فرق اراذل شیراز با اراذل فتنه 88 چیست؟

علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که در روز دوشنبه ۱۸ اسفند در شیراز با آجر و گوجه مورد استقبال گرم جمعی از مردم قرار گرفت خواستار محاکمه خاطیان شد.

مطهری در حالی این درخواست را داشت که در 21 دی در صحن علنی مجلس خواستار رفع حصر سران فتنه شده بود و گفت حصر موسوی، کروبی و خانم رهنورد بدون حکم قانونی بوده است.

اگر بخواهیم جرم اراذلی که به آقای مطهری حمله کرده اند را بشماریم می توانیم به بستن راه ایشان، فحاشی به ایشان، حمله با آجر، حمله با گوجه، شکستن شیشه ماشین و تعقیب ایشان اشاره کرد.

فرق اراذل شیراز با اراذل فتنه 88 چیست؟

اما اگر بخواهیم جرم اراذلی که در فتنه 88 باعث اغتشاش در کشور شده اند را بشماریم میتوانیم به پیش بردن جامعه به اغتشاش و نا امنی، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی از درون، ضربه به ملت و تلخ‌کردن کام مردم پس از شادی بزرگ مشارکت در انتخابات، نابود کردن حادثه افتخار‌آمیز انتخابات پرشور ۸۸، تهمت زدن به نظام اسلامی، هتک آبروی نظام در مقابل ملتها، زمینه‌سازی برای آشوب و اغتشاش،  تکذیب و تهمت به نظام، خدشه به رأی مردم و نفی آن،  تلاش برای تغییر نتائج قانونی انتخابات با زور خشونت و اردوکشی خیابانی، امیدوار کردن جبهه دشمن، بی بصیرتی و چشم‌بستن بر روی حقایق واضح، سرپیچی از راه معقول قانونی، بازیچه دشمن شدن، امیدوار کردن دشمن، دعوا راه انداختن و مضطرب کردن ملت و خوشحال کردن دشمن، انتخابات را مظهر اختلافات وانمود کردن، ایجاد تلاطم و گرفتن آرامش عمومی و ثبات از ملت، ایجاد هزینه و زحمت برای کشور و مردم، تلاش برای قراردادن مردم در مقابل نظام، قرار دادن کشور در لبه‌ی پرتگاه خشونت و خونریزی بر سر قدرت، کشته شدن چندین نفر از مردم و ...  اشاره کرد.

پس جناب مطهری اگر رسیدگی به تخلف افرادی که به شما حمله کرده اند قانونی است، حصر سران فتنه نیز قانونیست چراکه جرم آن ها بسیار بسیار و بسیار بیشتر از جرم ارذلی بوده که به شما حمله کرده اند.

پ,ن : ما هرگونه خشونت و تهاجم را محکوم می کنیم اما آقای مطهری می بایست طعم این چیز ها را می چشید تا اندکی درک کند سران فتنه چه خیانتی به کشور کرده اند.

/ 30 نظر / 274 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانو

سلام این ضرب المثل شیرین فارسی رو شنیدین( شنبه به نوروز افتاد)؟ خوب اگه نشنیده بودین حالا شنیدین موضوع اینجاست که سالها طول میکشه تا سال جدید در روز شنبه تحویل بشه،به همین خاطر اگه شروع نوروز در شنبه باشه اونو خوش یمن میدونن و وقتی یه اتفاق غیر منتظره خوب رخ میده میگن: چیه؟شنبه به نوروز افتاده؟!!! حالا من بهتون خوش خبری بدم که امسال شنبه به نوروز افتاده،به فال نیک بگیرید. ان شاالله بهترین سال زندگیتون بشه...

آریان ابوطالبی

سلام دوست عزيز لطفا وبلاگ منو لينک کنيد . منم لينکتون ميکنم . لينک کرديد خبر بديد لينکتون کنم . وبلاگ اخبار زاغمرز و میانکاله www.miankale.blogfa.com

رقیه یون

سلام. وبسایت بسیار زیبایی دارید. به وبسایت رقیه یون سر بزنید و اگر مایل به تبادل لینک بودید به،ما رو لینک کنید. من شما رو لینک کردیم. منتظر شما هستم.

امیر

دوست عزیز ما اراذل نیستیم فقط از اقا و رهبر خودمان حسین بی علی(ع) یاد گرفتیم که اگر فتنه گر هم خوانده شدیم باز هم باید حق را گرفت. و چه شعار با مفهومی ست این شعار یاحسین میرحسین پ.ن:برای فهمیدن مضمون این کامنت به جایگاه حسین(ع)،یزید و یزیدان در زمان آن حضرت مراجعه کنید شاید که رستگار شوید.

عباس

سپاه پاسداران ناجی دکتر مطهری در حادثه شیراز / چرا دکتر مطهری سکوت کرد + فیلم http://iranfn.ir/%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87/

ممد

عالی بود

qasem

سلام عالی بود ممنون از شما...

ملیحه

دمتون گرم برادر... مطلبتون به حق و عالی بود!

رحمن موسوی

سلام . این آقا با این حرکات و اعمالش نشان داد از پدر بزرگوارش هیچ ارثی نبرده جز سود 50 ساله‌ای که از راه فروش کتاب‌ها و آثار آن عزیز به جیبش میرودالبته میدانید که قانون حق نشر آثار قبلا 30 ساله بود ولی از کرامات آقای علی مطهری در مجلس این قانون 50 ساله شد تا این آقا بتواند جدا از پول‌هایی که فتنه‌گران در راه فتنه خرج می‌کنند خود نیز از خجالت فتنه در بیاید و ... کاش در کله این آقا و امثال این آقا همچون فرزند شهید بهشتی و فرزند آیت الله خزعلی و ... کمی عقل هم وجود داشت . اللهم اهدناالصراط المستقیم