت زیاده وقتی اکران اول یه فیلمی رو که بزارن تو مشهد از همه اقشار مملکت میان یه نفر بچش بچه آدم نباشه صندلی میشکنه لطفا این مطلب رو پاک کنید.

رزمنده ی جنگ نرم

سلام تیتر رو که خوندم فکر کردم دوباره ماجرای فیلم رستاخیز تکرار شده!!!!!!!!! بعد به خودم گفتم خب اگه اینجوری باشه ، پس چرا صدا و سیما یا نهاد های دیگه و یا حتی کشور های دیگه چیزی نگفتن!!؟ بعد که اومدم پایین و مطلب رو خوندم تازه فهمیدم منظورتون چیه!!!!!!! خلاصه خیلی قشنگ بود

...

[لبخند] [گل]

من او

بله بله به نظر من هم تمام این ایرادات را داشت

من او

علاوه بر هه این ها که شما گفتبد فیلم انرزی مثبت زیادی هم داشت یه جورایی ارامش میدا به ادم

محمد

خدا خفه ات نکنه !!! تیترش خیلی .... در کل موافقم

زینب

واقعا مطالبتون جالب و مفید هستند. به خصوص تیترهاشون که حس کنجکاوی آدم رو بیدار میکنه.

...

شیوه نوشتاری شماهم ادم رو میخکوب میکند!