در جنگ نرم چگونه آمار بازدید خود را بالا ببریم؟

 

ابتدا اگر دوستان در نشر همین مطلب نیز حقوق کپی رایت رو رعایت نکنند دیگر مطالب آموزشی در معبر قرار نخواهد گرفت و امید است اصول اولیه جنگ نرم سایبری رو از همین حالا رعایت کنیم.

1- اول از همه اسم و آدرس وبلاگ شما نباید شبیه به سایر وبلاگ ها باشد. اینکار باعث می شود تا در جستجو ها وبلاگ شما یا پیدا نشود و اگر بشود هم بعد از سایر وبلا گ های مشابه پیدا شود.

2- سعی کنید خودتون تولید کننده محتوا باشین. به دلیل اینکه کار شما در جایی دیده نشده است و مخاطبین رغبت پیدا می کنند تا هر روز به وبلاگ شما بیایند و نظر شما را در مورد فلان موضوع بدانند.

3- زیاد تاکید بر کپی برداری نداشته باشید. به دلیل اینکه گوگل وبلاگ ها و وب سایت های کپی کننده را از لیست جستجو حذف و همچنین از ورود کاربران به این وبلاگ ها جلوگیری می کند.

4- اگر مطلبی را از وبلاگی کپی گرفتید حتماً ذکر منبع نمایید. با اینکار هم احترام به کسی که تولید محتوا کرده گذاشته اید و هم احترام به مخاطب وبلاگ و همین احترام شما باعث رضایتمندی طرفین خواهد شد.

5- سعی کنید از قالب ساده و منطبق با جنگ نرم استفاده کنید.

6- برای وبلاگ خود یک نماد و لوگو داشته باشید و سعی کنید تحت هیچ شرایطی این نماد و لوگو شبیه به سایبر همسنگران نباشد.

7- از گذاشتن کد های اسکریپت اضافی که باعث دیر لود شدن وبلاگ می شود بشدت خودداری کنید. زیرا نهایت فرصتی که مخاطب برای ورود به وبلاگ دارد 7 ثانیه است و اگر از این مدت بگذرد وبلاگ شمارو رها و به سوی وب دیگری می رود.

8-  سعی کنید از خودتون کلاس کار داشته باشین. یعنی سبک چینش ستون ها و کلید ها جوری باشد که فقط برای شما باشد و مخاطبین قبل از این در جایی دیگر این سبک رو ندیده باشند.

9-  حتماً وبلاگ رو در موتور های جستجو مخصوصا گوگل ثبت نام کنید تا آمار ورودی شما از موتورهای جستجو بالا برود.

10- یکی از بهترین راه ها برای آمار بازدید بالا تبادل لینک با سایر همسنگران هست.

11- سعی کنید وبلاگ های مشابه که در جنگ نرم هستند را لینک کنید که هم باعث می شود الگوریتم های گوگل در شناخت وب شما سریعتر عمل کنند و هم باعث تعامل همسنگران با شما می شود.

12- سعی کنید بسیار زیاد برای وبلاگ های سایر همسنگران و یا افرادی که در فضای مجازی کار نمی کنند نظر بگذارید و در هنگام گذاشتن نظر حتماً نام وبلاگ، آدرس و ایمیل وبلاگ را قرار بدهید.

13- عکس ها همیشه نقش مهمی در بالا بردن آمار بازدید وبلاگ دارند. سعی کنید روی عکس ها نوشته ای کوچک که نشاندهنده نام و آدرس وبلاگ شما باشد قرار بدهید.

14- برای آپلود عکس ها از فضاهای استاندارد آپلود مثل پیکوفایل یا پرشین گیگ استفاده کنید.

خب امیدوارم از این مطلب استفاده کافی رو برده باشین و کپی برداری هم کردید با ذکر منبع باشه تا از همین الان به صورت یک وبلاگ نویس حرفه ای در جنگ نرم ظاهر بشید.

/ 91 نظر / 68 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پروانه ها می نویسند

سلام از اطلاع رسانی فنی شما ممنونم لطفا چگونگی گذاشتن شبکه های اجتماعی زیر هر پست را نیز بفرمایید با تبادل لینک هم موافق هستید اعلام بفرمایید

محمد

با سلام ببخشید چگونه می توانم برای وبلاگ لوگو درست کنم

sayberwar

باسلام خدمت صاحب بهترین وبلاگ جنگ نرم میخواستم از شما بابت مطالب و محصولات جنگ نرم تولیدی تون تشکر کنم من میخوام یه وبلاگ بزنم با نام معبر سایبری منتظران شهادت اگه اجازه بدید میخوام از مطالب و قالب و شیوه وبلاگ نویسی تون کپی برداری کنم! البته با ذکر منبع واضافه کردن شما به عنوان همسنگران! امیدوارم در این جبهه موفق و سربلند باشید.محمد صادقپور.

پیام رهبری به جوانان مومن معرفی شهدای هفت تیر به جهان

«ما روی مسئله‌ی شهدایمان انصافاً کم‌کاری کردیم. این حادثه‌ی شهدای هفتم تیر ظرفیّت عجیبی دارد برای معرّفی شدن؛ هم معرّفی شدن این چهره‌هایی که آماج این جنایت قرار گرفتند؛ هم معرّفی ملّت ایران که چگونه در یک چنین حادثه‌ی تکان‌دهنده‌ای خودش را نگه میدارد، حفظ میکند و نه فقط از میدان در نمیرود بلکه روحیّه‌ی مضاعف پیدا میکند؛ هم معرّفی دشمنان که چه موجودات پست و چه سیاستهای خبیثی پشت سرِ این حوادث قرار دارد، دستهای جنایتکار اینها را [معرّفی میکند]. این ظرفیّت در ماجرای هفتم تیر و ماجراهای دیگر - که البتّه عمده‌اش ماجرای هفتم تیر است - وجود دارد. ما کم‌کاری داشتیم؛ اینها را معرّفی نکردیم. خیلی کار میشد کرد و باید کرد؛ دستگاه‌های مسئول و همه‌ی ما دچار کم‌کاری هستیم. و به نظر میرسد که این کار را هم بایستی سپرد به جناح فرهنگیِ مؤمنِ انقلابیِ مردمیِ خودجوش؛ این جوانهایی که می‌بینید در اطراف کشور به‌طور خودجوش کارهایی انجام میدهند - کارهای فرهنگی انجام میدهند، کارهای هنری انجام میدهند، حقایقی را احیاء میکنند، استعدادهایی را بُروز میدهند، از استعدادهای بالفعلی استفاده میکنند - این کار را هم آنها باید بکنند. با زبان ه

نیسی

ممنون خدا خیرتون بده بازم از این آموزش ها بزارید

pooldarshavim

https://pooldarshavim.persianblog.ir/L87ZNZvxveiOjXlveYwZ-همه-راهکارهای-ثروتمند-شدن

pooldarshavim

https://pooldarshavim.persianblog.ir/L87ZNZvxveiOjXlveYwZ-همه-راهکارهای-ثروتمند-شدن