انتخاب آقای حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی

دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی انتخاب شدند. 

انتخاب آقای حسن روحانی به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران

پ,ن1: این پیروزی رو اول خدمت مردم شریف ایران تبریک میگم و بعد خدمت طرفداران آقای روحانی ریاست جمهور بعدی کشور عزیزمان. انشاالله که در پناه امام زمان و در زیر سایه رهبر معظم انقلاب و با همت مردم شریف ایران بتوانند به کشورمان خدمت کنند. 

پ,ن2: خدمت دوستان عزیزی که طرفدار آقای روحانی هم نیستن عرض کنم که باید به نظر اکثریت مردم احترام بزاریم و آقای روحانی رو به عنوان رئیس جمهور قانونی کشور قبول کنیم و ایشون رو حمایت کنیم تا انشاالله به کشور خدمت کنن. اینکه ایشون رو تخریب کنیم درست کاری هست که دشمن میخواد و این بی بصیرتی هست. 

پ,ن3: خدمت اون دوستانی که سال 88 خیانت کردن و به رای مردم اهمیت ندادن هم عرض کنم الان به نظر شما ما باید بریزیم تو خیابون و اعتراض کنیم و سطل زباله آتیش بزنیم؟ خیر فرق ما با شما این هست که به جمهوری اسلامی اعتقاد کامل داریم و هرگونه تقلب و خیانت رو منکر هستیم و گوش به دهان آمریکا و انگلیس و اسرائیل نیستیم.

کپی با ذکر منبع مجاز

/ 11 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
برای که خواهد آمد

رهبر عزيزمان آقاجان! يقين بدان برايت "عمار" خواهيم بود... ما آموخته ايم به "اصلح" رأى بدهيم، حتى اگر "72" نفر باشيم...

سید مهدی داودی

با سلام.با دیدن نتایج انتخابات اغاز هشت سال دفاع مقدس بر پیرروان خط رهبری گرامی باد. یا حجته ابن الحسن کلید بگیر از حسن

گلستان بلاگ

با تشکر از مطلب خویتان. مطلب شما با نان خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست. http://golestanblog.ir/?p=5635

هر کجا ذکر خدا بود تو را یادم هست.....

تبریک... سلام،از مطالب وبتون اینچنین استنباط میشد که از طرفداران آقای روحانی نبودید،آفرین بر شما که مطیع قانون و تابع رای اکثریت مردمید،انشا الله آقای روحانی هم به مطالبات به حق مردم و رهبری پایبند بوده باشند. به امید داشتن ایرانی سربلند و آباد.

hosein

بهکوری کسی که نمی تونست ببینه اصلاحات پیروز می شه درود بر درایت آقای خاتمی و هاشمی که با همکاری و اعتلاف به موقع اصلاحات را پیروز کردند و درود بر دکتر عارف که خودش را به نفع آینده کشور کنار کشید هر چند حقش بود که بمونه

جنتچجحنتجنت

كي فكرشو ميكرد؟

یارخراسانی

سلام کاملا با شما موافقم تو این برهه زمانی که به فرموده حضرت آقا مادر پیچ تاریخی مهمی هستیم تنها کاری که میتونیم انجام بدیم حمایت از ایشون و پشت رهبرو خالی نکردنه.