پیام آقا به کنگره 7 هزار زن شهید

از پیام آقا به کنگره 7 هزار زن شهید

زنانی ظهور کردند که می‌توانند تعریف زن و حضور او در ساحت رشد و تهذیب خویش، و در ساحت حفظ خانه‌ی سالم و خانواده‌ی متعادل، و در ساحت ولایت اجتماعی و جهاد امر بمعروف و نهی از منکر و جهاد اجتماعی را جهانی کنند و بن‌بستهای بزرگ را درهم بشکنند.

/ 13 نظر / 95 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اشعار فاطمی

سلام من بر اساس تجربه شخصی ام پیشنهاد می کنم: 1- دعاهای رزق و روزی را بخوانید. مثلا دعای روزی بعد از نماز عشاء (در مفاتیح تعقیبات نماز عشاء هست.) صلوات هم زیاد بفرست. لااقل روزی 100 تا و استغفار هم روزی 100 تا 2- به امامزاده محلتان رفته و از ایشان مدد بجویید. 3- به هر چه که خدا رساند راضی و قانع باشید. این نکته مهمی است. 4- اگر می توانی یک شرکت رایانه ای بزن . (اینها که نوشتم همه برای خودم تجربه شده اند) انشاءالله به همه آرزوهای خوبت برسی .

توابین

سلام تشکر از حضورت اخوی ان شاالله موفق باشی

حرف تو

سلام.. تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتون در "حرف تو" "پیام آقا به کنگره 7 هزار زن شهید" با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/5628 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت حرف تو به شما: مقام معظم رهبري: من نمى‌توانم به‌طور مطلق بگويم كه موسيقى اصيل ايرانى، موسيقى حلال است؛ نه، اين طور نيست. بعضى خيال مى‌كنند كه مرز موسيقى حلال و حرام، موسيقى سنّتى ايرانى و موسيقى غيرسنّتى است؛ نه، اين‌طورى نيست. یا علی

میلاد

سلام برادر من قالب وبلاگم از قالب های سایت شماست ولی الآن چند وقت که درست نشون نمیده نمی دونم برای چی یاعلی خدانگهدار

رضا

سال هاست دارم حساب می کنم، چگونه من به اضافه ” تو “، شد من؟!! یا ایها العزیز --------------------- بسیار عالی بود بروزم

خواهر رزمنده

قسمتي از وصيت نامه سياسي الهي امام خميني(ره): ما مفتخريم كه بانوان و زنان پير و جوان و خُرد و كلان در صحنه هاي فرهنگي و اقتصادي و نظامي حاضر و همدوش مردان يا بهتر از آنان در راه تعالي اسلام و مقاصد قرآن كريم فعاليت دارند.

عارف

سلام وبلاگ خوبی داری، ادت کردم، خوشحال میشم وبلاگ منم با اسم " یاس نبی" تو پیوندهات باشه. موفق باشی

محمد

سلام همسنگر در وبلاگ ما لینک شدید و لوگو شما در وبلاگ ما قرارگرفت لطفا مارا با نام صهیون ستیزی+دانلود و آدرس:http://antizionism.tk لینک دهید و درصورت امکان لوگو ما را در وب خود قرار دهید با تشکر صهیون ستیزی+دانلود

سنگ صبور

سلام قدیما تبادل لینک داشتیم اما حالا لینکمو تو وبت پیدا نمی کنم