فوتبال مقاومتی ایران مقابل آرژانتین الگویی برای اقتصاد مقاومتی

ناخدای انقلاب : وظیفه‌ی همه‌ی ما این است که سعی کنیم کشور را مستحکم، غیر قابل نفوذ، غیر قابل تأثیر از سوی دشمن، حفظ کنیم و نگه داریم؛ این یکی از اقتضائات «اقتصاد مقاومتی» است که ما مطرح کردیم. در اقتصاد مقاومتی، یک رکن اساسی و مهم، مقاوم بودن اقتصاد است. اقتصاد باید مقاوم باشد؛ باید بتواند در مقابل آنچه که ممکن است در معرض توطئه‌ی دشمن قرار بگیرد، مقاومت کند.

باتوجه به بیانات رهبر معظم انقلاب می توان گفت کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران توانسته مفهوم اقتصاد مقاومتی را خوب درک کند و آنرا در فوتبال مقاومتی به نمایش بگذارد.

فوتبالی که در مقابل ابرقدرت این ورزش یعنی آرژانتین سر تعظیم فرو نیاورد و با تمام وجود در مقابل آن ایستادگی کرد و بارها توانست خطرات جدی را برای آرژانتین به وجود بیاورد و این همان مقاومتی است که ما در اقتصاد نیازمندیم.  

اقتصادی که باید در سایه تلاش و همدلی و هماهنگی با قدرت و با افتخار و بدون ترس از دشمن و دشواری ها و شکست ها با تکیه بر اراده ملی و استعداد های درونی به جلو پیش برود و متکی بر هیچ عامل خارجی نباشد.

فوتبال مقاومتی ایران مقابل آرژانتین الگویی برای اقتصاد مقاومتی

اقتصادی که در کنار مقاومت گاهی باید به جلو یورش ببرد و مانند قوچان نژاد موقعیت های ضربه زدن به اقتصاد دشمن را هم فراهم کند هرچند تمام دنیا علیه ما باشند و داور جهان (سازمان ملل) مانند پنالتی که بر روی دژاگه نگرفت، چشم بر خطاهای دشمنان بپوشاند.

در اقتصاد مقاومتی باید مانند فوتبال مقاومتی ایران و آرژانتین از جان و دل تلاش کنیم و مقاومت کنیم تا شاید شاید شاید بهترین اقتصاد دنیا مانند مسی بهترین بازیکن دنیا بتواند بعد از دفع چندین موقعیت خطرناک در دقیقه های پایانی گل بزند که آن هم انگیزه ما را کم نخواهد کرد چرا که خوشحالی دشمن نشان خواهد داد ما در کارمان موفق بوده ایم.

نباید یادمان برود فارغ از هر نتیجه ای که اقتصاد مقاومتی در بر خواهد داشت نکته اصلی آن این خواهد بود مانند فوتبال مقاومتی که ایران در مقابل آرژانتین به نمایش گذاشت ما در برابر ابرقدرت ها حرفی برای گفتن خواهیم داشت و مثل کشوری از پیش باخته نخواهیم بود و این نشانه اقتدار و عزت و شرف و سربلندی کشور و ملت ما خواهد بود.

پ,ن : آقای کی روش کاش مسئولین ما اندکی مانند شما گوش به فرمان رهبر انقلاب بودند.

/ 35 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

سلام می شه سایز اصلی این عکس رو برام ایمیل کنید ممنون می شم!! ^_^

دختر ایرانی

اساسا ادم گیری ام [گل][چشمک]

رهسپار

خوشم اومد ایول فوتبالی هم هستی میخامت [قلب]

تاجیک

برام جالبه که آدم اینقدر قشنگ از بازی فوتبال درس اقتصادی بگیره آفرین برشما قابل توجه مسئولین محترم .

lord128

[دست]

masoud

سلام عزیز.با تبادل لوگو موافقین؟ما هم در شاخه دانلودفرهنگی فعالیت می کنیم.در صورت لطف داشتن به ما لوگوی ما را در لیست هم سنگران خود قرار دهید.آدرس لوگوی خود را به ایمیلم بفرستین تا در لیست لوگو دوستان سایت دلیل،لینک شوین.اگر با تبادل لینک هم موافق بودین خبر بدین.مشخصات ما:آدرس لوگو: http://shankh.ir/wp-content/uploads/2014/07/New-Bitmap-Image-2.bmp تبادل لینک: دانلود نرم افزار،کلیپ،والپیپر،مستند،بازی http://www.shankh.ir ممنون

mahdi

س من شما را با افتخار لینک کردم ممنون میشم اگه لینکم کنی ممنون یاعلی

ش

سلام مطلبتون خوب بود اما فکر نمکنید جمله ی (کی روش ، گوش به فرمان رهبر ) خیلی جمله ی مضحکی باشه!!!!!