جوانی رفت تا امروز جوانی کنیم...

می خواستم از جوونیم گلایه کنم. جوونی که نمیدونم بر باد رفت یا باد بر اون رفت. وقتی بر می گردم می بینم یه زمانی یه جایی یه عده جوون برا اینکه ما ها امروز باشیم و جوانی کنیم جوونیشون رو دادن و رفتن و خودشون رو فدا کردن به خودم حق میدم از جوانیم گلایه کنم. 

روز جوان رو باید به مادری تبریک گفت که هنوزم که هنوزه در حسرت برگشتن چندتا تیکه استخون جوونش هست، تا که شب جمعه بره سرخاکش یه دل سیر اشک بریزه.

روز جوان رو باید به مادری تبریک گفت که هنوزم که هنوزه در حسرت گرفتن عروسی براجوونی هست  که در راه خدا داد و ازون جوون فقط چندتا تیکه استخون براش آوردن.

روز جوان رو باید به پدری تبریک گفت که عصای دست پیریش رو برا خم نکردن غرور من و شما داد ولی براش فقط یه پلاک آوردن و گفتن یادگاری جوونت.

روز جوان رو باید به همسری تبریک گفت که هنوز چشمش به دره تا شوهرش که در جوانی رفت تا کسی دست درازی به ناموس مردم نکنه یه روزی برگرده اما حتی یه استخونش هم کسی پیدا نکرده.

روز جوان رو باید به جوانی تبریک گفت که بخاطر غیرتش، ساپورت تنگ غواصی رو به تن کرد و به دل اروند خروشان زد و دیگه بر نگشت تا من و تو یادمون بمونه غیرت یعنی چی.

جوانی رفت تا امروز ما جوانی کنیم...

روز جوان رو باید به جوانی تبریک گفت که از دانشگاه علم انتقالی گرفت و رفت به دانشگاه عشق تا که فارغ التحصیل بهشت شد مدرک شهادت بهش دادند.

روز جوان رو باید به جوانی تبریک گفت که عاشق ورزش و فوتبال بود اما برا اینکه ما امروز به تفریح و ورزشمون برسیم پاهاش رو توی میدون مین جا گذاشت.

روز جوان رو باید به جوانی تبریک گفت که در اثر ترکش های خمپاره دوتا چشماش رو از دست داد تا امروز چشم دشمن به ناموس ما نیفته.

روز جوان رو باید به جوانی تبریک گفت که ماسکش رو وقتی شیمیایی زدن در آورد و داد به رفیقش تا رسم جوانمردی رو زنده نگه داره تا که امروز ما جوانمردانه رفتار کنیم و دست هم رو بگیریم.

روز جوان رو باید به جوونایی تبریک گفت که پشت ولی زمانشون رو خالی نکردن و تا آخرین قطره و آخرین نفس ایستادگی کردن تا ما امروز پشتیبان ولی فقیه زمانمون باشیم درست مثل حضرت علی اکبر(ع).

 پ,ن : میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان رو تبریک می گم. بیایم به حق حضرت علی اکبر (ع) جوون خوبی برا امام زمانمون باشیم.

/ 33 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ملیحه

فکرنمیکنن خادم سایبری شیطون![مغرور][ابرو][خمیازه][منتظر][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

ملیحه

یعنی فقط خانوما گل هستن...؟، یعنی شما آقایون خودتونو اصلا گل نمیدونییییییین؟؟؟، تااونجایی که دراطلاع هستم آقایون اعتماد به سقف کاذب دارن![زبان][شوخی][شوخی][شوخی][خنده][قهقهه][خوشمزه][نیشخند][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

مصطفی

آقا من نمیدونم چرا ولی داداش اصلا این حرفاتو قبول ندارم . مردم زمان جنگ جنگیدن برای حفظ میهنشون و خانواده و غیرتشون وسلام . خواهشا تا صد سال اینقد منت نزارید سر ما به خدا بابای مهم جبه رفته ولی فکر نکنم اصلا کسی ببدونه به این میگن رزمنده داداش نه اون که رفت تا نسل هاش رو خوشبخت کنه ... وسلام .

خادمة ارضا

روز جوان پساپس بر شما مبارک![گل]

مصطفی

درجواب شما : داداش شاعر میگه هرچی پیش آید خوش آید [خنده] ولی خوب اگر ما و شما پدرانمون رو دوست داریم به واسطه اینه که پدرانمون هستن دیگه مگه غیر اینه . من که اون زمان اصلا موجودیت نداشتم [نیشخند]

ملیحه

درخت؟ ،چرادرخت؟،توضیح بفرماییید.[سوال][ابرو][قلب][گل]

دختر ایرانی

تازه متن رو خوندم تموم این ها جلوه یست از زیبایی عشق..... [گل][گل][گل]

دختر ایرانی

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] کاملا از روی جوگیری(!)[چشمک]

lord128

[دست][دست][دست] الان که ساپورت تنگ غواصی میپوشن میان تو خیابون!!!!!!!![تعجب] وقتی جوونی رو میبینی که به راه خلاف میره چه حسی داری؟؟ من که آتیش میگیرم

گل نرگس

ای شهدا شهادت مبارکتان باشد...