به نظر شما کی احساس خطر کرد؟

زمان جنگ یه سیدی احساس خطر کرد و از جونش گذشت و رفت تو جبهه و شد همرزم شهید چمران. یه سید دیگه هم بود همون روزها از ترس جونش که یوقت ترورش نکنن از پشت میزش استعفا داد . حالا بعد چندسال ، سال 88 احساس خطر کرد برا کشورش. به نظر شما کدوم یکی از این دوتا سید واقعا احساس خطر کردن؟

/ 4 نظر / 92 بازدید
شمشیر ولایت

ممنون هم سنگر مجازی.شما هم با افتخار لینک شدید،باز هم تاشیف بیارید.[گل]

شمشیر ولایت

سلام.ممنون و سپاسگذار از اینکه ما را در این راه همراهی می نمایی.اما نباید فراموش شود که انجام این کار خائنانه توسط آن ذالو صفت هدفی را در بر داشته است،به عقیده حقیر این خفاش سیاه به پشتیبانی از سوی آمریکا این ترانه بسیار زشت را سروده است تا روزی فرا رسد که مردم گوش به کلامات مراجع باشند مبنی بر صدور حکم ارتداد و اعدام وی،در این زمان است که شیعیان برای دستگیری وی تلاش نموده و این شخص را به قتل می سانند،از این اتفاق دشمن بهانه ای می سازد برای اینکه ایران اسلامی را متهم به رعایت نکردن حقوق بشر به جهانیان معرفی نماید و از این طریق مردم را گول بزند اما کور خوانده است...با در نظر گرفتن تفکرات شومی که دشمنان برای ما چیده اند،ما دست از تلاش خود برای نابودی نسخه دوم سلمان رشدی بر نخواهیم داشت و جواب آن خوک کثیف را بخاطر توهین به ساحت مقدس امام هادی(ع)خواهیم داد.التماس دعاء.

شهاب

خدایا تا ظهور دولت یار گل پیغمبر ما را نگهدار سلام دلاور سر فرصت لوگوتونو حتما میذارم[گل]

سید فالح ضیایی از دیار جهان آرا

خواهشا برادر اون مردک رو قاطی ما سیدا نکن که از هر چی بگذریم این یکی رو کوتاه نمی اییم تازه اون فرد میرزا هستش نه سید [عصبانی]