جشن سالگرد پیروزی دکتر روحانی

روزگار سختیست. بعضی از مردم برای بدست آوردن نان شبشان هم مشکل دارند. گرانی و شیب های تند کمر شکسته ملت را خورد کرده است. رئیس جمهور می گوید خزانه خالیست اما نمیدانیم پول چند میلیاردی تغییر دکوراسیون دفتر ریاست جمهوری از کجا آمده است. یک روز با سبد کالا غرور و عزت ملی را لگدمال می کنند و یک روز با جشن و رقص لزگی کاخ سعدآباد دل مردم را می شکنند.

و هر دم ازین باغ بری می رسد، تازه تر از تازه تری می رسد. اینبار جناب سخنگو می گوید : برگزاری جشن و مراسم در سالگرد انتخاب قاطعانه آقای روحانی توسط مردم، یک حق است و در جهت نشاط جامعه لازم است و دستگاه های اجرایی باید از این فرصت استفاده کنند.

مردم مانده اند جیب خالی خزانه را باور کنند یا ولخرجی های دولت از جیب بیت المال را. اما تنها باوری که مردم آنرا قبول دارند جیب خالی خودشان است و چشمان حسرت زده شان در مقابل سونامی واردات پورشه آقا زاده ها به کشور.

جشن سالگرد پیروزی دکتر روحانی

اما مردم دل رحمی داریم. حاضرند نان شبشان را به سختی بدست بیاورند اما همان نان را با همسایه تقسیم کنند. مردمی که بی تفاوت از کنار دخترک دست فروش کنار خیابان نمی گذرند و محض شاد کردن دلش هم که شده آدامسی می خرند تا لبخند را باهم تقسیم کنند.

رئیس جمهور محبوب ماهم با شادی موافقیم اما اینجا مردم دلشان برای هم می تپد نه برای جشن و پایکوبی. شادی و جشن و نشاط ما زمانیست که تمام ملت باهم شاد باشند.

جناب آقای روحانی رئیس جمهور منتخب و محترم ملت، از شما در خواست داریم تا برای شاد کردن دل ملت، دل ایتام و فقرا را بدست بیاورید. مردم از پول بیت المالی که صرف این راه می شود بسیار خوشحال می شوند تا به راه انداختن جشن و پایکوبی و رقص و برهنگی و ....

برای رسیدن این صدا به گوش رئیس جمهور تا می توانید بازنشر کنید

/ 38 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک ایرانی

اولا یه 100 بار دیگه حرفای مقام رهبریا که نوشتم بخون البته با معرفت دوما بی انصاف افراطی به قول خودت یکسال صد روز کمتر ایشون اومدن اینهمه نقد و اون دولت فاسد اونقدر؟ سوما امثال تو افراطی فعلا ندا دلواپسی راه اندختن و همایش میزارن اینقدر که شما به مسولین خنجر میزنین امریکای غاصب نمیزنه حداقل اسمه اون دشمنه اما شما...... مردم امثال شما را شناختن و همونطور که تو انتخابات منزوی شدین(با 4 میلیون) ای کاش یه پست تشکر از وزیر بهداشت که همه اعتقاد دارن از جان مایه میذاره یا دکتر طیب نیا که بهترین وزیر اقتصاد بعد انقلابه فقط شده نقد

javad

متین و زیبا ممنون فقط برادر شرمنده جسارتاً : "پورشه" نوشته میشه نه "پروشه"

ارام

خب الان براتون واضح توضیح میدم که متوجه بشید. اون بیت که گفتم تمثیل داره.یعنی چی ؟یعنی هرچی ما بریم به دشمن بگیم خزانمون خالیه بدبختیم بیچاره ایم به ضرر خودمونه.اشک کباب موجب چی؟طغیان اتش است. حالا عامو حسن چی میگه ؟هیچی نمیگه فقط به این حرفا توجهی نمیکنه خواهش میکنم متوجه بشیدیگه نمیگی من امتحان دارم هی هر روز باید بیام واستون توضیح بدم؟

یه ایرانی

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: متاسفانه دولت سابق با ارائه آمار غیرواقعی و دروغین، خودشان و ملت را فریب می دادند و باعث دردسر مردم می شدند. وی روز پنجشنبه در دیدار رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی افزود: هر تشکیلاتی برای توسعه و پیشرفت باید به اعداد و آمار واقعی تکیه کند و از ارائه آمار غیرواقعی و شعاری فاصله بگیرد. وی با بیان اینکه با روی کارآمدن دولت یازدهم، مردم نسبت به حل آبرومند مساله انرژی هسته ای و بهبود وضعیت اقتصادی امیدوار شده اند، اضافه کرد: دولت بخوبی در مسیر حل مذاکرات هسته ای گام برمی دارد و اگر غربی ها لج بازی نکنند، امیدواریم این مذاکرات به سرانجام برسد.

یه ایرانی

عمو اگه ببینی اولین نظر از رهبری گذاشتم بعدم مثل بچه هی تو جوابات بهونه بیار افراطیه....

محمود

جهت ماندن در تاریخ، جملات ماندگار احمدی نژاد در سالهای گذشته را برایتان می نویسم: 1) با حذف قیمت زمین ، بهای خانه نصف می‌شود! 2) امارات اگر پیشرفت کند ، انگار ما پیشرفت کرده‌ایم! 3) بر خلاف نظر بقیه ، من معتقدم زنان گیلانی در کنار کار و تلاش روزانه ، حریم عفاف و ناموس خود را هم حفظ می‌کنند. 4) مردم از شنیدن اسم دموکراسی حالت تهوع می‌گیرند! 5) این که می گویند دو تا بچه کافیه ، بنده معتقد نیستم . کشور ما برای صد و بیست میلیون نفر جا دارد! 6) در حال حاضر ۴۲ روزنامه علیه دولت می‌نویسند! 7) یک زن (اشاره به فاطمه رجبی) پیدا شده که مردانه حرف می‌زند، آن وقت شما بهش ایراد می‌گیرید؟ 8) در کشور ما طی این دو ساله معجزه‌ی اقتصادی رخ داده! گوجه‌فرنگی ۳۵۰۰ تومان نیست ، بغل خانه‌ی ما ۱۲۰۰ تومان است! 9) رشد تورم ۲۳ درصدی (گفته‌ی مرکز پژوهش‌های مجلس) دروغ است ، تورم ۱۳ درصد است. 10) من نگفتم نفت را سر سفره‌ها می آورم. 11) در سخنرانی من در مجمع عمومی سازمان ملل، يک نفر گفت که فلانی، يک هاله ای از نور صورت تو را فرا گرفته بود! 12) امروز همه به اين واقعيت معتقدند که در حال حاضر کشور را امام زمان مديريت می کند. 13) بعضی افراد بی

ع

گمشو بابا .8سال زر زدید بسه

دختر ایرانی

اخر اخر هر بحثی وقتی کم میارن میگن حالا اون احمدی نژاد خوب بود که........ قشنگ ضایع اس که کم میارن[لبخند]

lord128

[دست][تایید]

دوست يادوستان عزيزشماهمش يكطرفه قضاوت ميكنيد.دوره رئيس جمهورمنخب خودتون احمدي نژاد يادتون رفته؟