ترویج فرهنگ صهیونیست ها با خواننده نوجوان

کافیست نگاهی به سایتهای بی شمار اسرائیلی در اینترنت بیندازید تا بفهمید صهیونیسم بین الملل چگونه به وجود نیمه یهودی این خواننده نوجوان بعنوان نماینده ترویج فرهنگ خود در دنیا و بت میلیونها کودک و نوجوان میبالد. طبیعی است عنصری که غولهای صهیونیستی همچون شیمون پرز و شرکتها و سرمایه گذاران یهودی چون اسکوتر براون او را کشف کرده و حمایت میکنند باید هم بیشترین شخصیت سرچ شده در گوگل و پربیننده ترین شخصیت یوتیوب و با 53 میلیون دلار درآمد سالانه ثروتمندترین نوجوان هالیوود باشد.این سایت میکوشد با ترجمه مطالب سایتها و وبلاگهای مختلف جهانی درباره این مهره جدید صهیونیسم برای جوانان مسلمان و متعهد کشورمان اطلاع رسانی کند تا فریب ظاهر ریاکارانه بعضی بتهای سخیف هالیوودی را نخورند. به امید ظهور هر چه سریعتر آقا صاحب الزمان(عج) و رهایی همیشگی بشریت از شر شیاطین.
 حتما شنیده اید که جاستین بیبر اخیرا گفته است که با خداوند صحبت میکند! (البته همه میدانیم که خدای او و سایر ماسونها در اصل چه کسی است) و اما گویا تأثیر این صحبتها این بوده که جاستین در ادامه ترویج تعالیم "مسیح دجال(!)" در یک کلوپ همجنسگرایان آقایان همج*ن*س*باز را از صدای خود و احیانا چیزهای دیگر(!) بهره مند کند! ...:
 بنابر خبر سایت رسمی شبکه MTV، جاستین بیبر پس از شرکت در مراسم جوایز MTV اروپا در شهر بلفاست ایرلند که در نوامبر 2011 برگزار شد در کلوپ همجنسگرایان ایرلند شمالی موسوم به "کرملین" حاضر شد و به اجرا پرداخت! گفته میشود که بیبر با این اقدام خواسته است اتهامات اخیر Mariah Yeater مبنی بر اینکه بیبر پدر نوزاد وی است را از خود دور کند!

/ 0 نظر / 137 بازدید