زیر آب زن ها به بهشت نمی روند...

عده ای با ریش گذاشتن و یقه بستن و مو ژولیده کردن با کلی ادعا و ادا در آوردن خودشون رو آدم مذهبی جا میزنند و تا میتونن زیرآب افراد دیگه ایکه شاید شبیه به بچه های ارزشی نباشند اما کارهاشون صد برابر بیشتر از اونهاست رو میزنند.

این گونه نادر از افراد کسانی هستند که از محدوده خدا و ائمه و شهدا خارج شده اند و در میدان مین شیطان دنیا و آخرت خود را نابود خواهند کرد.

این دست از جانوارن ناکامی های خود را می خواهند با زیرآب زدن افراد توانمند جبران کنند اما خداوند می فرماید و مکروا و مکر اللّه و اللّه خیر الماکرین.

زیر آب زن ها به بهشت نمی روند...

واگر نیک بنگریم خواهیم دید گورستان ها پر از افرادیست که می پنداشتند، چرخ دنیا بدون آن ها، هرگز نمی چرخد. اما چرخ دنیا چرخید و شما در گور نهفتید و نه از دنیا بهره ای بردید و نه از آخرت.

ریا کاران و زیرآب زنان کسانی هستند که میخواهند به هر شکلی جوانان را از شهدا دور کنند و وانمود کنند که خود در راه شهدا هستند.

آری زیرآب زنان و ریاکاران به بهشت نمی روند و در مقابل شهدا منفورترین ها هستند.

شهدا نیازی به زیرآب زنان و ریاکاران ندارند.

/ 14 نظر / 63 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امین

سلام خسته نباشی خدا قوت منم وبلاگ واردم و بسیجی هستم کمکی ازم بیاد تو وبلاگت هستم همه جوره به امید ظهور یگانه منجی

حسین

سلام دوست عزیز الوعده وفا من شما را لینک کردم امیدوارم شما هم ما را لینک کنید.

saeed

سلام ما هم همراه گروهی از دوستان به راهیان نور خواهیم رفت . ---------------------------------------- یک سوال . من یکی از کدهای شما رو استفاده کردم ، همان کد خوش امد گویی . هرچه گشتم جایی دیگر نیافتمش راضی باش . اگر راضی نیستی حذف کنم ؟؟

من که هنوز تکلیفم معلوم نیست[سوال][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت] خوش به حالتون[افسوس][افسوس][افسوس][افسوس][افسوس] غبطه میخوریم به حالتون[ناراحت][افسوس][ناراحت][افسوس][ناراحت][افسوس]

کاراندیش

نمیدونم خدایی ... شما یه طرح بزنید که در رابطه با حجاب باشه .. مثلا دختران مذهبی و نمایی از نوشته حضرت زهرا بعد نوشته جبهه فرهنگی فاطمیون بیاد بعد نوشته موج سایبری ترویج عفاف و حجاب در سایز معمول

کاراندیش

یه سوال دیگه با چه نرم افزاری کار میکنید ؟

زنجان بصیرت

سلام خوب هستین انشاالله؟؟ اگر قصد تبادل لینک را دارید به ما خبر دهید. (فقط از طریق نظر دهی سایت به ما اطلاع دهید) منتظر پاسختون هستم. باتشکر یاعلی

من با توام

اگه یه روز همه فراموشت کردن، من با توام اگه همه به تو ظلم کردن، من با توام اگه همه دوستت داشتن شرمنده، من با اونام

حسرت

سلام.چه درد مشترکی،البته باکمی تفاوت! خدایا لطفأ به بعضی از آنهائیکه ایمان آوردند بیا یادآوری کن که تو خدا هستی نه آنها!!!مانده ام که چرا بعضی ها دستشان رو میشود امّا رویشان کم نمی شود؟؟همان بهتر که مهر "باطل شد "در خاطرت بخورند چون کورتر از کسانیکه نمیخواهند ببینند وجود نداردوتازه بد تر از آن!!چه اسارت بی افتخاری دارند آنانی که در بند حرف چنین کسانیند؟؟؟ به یقین یافتم که بالاتر از سیاهی هم رنگی هست ومن شاید کمرنگ باشم امّا هرگز دو رنگ نیستم. مرا همان شاهدان شهید بس.... وامّا تو حسرت چیزی نیست که من بخورم،چیزیست که به دلت میگذارم....