پوستر تولد دوباره انسان ...

انسان وجود پر از گناه خود را در ماه مهمانی خدا با اشک های توبه شب های قدر می شوید و جوانه های گل انسانیت را آبیاری می کند تا در بوستان فطر، روح پاک شده از زنگار روزگار را در کنار شاخ و برگ های استجابت دعا برویاند.

 تنفس در هوای پاک رمضان انسان را تا مرز عبودیت سوق می دهد و ذکر قنوت نماز فطر پله ای می شود برای عروج روح از بدن و رسیدن به معشوق. و چه زیباست رویا رویی پروردگار و روح پاکی که از ازل بر بردن انسان دمیده شد.

عید بندگی و پاکی مبارک...

پوستر تولد دوباره انسان

برای مشاهده سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید

پ,ن : امسال رمضان از همه ی رمضان های دیگه زودتر گذشت. تازه داشتیم آدم شدن رو یاد می گرفتیم و تو هوای پاک رمضان لذت می بردیم. بیاییم در این روز هایی که حالمان اندکی خوب است برای ظهور آقا، نجات مسلمین، شفای مریضان، عاقبت بخیری همه انسان ها و برطرف شدن مشکلات جوانان دعا کنیم. عید فطر مبارک...

/ 37 نظر / 72 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ehsan

I love you maabar ![تایید][تایید]

م

سلام ببخشید چطوری تصاویر ستون کناری قالب و عوض کنیم؟

م

چطوری؟

م

در کد های css تغییر ایجاد کنیم؟

م

چگونه؟

زهرا

حضرت علامه كدون قسمتش مال شما نباشه رضايت مي دين

د

چگونه در کد های css تغییر ایجاد کنیم؟

امیدفاطمی نسب

سلام به برادرهای خوب وغیرتمندم. این داستانک را با موضوع عفاف وحجاب بخونید دوست داشتید سر بزنید(این مطلب کپی شده ازجایی نیست.تولیدیه"made in khansar": "مهربانی مدنی" 2 خواهرم! با من مهربان باش!! خانمی با آرایش وارد مسجد شد وچادری برداشت وبه سمت سجاده اش رفت. با تعجب دید یک خانم چادری جای اورا گرفته وسجاده ی اورا کنار گذاشته. پرسید:"ببخشید خانم! اینجا جای منه شما جای من نشستید." خانم چادری–که معلوم بود اینکار را ازقصد انجام داده- خونسرد گفت:"ببخشید مگه چه اشکالی داره؟!" -"می گید چه اشکالی داره!! واقعاً که... منو مسخره کردید؟!" خانم چادری:"مگه حالا چی شده چرا جوش آوردی؟!" -"یعنی چه خانم خجالت نمی کشی جای مردم رو غصب می کنی؟!نمی دونی نماز اینجا اشکال داره؟!" چادری:عذر می خوام فضولی می کنم.اگراینکار اشکال داره،اگه غصب جای یکی دیگه ایراد داره،چرا شما -با این قیافه- توی دل "مرد یکی دیگه" پا می ذاری؟!!!

د

چگونه فقط پس زمینه قالب رو عوض کنیم؟