پسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارند

اولش همه میگن عشقه. من عاشقتم و جز تو هیچکسی رو ندارم. اما نمیدونم چرا تو این عشق دیگران رو هم سهیم می کنند. پسره اینقدر ضعف دختر داره که از صد کیلومتری دختر می بینه راهش رو کج می کنه و میره تو مسیری که دختره راه میره. یا اگه صدتا تاکسی خالی از کنارش رد بشه تو تاکسی میشینه که دختر توش نشسته باشه. یا خدا نکنه چندتا دختر گروهی کنار هم راه برن، دیگه نمیشه کنترلش کرد، اینقدر محو تماشا میشه که اگه 18 تا 18 چرخ هم از روش رد بشن اصلاً متوجه نمیشه.

دختره هم برا نشون دادن معشوقه هاش و چشم رو هم چشمی با دوستش هر دقیقه به یکی ازونا میس میندازه تا بگه ببین چقدر کشته و مرده دارم. حالا خبر نداره همون کشته مرده هاش با صد نفر دیگه مثل خودش هستن. یا موقعی که با دوستاش میخواد بره بیرون اینقدر بتونه کاری میکنه که از کنار هر پسری رد شد بهش نگاه کنه و پزش رو پیش دوستاش بده.

پسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارند

این دو گروه تو خیال خام خودشون فکر می کنند که خیلی مهم هستند و هرجا که میرن همه براشون دست و پا میشکنن. اما خبر ندارن که پسرا دنبال لذت های جنسی هستند و دخترا هم دنبال خالی کردن جیب پسرا. یعنی هردوتا گروه بشدت ساده تشیف دارند و فکر می کنند همدیگه رو رنگ می زنند و زرنگند.

از لحاظ روانشناسی این دخترها و پسرها نسبت به هم اعتیاد دارند. افراد براشون مدتی کوتاه مهم هستند و خیلی زود دلشون زده میشه و میرن دنبال کیس جدیدتر.

اما آخرش تا کجا؟ تا کی؟ تا چه تعداد؟ اول و آخرش باید به یکی اعتماد کرد که بشه باهاش زندگی کنن. اما چطور میشه به کسی اعتماد کرد که با صد نفر بوده و هیچ اعتمادی نیست که بعد از ازدواج با صدتای دیگه نباشه؟ درواقع پایه و اساس زندگی این افراد همیشه بر بی اعتمادی بنا خواهد شد و حتی بعد از ازدواج هم دست به خیانت خواهند زد...

/ 39 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بشیر سایبری

متاسفانه این اتیش گریبان گیر بچه مثبت های مملکتمون هم شد...

سحر

سلام می توانم از مطالبتون برای وبم استفاده کنم؟ منتظرم

گلستان بلاگ

سلام. با تشکر از مطلب خوب شما این مطلب با نام خودتان درگلستان بلاگ منتشر شد http://golestanblog.ir/?p=15655

سجافک

سلام تمام کامنتها و مطالب وبتون رو که از دست داده بودم رو خوندم بسیار عالی... واقعا همینطوره بیشتر حرصم میگیره طرف کلاس هفتم هس میگه من عاشقم و دوست پسر دوست دختر میگه ای خدا این نسلها میخوان چی بشن و به کجا برسند بعد 35 سال از انقلاب چه وضعیه ساخته شده این باید باشه وضع مدارس و دانشگاه ها نهایت خوشبختیش اینه قرینه سازیش درست باشه و یک نفر بهش نگاه کنه و بگه عاشقتم آخه اینا مثلا قراره مادر بشن و بچه تربیت کنند پسراش پدر بشن و حفاظت از خانواده کنه خدا همه رو به راه راست هدایت کنه

منتظران آقا(عج)

سلام خیلی با مفهوم بود! اجرتون با فاطمه الزهرا(س) اگه ایرادی نداره من این پست رو تو وبلاگم نشر بدم؟ لطفا خبرشو بدین... یاعلی[گل]

پریا

هیچ اشکالی نداره. شما هم لطفا تو کار مردم دخالت نکنید خودشون بلدند چکار کنند

یکی از شاگردان امام صادق(ع)

سلام داداش بابت زحمات بی وقفتون ممنونم این جماعت نا آگاه تا شب اول قبرشون نشه نمیفهمن دنیا دست کیه اجرتون با امام حسین

نرگس

[ناراحت][نگران]

ایثار و شهادت

گر پرده ز رخ باز نماید مهدی (عج) از خلق جهان دل برباید مهــــــدی(عج) ای شیعه چنان منتظر مولی باش گویی که همین جمعه میاید مهدی(عج) یا صاحب الزمان (عج)