مالت رو سفت بچسب همسایه رو دزد نکن

دست خانم بدحجاب و بزک کرده اش رو گرفته بود و توی خیابون شلوغ قدم می زدند که متوجه شد یه پسر جوون داره به خانمش بد نگاه می کنه.

غیرتی شد و رفت یقه پسره گرفت و کلی بهش فحش های رکیک داد و باهم درگیر شدند و صدای کشیده و موشت و لگد بود که از دعوای این دوتا بلند شده بود.

مردم ریختن و هردوتا شون رو جدا کردن اما شوهر اون خانم بدحجاب و بزک کرده ول کن نبود و مدام فحاشی می کرد و اون پسر جوون رو تهدید می کرد.

مالت رو سفت بچسب همسایه رو دزد نکن

پیرمردی که اونجا بود رفت جلو و دست گذاشت روی شونه شوهر اون خانم بدحجاب و گفت : پسرم مالت رو سفت بچسب همسایه رو دزد نکن !!!

با همون حالت عصبانی پرسید منظورت چیه پیر مرد؟ جواب داد : خودت رو یه لحظه بزار جای اون جوون و به خانمت خوب نگاه کن ببین چی می بینی؟

مرد عصبانی رنگش قرمز شد و دیگه صدایی ازش در نیومد و با عجله دست خانمش رو گرفت و سوار تاکسی شدن و رفتند...

/ 37 نظر / 607 بازدید
نمایش نظرات قبلی

وا!مگه خوددرگیری دارین که برا خودتون نظر بزارید......یهنی یه عده کاش فقط یک میکرو ثانیه به حرف ها شون فکر میکردن! خدایی خنده داره![قهقهه][چشمک]

علی

مالت رو سفت بچسب!!! جالبه از نظر شما زنان جزو امال مردان محسوب میشن!!!! البته بیشتر از این هم انتظار نمیره ازتون کسی که هویت یک انسان انقدر براش بی ارزشه چطور ادعای خدایی بودن داره؟؟

ملیحه

خوشمان آمد...[پلک][گل]

مهدی

سلام...پست خیلی جالبی بود

hfm

هه خیلی جالب بود

آسمان

سلام.احسنت حرفتون حق بود.[دست] با اجازه تون این پستتون رو با ذکر منبع در وبلاگم میذارم.

شهد

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود..

رضا

حالا یخورده مردم حال میکنن دیگه هان چی میشه مگه والاااااااااااااا

نوکر شهدا

شهدا مقصدشان زیبا بود اگر مسیر زیباست،باید ابتدایقین پیدا کنی که به کجا می رود؛ اما اگر مقصد زیباست، به مسیر آنچنان توجهی نکن، به راهت ادامه بده ... درست مثل شهدا مسیر دنــیا ....... مقصد شهادت _______________ سلام علیکم همسنگر. سنگر شهدایمان به روز است. منتظر یازهرای شما به دعوت دریایی شهدایمان هستیم. قدم کلیک هایتان به روی چشم هایمان. اجرتان با شهدایمان. التماس دعا یازهرا

محمدرضا

می خواهم با معبر سایبری فندرسک تبادل لنک کنم. به وبلاگم سر بزنید. http://elmieslami.mihanblog.com