کراواتی ها هم شهدا را دوست دارند ...

برای همین در روز عقدم با مشورت همسر عزیزم با کراوات در جوار پاک و مطهر شهدای گمنام حاضر شدم تا یک جمله را به همه بگویم و آن اینست که شهدا مخصوص بچه حزب الهی های ریشو و یقه بسته نیستند بلکه شهدا برای تمام اقشار و تمام افکار و تمام سلیقه ها هستند ولی متاسفانه همین ما حزب الهی ها با افکاری بسته باعث شده ایم تا خیلی ها از شهدا دور شوند.

کراواتی ها هم شهدا را دوست دارند ...

حضرت آقا میفرمایند جذب حداکثری. یعنی فصل وصل نه فصل جدایی. جدایی که همین بچه حزب الهی ها با تیپ مخالفشون انداختن و وظیفه من افسر جنگ نرم کم کردن همین فاصله و جدایست تابه حرف رهبرم جامع عمل بپوشانم.

اما بعد از انتشار تصاویر عقد بنده و همسرخوبم در وب سایت ها همانطور کهانتظارش را داشتم با موجی از اعتراض ها و توهین ها مواجه شدم. اکثر دوستانظاهر رو دیدن اما از باطن کمتر حرف زده شد. و این درد ما بچه حزب الهی هاستسطحی نگر هستیم. متاسفانه همین ما حزب الهی ها با عقاید خشکمون باعث ایجاد فاصله بین شهدا و دیگران شدیم و کسی هم که قدمی برایکم کردن این فاصله بر میدارد تخریب می کنیم.

کراواتی ها هم شهدا را دوست دارند ...

این حقیر از تخریب نمی ترسد بلکه از جهل می ترسم. جهلی که بجای نگاه به باطن به ظاهر می نگرد. به عنوان مثال می گویند حضرت آقا کراوات را حرام اعلام کرده اند درصورتی که ایشان می فرمایند اگر ترویج فرهنگ غرب باشد جایز نیستو نکته اینجاست که آیا ازدواج سلامی ترویج غرب است؟ آیا در کنار گلزار شهدای گمنام عقد کردند ترویج غرب است؟ آیا به تصویر کشیدن ظاهری متفاوت برای کم کردن فاصله بین دیگران با شهدا ترویج غرب است؟

و خدا را شکر می کنم که باز هم در جهت جنگ نرم قدمی مثبت برداشتم و برای منفقط و فقط خوشنودی رهبرم مهمتر از همه توهین ها و کج فهمی ها و خشک مقدس بازی در آوردن هایست که فقط تیشه به ریشه انقلاب می زند و هیچ کار مثبتی هم انجام نمی دهند.

ان شاالله خداوند به همه ما بصیرت عنایت بفرماید.

پ,ن : متاسفانه اکثر ما حزب الهی ها فقط یاد گرفته ایم شعار بدهیم. حتی خیلی ها خجالت می کشند مراسمشان را درکنار شهدا برگزار کنند بعد به کار دیگران عیب می گیرند. بعضی ها جواب بنده را ماست مالی سوتی می دانند اما اگر خادم سایبری قرار بود خودش راتخریب کند راه های زیادی وجود داشت.


مطلب مرتبط :

 
/ 89 نظر / 90 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه سادات

سلام بعد از یک سال و بوقی من برگشتم! این پست رو که خوندم چند لحظه ای کپ کردم!بالاخره دل ما رو شاد کردید باازدواجتون!منم مثل خیلیا با کراوات زدنتون مخالفم!اما از قدیم گفتن صلاح کار خویش خسروان داند!مهم اینه که ازدواج کردید!خخخ +خوشبخت شید بازم خوشبخت شید!بازم خوشبخت شید!(این دفعه با پنج تا بچه) :))))

بینام بانو

سلاممممم بر جناب محمدطاها خیلی اتفاقی و یهویی اومدم اینجا و از دیدن اینکه همچنان در این عرصه در حال فعالیت هستین خوشحال شدم ولی رسیدن به این پست و خواندنش و اینکه به جمع متاهلین پیوستین واقعا باعث خشنودی مضاعفم شد. مبارک باشه ان شاءالله هم بر شما هم همسرتان. حرکت کراوات، حرکت جالب و متفاوتی بود. میشه گفت تاثیرات مثبتش از اثرات منفیش بیشتر میتونه باشه و قطعا شما و همسرتون با در نظر گرفتن همه ی جوانب اقدام به چنین کار تبلیغاتی کردین. امیدوارم فرهنگ برگزاری مراسمات به صورت ساده و آن هم در جوار اماکن مقدس روز به روز بیشتر بشه و خیر و برکت در زندگی زوج های جوان هم بیشتر خوشبختی و عزت و سربلندی پویایی و اقتدار و فعالیت بیش از پیش در عرصه ی جنگ نرم رو براتون آرزومندم و در نهایت التماس دعای خیر دارم برای خودم و همسرم [گل]

kosar

فعلا که بلاگفا گند زده به برنامه هامون:))))))))) ببخشید سلام

دوست صمیمیم

آخه برادر بسیجی نماد مسیحیت بر تن داری ومی خوای نماد اسلام خراب نشه اون وقت می خوای تبلیغ نماد مقاومت اسلامی رو بکنی.این که نمی شه که.اسلام که مسیحیت نیست و مسیحیت که اسلام نیست.

سایبر

آقا امروز پشت دیوارهای سقیفه مانده است! نه از ترس دشمن ترس از جهل مردم.... با آروزی خوشبختی و عاقبت بخیری مثل همیشه عالی بود.... [گل][دست][گل][دست]

پیرو خط رهبر

سلام. کارتون بسیار عالی بود. انصافا معدود هستند افرادی که مثل شما فکر کنند. متاسفانه عده ای کوته فکر که فقط بلدند عاروق حزب الهی بودن بزنن و زیر کولر بشینن و لم بدن و شعار بدن میان انتقاد می کنن. شما بهتره توجه نکنین. این ها به اندازه انگشت کوچیک شماهم کار فرهنگی نکردن فقط بلدن حرف بزنن. احسنت به شما احسنت احسنت احسنت. من هم تصمیم گرفتم مراسمم رو در کنار گلزار شهدا بگیرم [گل]

منتظر منجی

منم مشتاق شدم مراسمم رو در جوار گلزار شهدای گمنام شهرمون برگزار کنم. [لبخند][قلب][گل]

مطهره

خداکنه خواستگار منم اجازه بده مراسممون رو توی یه همچین جایی برگزار کنیم. خیلی معنویت داره. مرسی که این ایده زیبارو به من دادین [لبخند]

معصومه

سلام از شما واقعا ممنونم. شما ایده بزرگی به من دادین و خیلی کمکم کردین. من به همسرم بعد دیدن مراسم عقد شما پیشنهاد دادم مراسممون رو تو یکی از گلزار های شهدای گمنام برگزار کنیم اما می گفت پشت سرمون حرف میزنن. چون خونوادشون آنچنان مذهبی نیستن. وقتی مطلب شمارو نشونش دادم خیلی خوشش اومد و تصمیم گرفت حتما مراسم عقدمون رو توی گلزار شهدای گمنام اصفهان برگزار کنیم. واقعا از شما ممنونم [گریه]

گل نرگس

سلام این عکس عقد شما باهمسرتونه؟؟؟؟