میدونین نوری زاده کجاش میسوزه؟

علیرضا نوری زاده ضد انقلاب ساکن لندن گفته به هر شکل ممکن باید از پیروزی سعید جلیلی در انتخابات جلوگیری کنیم. حالا  جدای از ترس ضد انقلاب از روی کار اومدن جلیلی بنده یکی از دلایل صحبت های نوری زاده رو ضدحالی میدونم که جلیلی بهش زده.

حتماً عبدالمالک ریگی رفیق شیش نوری زاده رو یادتون هست دیگه ها؟ همونی که نوری زاده ازش بخاطر کشتار مردم عادی بی گناه حمایت می کرد. 

نوری زاده : باید از پیروزی جلیلی در انتخابات جلوگیری کنیم

در جریان دستگیری این سگ وهابی نیاز بوده تا جنگنده های جمهوری اسلامی ایران به پرواز در بیان تا بتونن هواپیمای حامل این تروریست رو فرود بیارن. جلیلی با مسئولیت خودش تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیارند و سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد و در نهایت این آدم کش تروریست بازداشت شد.

حالا فهمیدین نوری زاده کجاش میسوزه؟

/ 14 نظر / 56 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sana

سلام به شما و خدا قوت اول بگم بنده ارادت خاصی به جناب آقای جلیلی دارم و منظوری از سوالم ندارم،،، پیش اومد سوال دیگه میشه سند این موضوع رو بدونم؟؟؟ اقای جلیلی بزرگوار اجازه صدورفرمان وفرماندهی همچین عملیات بزرگی را داشتن؟؟؟ در واقع برا خودمم سوال بود این همه مخالفتِ دشمنان با جلیلی برای چیه...که نوشتتون جواب منو داد ولی خوب منبع این موضوع برای شخص من مهمه سایت معتبر یا کتاب که بهش استناد داد موجوده؟

فداىى ولاىت

جالب بود من تو کف اون عزىزانى هستم که حرفاى اىن نورى زادرو باور مىکنن اخه حرفاش بىشتر شبىه جوکه پر از دروغه حالا ىکى نىست بش بگه تو خىلى دلت واسه کشور سوخته تحلىل وبررسىاتو مىزاشتى واسه داخلىا تو که اىنقدحالىته

جامانده

وزیر اطلاعات:در ماجرای دستگیری ریگی همه از ما تشکر کردند و کسی خبردار نشد که نشاندن هواپیمای حامل ریگی با مسئولیت شخص دکتر جلیلی بود....

برای که خواهد آمد

به گزارش سایت حیات طیبه به نقل از تسنیم، خبر دستگیری عبدالمالک ریگی تروریست مشهور وابسته به سیا که منتشر شد موجی از شادی میان مردم شکل گرفت و همه از اقدام وزارت اطلاعات تشکر کردند. اما بعدها مصلحی در همایش هادیان سیاسی نیروهای مسلح گفت متاسفانه تنها به موضوع دستگیر ریگی پرداخته شده و کمتر به موفقیت بزرگ نظامی این عملیات توجه شده است. مصلحی بخشی از این عملیات را اینگونه توضیح داد: از آنجایی که ما برای هماهنگی‌های این عملیات نمی‌توانستیم از تلفن استفاده کنیم مجبور شدیم تا از طریق پیغام رسانه با سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ارتباط برقرار کنیم که این امر نیم ساعت به طول انجامید. مصلحی گفت: در این نیم ساعت خلبانان شجاع نیروی هوایی به پرواز درآمدند و نشاندن هواپیما حامل ریگی توسط آنها دارای یک پیغام بزرگ برای دشمن بود که هر چند ما کمتر در داخل به این موضوع پرداختیم اما آنها مقاله‌های فراوانی در این باره نوشتند. جلیلی با مسئولیت خود تصمیم گرفت جنگنده ها به هر قیمتی شده هواپیمای ریگی را فرود بیاورند. سرلشکر فیروز آبادی تصمیم جلیلی را به نیروی هوایی ابلاغ کرد. من

گلستان بلاگ

با تشکر از مطلب خوبتان. مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد. گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست. http://golestanblog.ir/?p=5372

گمنام گمنامی

ی سری آدم بیکار الاف... مرتیکه دماغ فقط بلده زر مفت بزنه!!! ولی خب خوبه سوژه خنده رو بر پا میکنه!!!

mbm

شماها هم هنوز نفهمیدین جریان از چه قراره!آقای جلیلی از طرف خودش بدون اینکه هیچ قانونی را رعایت کند این کار را انجام داده است .مرد رد قانون مداری نیست!!!!

ميم.يِ.الف

درود. من كاملا با اين قضيه موافقم كه آقاي جليلي كاملا انقلابي هستن و هدفشون هم خدمت به انقلابه.ولي به نظر من ايشون تندروي ميكنن و اعتدال در كارشون نيست.اينكه هر فرد بايد به مذهب خودش پايبند باشه درسته،ولي در هر بخشي نبايد تندروي كرد. و نميتونم ازين جهت كه دشمنان ميخوان كه ايشون راي نياره رو دليلي بر اصلح بودن ايشون بدونيم.