محمد بن عبدالوهاب کیست؟

سایز : 45.12 مگابایت

 

/ 10 نظر / 13 بازدید
هیئت فاطمیون(س) آبدان

با سلام همانطور که فرمایش داده بودید ما شما را لینک کردیم و لطفا شما هم ما را با نام هیئت فاطمیون(س) آبدان لینک فرمایید.

منتظران منتقم

سلام ممنون اخوی یا علی

بسیجی منتظر

سلام برادر، خدا قوت سایت بسیار خوبی دارید لوگوی شما با افتخار در سایت ما قرار گرفت لطفا لوگوی ما را هم از سایت gskhatam.ir در قسمت لوگوی همسنگران قرار دهید یا مهدی عج

سید مهدی داودی

با سلام.ببخشید می خواستم ببینم چگونه وبلاگتون صفحه صفحه است مثلا یک تا صد(پایین وبلاگ) لطفا کمکم کنید. یا علی[گل][گل]

پایگاه فرهنگی ولایت 92

سلام/آموزنده بود/استفاده کردیم./([گل])/. خوشحال میشم نظرتون رو راجع به این یکی هدر بدید(به جای قبلی استفاده میکنمش) : http://s4.picofile.com/file/7825290107/Untitled_22.jpg

يک قدم تا خـــدا

. اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗_‗ـد وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم همسنگر بزرگوار ، ســلام عليکم .. جهت حفظ آثار و ارزشهاي دفاع مقدس ، لطفا" اطلاع رساني شود .. دريافت شبانه روزي اخبار ، اطلاعات ، و گزارشات مردمي در رابطه با حفاظت و صيانت از آثار سرزميني دفاع مقدس ، بناها ، اماکن ، مواضع و ادوات دفاع مقدس، جلوگيري از تخريب ، تعارض ، ساخت و سازهاي غير مجاز ، ثبت آثار ملي دفاع مقدس ، پيشنهاد و انتقاد و ..... از شما همسنگران بزرگوار درخواست ميشود با رؤيت هر گونه موارد ذکر شده سريعا" مسئــولين را در جريان قرار دهيد. اجـــــــــــــرکم عندالله راههاي ارتباطي با مسئولين : پيامک : 3000151556 شماره تماس : 3834174 - 0611 پست الکترونيک : hefze.abnyeh8@iran.ir اجـــــــــــــــــــــرتان شهـــــــــــــــادت .. [گل] لطفا در حد توان اطـــلاع رساني کنيد . .

نفس...

خدایا! به دل نگیر اگر گاهی "زبانم" از شکرت باز می ایستد ! تقصیری ندارد... …" قاصر " است کم می آورد در برابر بزرگی ات... لکنت می گیرند واژه هایم در برابرت! در دلم اما همیشه... ذکر خیرت جاریست... دلنوشت:من برای بندگی تو هزار ویک دلیل می خواهم..ممنونم که بی چون وچرا برایم خدایی می کنی..

یک دانشجو

[عصبانی] خدا لعنتت کنه محمد بن عبد الوهاب