آیا حادثه 11 سپتامبر 2001 در 11 سپتامبر 2012 اتفاق می افتد؟

خیلی روشن و واضح با دلایل روشن میخواهیم به این موضوع بپردازیم که آیا 11 سپتامبر سال 2012 شاهد حادثه مرگبار دیگری خواهیم بود یا خیر؟

درسال 1991 بوش پدر در سخنرانی خود خطاب به کنگره، از عبارت «نظم نوین جهانی» استفاده کرد، شاید برایتان جالب باشد که آن شکل هرم به همراه یک چشم در پشت دلار آمریکا که نماد نظم نوین جهانی است به چه معناست؟

حتما متوجه شده اید بله نماد ماسون ، نماد شیطان پرستی.

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این هرم شکلی نامانوس داشته و راس آن جدا ودر وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد "RA" از خدایان  مصر باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا همان چشم شیطان است ، یونانیان آنرا ستاره صبح می دانستند و همواره آن را به صورت درخشان  ترسیم می نمودند.

با اینکه شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید میدانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند: عینه الیمنى ممسوحه والأخرى فی جبهته تضیء کانها کوکب الصبح (چشم راست ندارد و چشم چپش در وسط پیشانی اش قرار گرفته نور می دهد گویا ستاره صبح است)

پس با این دلیل می توانیم ثابت کنیم که نظم نوین جهانی از سوی شیطان پرستان شکل گرفته است. اما چرا عدد 11 و 9 برای شیطان پرستان مهم است؟

1991/9/11 و 11 سپتامبر 2001 ؟؟؟!!!!

شیطان پرستان برای اعداد معنای خاصی دارند و بنابراین در تعریف آنها، عدد 10، اول و آخر همه چیز یعنی خدا است.

عدد 11 یک مرحله بالاتر از خداست که گاهی به صورت 101 (ده یک) هم نوشته می شود.

اعداد 11 - 9 به معنای پریدن از روی خداست بدون طی کردن عدد 10. این نهایت مبارزه طلبی است.

 اما برای رسیدن به این مرحله و پریدن از خدا باید قربانی بزرگی برای شیطان بدهند. نماد 11 برج های تجارت جهانی آمریکا مکان خوبی بود تا در ماه نهم و روز یازدهم درست یازده سال بعد از تصویب نظم نوین جهانی این قربانی برای شیطان صورت گیرد.

شاید بگوئید باز هم یک اتفاق است پس لطفا به این کلیپ نگاه کنید که دقایقی قبل از حادثه یازده سپتامبر از جورج بوش گرفته شده است ...

 سرقت ! هواپیما ! بٰــز (بفومت، خدای شیطانپرستان : بفومت یک بز است) ، اینها قابل انکار نیستند اما کتابی که جرج بوش در حال خواندن آن بود چه بود؟

بیایید از نمای نزدکیتر این کتاب را در دست جرج بوش ببینیم ...

کتاب بز اهلی من که نوشته پدر بزرگ جرج بوش است. قابل توجه شما که کتاب "بز اهلی من" بعدها به خاطر داشتن معانی آیینی و مناسکی برای اهدا به موجودی شیطانی به نام PAN ممنوع شد. درواقع 11 سپتامبر نیز مناسکی بود اهدایی به خدای بزرگ PAN  توسط نوه ی آلیستر کرولی !! کرولی همان کسی که امروز به اشتباه خیلی ها او را اسطوره میدانند!!! او یک جن زده ی شیطانی بالفطره است.

این همه کتاب روی زمین ، آنوقت رئیس جمهور باید آن کتاب را در آن روز میخواند؟! کلمات آن کتاب همان کلماتی بود که توسط بچه های کلاس درست در همان لحظه ی حمله همسرایی می شد. در آخر نیز به یاد بیاورید که شیطان پرستان همیشه از نماد های معکوس استفاده میکنند ، با ز هم جالب است بدانید که بوش در آن روز در بعضی مواقع کتاب را وارونه می گرفت!! مانند عکس بالا.....

خب دیدیم که حادثه 11 سپتامبر سال 2001 یک حادثه نبوده و دقیقا یک قربانی بزرگ برای شیطان بوده است که از قبل برنامه ریزی شده بوده است.

اما بعد از این حادثه تمام نگاه ها به سال 2012 دوخته شد. مانند مستند جنجالی نوسترا داموس و فیلم 2012 پایان جهان. که در مستند نوستراداموس اشاره شده که سال 2012 جهان نابود می شود. و این از پیشگویی های نوستراداموس است. اما اگر با زیرکی از ابتدا این مستند را نگاه کنید حتما به این موضوع پی خواهید برد که آخر مستند به ایران خواهید رسید.

اما امسال ، سال 2012 که با تهدیدات اسرائیل مبنی بر حمله به ایران (خیال خام)  و همچینین موج تحریم ها بر علیه کشورمان و حوادث منطقه و جنگ ها و خونریزی ها مواجه هستیم ایا نباید با توجه به مستندات منتظر حادثه یازده سپتامبر دیگری باشیم؟ و آیا نباید این حادثه را در ایران کانون توجه جهانی شاهد باشیم؟

نظر شماچیست؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به منابع زیر سری بزنین

منابع : وبلاگ استاد رائفی پور

         وعده صادق

/ 3 نظر / 125 بازدید
سرباز صاحب الزمان

سلام اخوی هر چه میتونی درباره 11 سپتامبر بنویس ... و پیشنهاد میکنم برای بازخورد بیشتر موضوعات مهم اونا رو هم به انگلیسی ترجمه کن و از برچسب ها هم استفاده کن ... و تاثیرش خیلی زیاده موفق باشی

سرباز امام زمان

اخوی شما بیماری به اون گندگی نماد هرم و تک چشمشون رو گزاشتن دیگه نیازی به رمزگشایی نیست دیگه