پیکر شهدا در ماشین حمل مرغ

پیکر شهدا در ماشین حمل مرغ

 یک وبلاگ نویس مازندرانی در وبلاگ خود نوشت: حدود دوماه پیش بود که استخوان‌های مطهر موذن شهید شهرمان حسن درستی را به بابل آوردند. به گمانم اولین بار جواد بیژنی بود که خبر داد پیکر شهید را با ماشین حمل مرغ! آورده‌اند. آن موقع سرگرم قیل و قال‌های دیگری بودم و قضیه را پیگیری نکردم.
 این بار وقتی شنیدم حسین آقای منصف در سخنرانی‌هایش به این مسئله اعتراض کرده و این اعتراضش مورد تکذیب بعضی مسئولان امر قرار گرفته مصمم شدم ساده از کنار این ماجرا نگذرم.
شنیدم یکی از مسئولان عزیز در توجیه این اقدام گفته است: به خاطر صرفه جویی در هزینه‌ها این شهید را با ماشین حمل مرغ منتقل کرده‌اند!
 
کیست که نداند پارکینگ برخی ادارات و نهاد‌ها مملو از آمبولانس‌های شیک و بلا استفاده است؟
 کیست که نداند حضرات برای چشم و ابروی اداراتشان چه هزینه‌ها که نمی‌کنند اما نوبت شهدا که می‌شود...
 کیست که نداند خدا برای مقام شهید چه‌ها نگفته است و...
 این عکس‌ها روضه نمی‌خواهد. اشک نمی‌خواهد. داد نمی‌خواهد. این تصاویر را برای آن نگذاشته‌ام که مسئولی برکنار شود و مدیری عذرخواهی کند.
 
این سند را داشته باشید تا فراموش نکنید که اگر خودمان برای ترویج فرهنگ شهید و شهادت آستین‌هایمان را بالا نزنیم امیدی به نهادهای نفت خور و هزینه تراش و... نخواهد بود.
منبع خبر: رجا نیوز

منبع عکس : رزمنده شمال

بیاد وضعیت تاسف بار 5 شهید گمنام شهر خان ببین بعد از هفت سال

/ 7 نظر / 18 بازدید
ساره

وا غیرتا !!!!!!!!!!! هیچی ! با این اقدام هیچ حرفی باقی نذاشتن

ساره

با ذکر منبع بعدا برمی دارم

ایرونی

متاسفم همه زندگی و عمرو ارامشمونو مدیون شهداییم ما بدهکاریم این رسم پرداخت بدهیمونه ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایرونی

متاسفم همه زندگی و عمرو ارامشمونو مدیون شهداییم ما بدهکاریم این رسم پرداخت بدهیمونه ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوسف

سلام سایتت عالیه برادر. اگه میشه این وبلاگ منم بزارید تو لیست سایت هات. ممنون

خدایا شهدایی داریم گمنام که حتی گمنام تر از مرغها می باشند . خدایا شهدایی داریم که شرافتمندانه شهید شدند . خدایا سوز دل را به تو می گویم . خدایا شر مفسدین را از سر نهادها و موسسات و ادارات کم کن . خدایا باز هم شهدا ما را امتحان کردند و رفوزه شدیم . شرمنده شهدا ییم در سال 1394 در کنار مزار شهدای گمنام سال را تحویل می کنم .