توبه عمومی از رای دادن به احمدی نژاد

جمعی از مداحان تبریزی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن برخی حاشیه های دولت خصوصا شکایت از حاج منصور ارضی و حاج سعید حدادیان اعلام کردند که در صورت ادامه پیگیری شکایت از سوی رییس جمهور باید شاهد اقدامات مداحان سراسر کشور باشند.

در بخشی از این بیانیه آمده است : جا دارد خطاب به رییس جمهور بیان کنیم که جناب آقای رییس جمهور اگر حاج منصور و مداحان نبودند شما در این جایگاه قرار نداشتید. آنان بودند که خود را هزینه کردند تا دولت عدالت محور !! پیروز شود و ما مداحان در سرتا سر کشور با رهنمودهای حاج منصور شما را بعنوان کاندیدای حسینچی ها تشخیص دادیم و عاشقان اهل بیت با تشخیص پیروان زینب به شما رای دادند. هنوز تصویر شما در اینترنت و سی دی ها موجود است که در مراسم های مسجد ارک صحبت کرده و خود را خاک پای عزاداران حسینی می دانستید. اینک کار بجایی رسیده است که بخاطر کسی که از کج فهمی اش اسلام را با اسب مقایسه می کند عزاداران که هیچ پیرغلام عشاق حسینی و سید مداحان و بنیانگذار گفتمان مداحی سیاسی را به دادگاه می کشانید.
در ادامه این بیانیه آمده است : شکایت از حاج منصور شکایت از همه مداحان است. شکایت از همه عزاداران است و در صورت نیاز, همزمان با روز برگزاری دادگاه دسته جات حسینی عزاداری های خود را به پایتخت چهارراه پاستور بکشانند.
مداحان تبریزی خاطرنشان کردند که اگر احمدی نژاد از مشایی دست برندارد و همچنین بخاطر عشق مشایی همه حرمت ها را زیرپا بگذارد مراسم بزرگ توبه عزاداران حسینی در چهار راه پاستور را برگزار خواهند کردو در پایان این بیانیه از مداحان سراسر کشور می خواهیم تا با اعلان مواضع خود مانع حاشیه سازی های احمدی نژاد شوند.
برای مشاهده متن این خبر در سایت عماریون اینجا کلیک کنید
برای مشاهده علت شکایت رئیس جمهور از مداحان اینجا کلیک کنید
/ 5 نظر / 36 بازدید
محدثه

سلام. منم یادمه که حاج محمود کریمی تو مراسم مسجد محلمون از رئیس جمهور حمایت میکرد. خدایا نسل مشایی ها را از روی زمین بردار که انقد مشکل ایجاد میکنند![وحشتناک]

فدایی سید علی

این گردبادهای به غیرت درآمده تسلیم امر رهبرند که طوفان نمی کنند وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد .....

سید فالح ضیایی از دیار جهان آرا

من که پارسال اردیبهشت 90 که فهمیدم احمدی نژاد قهر کرده خونه نشین شده توبه کردم از رایی که به این آقا دادم