ماه رمضان در هر سال، قطعه‏ ای از بهشت است

امام خامنه ای:
ماه رمضان در هر سال، قطعه‏ ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما آن را وارد می‌‏کند و به ما فرصت می‌‏دهد که خودمان را بر سر این سفره الهی در این ماه، وارد بهشت کنیم. بعضی‌‌ همان سی‏ روز را وارد بهشت می‌‏شوند. بعضی به برکت آن سی‏روز، همه سال را و بعضی همه عمر را.

/ 2 نظر / 27 بازدید
رها

خدایا به هرکه دل بستم تو دلم را شکستی عشق هرکسی را به دل گرفتم ،تو او را از من گرفتی هرکجا دل مضطرب ودردمندم را آرامش دهم، ودر سایه امیدی ،وبه خاطر آرزویی ،برای دلم امنیت به وجود آورم تو یکباره همه را بر هم زدی ودر طوفان های وحشت زای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی را در دل نپرورم وبه هیچ چیز امیدی نداشته باشم . خدایا تو این چنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم وبه جز تو آرزویی نداشته باشم وجز در سایه ی توکل به تو آرامش وامنیت احساس نکنم خدایا تو را بر همه این نعمت ها شکر می کنم... شهید مصطفی چمران وبلاگتون عالی بود.اگه دوست داشتید می تونیم تبادل لینک کنیم.موفق باشید

مهدی اسکین

سلام مفتخریم بعد از 23 روز از ساخت وبلاگ مهدی اسکین رتبه ی خود را در گوگل به دو رساندیم و همینک با تمامی دوستان تبادل لوگو در صفحات آرشیو انجام میدهیم (عزیزانی که رتبه ی بالای 3 دارند در صفحه اصلی میباشند) در ضمن در تبادل لینک خودکار ما نیز وبلاگ خود را ثبت کنید چرا که این لینک باکس در اکثر قالب های رایگان ما به عنوان لینک باکس درج میشود در نتیجه به معنی این است که اماربازدید شما افزایش میبابد.