داوودی مهاجر و عقده های جنسی؛ یاران خاتمی هر روز برهنه تر از دیروز

مشاور سابق خاتمی پس از کشف حجاب در این برنامه تاکید می کند که " دوست من شاید انتقاد شما مبنی بر اینکه چرا در مقابل دوربین تا مدت ها حجاب داشتم و در پشت دوربین نداشتم صحیح باشد. اما هر انسانی در زندگی شخصی مشکلات و مسایل مخصوص به خود را دارد که نمی تواند آن را علناً بیان کند. من نزدیک به ۲۷ سال چادری بودم و برداشتن آن بعد از این مدت حتماً می توانست تبعات مختلفی را در خانواده ایجاد کند یا حتی موجب بروز مشکلاتی برای اطرافیان شود. اما زمانی رسید که دیدم زمان آن رسیده است که باید با خودم و مخاطب شفاف باشم " 

براساس این گزارش، تاسف بارتر از این مسئله بازگشت به گذشته و مرور یکی از سخنرانی های وی است؛ فریبا داوودی مهاجر طی سخنانی در مراسم شب تاسوعای حسینی در حسینیه‌ ارشاد از امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) می گوید و تاکید می کند: "پیام زینب برای زنان ما مسوولیت اجتماعی و نه پرده‌نشینی و خانه‌نشینی است." 

وی ادامه می دهد: " پیام دیگر عاشورا افشاگری بود، اگر از دیدگاه جامعه‌شناسی تاریخی به عاشورا بنگریم این پیام را درک می‌کنیم. عاشورا جنگ میان آب و عطش نبود، بلکه مقابله با ظلم و نادانی بود. عاشورا مکتب تاریخ‌ساز و انسان‌ساز و در پی اجرای عدالت بود.
زینب که پیام آورعاشورا نامیده می‌شود پیش از آن زنی مستقل بود که در تمام صحنه‌های سیاسی ـ اجتماعی جامعه حضور داشت. اگر ایشان زنی پرده‌نشین بود چگونه می توانست با چنان اقتداری با یزید صحبت کند. زینب علی‌الاصول به لحاظ نفس مشارکت در جریان سیاسی وارد عرصه عاشورا شد در حالی که ۱۳۰۰ سال بعد از آن جریان علمای اسلام با مدرسه رفتن دختران مخالفت می‌کردند. آیا آن‌ها زینب را نشناخته بودند؟ چه مشارکتی بالاتر از حضور در جنگ و عاشورا. آیا سخنان ایشان در برابر یزید از خون حسین کمتر است و از یک زن پرده‌نشین می‌شود انتظار چنین سخنانی را داشت؟ " 

بازخوانی صحبت های داوودی مهاجر که حدود ۷ سال پیش در جمع اعضای دفتر تحکیم بیان شد، بیش از هر چیز موجب تاسف انسان می شود و قطعا زینب، زینب و حسین، حسین کردن وی همانند قرآن های بر سر نیزه رفته هیچ ارزشی ندارد؛ چه آنکه هرچه می گذرد، داوودی مهاجرعریان تر و برهنه تر از دیروز می شود! 

مشاور وزیر ارشاد دولت خاتمی که روزی قرار بود با آقای وزیر مردم را ارشاد کرده و فرهنگ جامعه را تعالی ببخشند، هر روز تصاویر جدیدتری از برهنگی خود منتشر می کند تا مردم بیش از گذشته با چهره واقعی این عروسک خیمه شب بازی غرب آشنا شوند. 

گزارش از روح الله چهره افروز

معبر سایبری شهر خان ببین و منطقه فندرسک

/ 0 نظر / 67 بازدید