سال نو مبارک

سال نو مبارک

مولای مهــــــربان من!

در بهــــــاری که پر از معجـــــــزه و احساس است

هفــــــــت سینم، سیمــــــای تورا کم دارد

الهم عجل لولیک لفرج

پ,ن : لحظه تحویل سال شهدای گمنام رو از یاد نبرین. سالی سرشاز از عزت و شرافت رو برای همه شما بزرگواران از خداوند منان آرزو می کنم.

/ 7 نظر / 10 بازدید
بی قرار

شگفتـﮯ بهار در دوباره شکفتن است روزگارتان پر شگفتـﮯ باد

نجلا

سلام عيدتون مبارك[هورا]

رزمنده شمال

عید امسال پر از بوی گل یاس شده است و پر از خاطره ی گندم و دستاس شده است همه ی دشت گواهند که با بوی بهار عطر یک خانه ی آتش زده احساس شده است... چینش سفره ی امسال تفاوت دارد سین هر سفره، سلامی ست که بر یاس شده است روضه ی چادر خاکی همه جا پیچیده سیب ها طعم خوش کوثر و اخلاص شده است... ابر، در هیأت یک مستمِع مداحی ست بس که می گرید و دل نازک و حساس شده است جان گل های جهان پیشکش یاسی که زخمی سیلی باد و ستم داس شده است... شما که سر نمی زنی !!!!!!!!!!!!!!!!!! سال نو بر عاشقان حضرتش مبارک و به امید ظهور بقیه الله اعظم

خواهر رزمنده

خداوندا اگر داری بنای دادن عیدی منور کن جهانی را به نور حضرت مهدی"عج" سلام سال نو مبارك[گل]

سمت مهدی (عج)

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال سلام دوست عزیز. حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما مسئلت میکنم.

دلتنگ شقایق

اشکان دو چشمان ترم چون دریاست امسال تمام روزیم از زهراست از بوی تنور فاطمه (س) فهمیدم سالی که نکوست از بهارش پیداست اللهم عجل لولیک الفرج ... موفق موید باشید و من الله التوفیق التماس دعا

رضا

ویار باران کرده ام! آن قدر شدید که همه ی فاصله ی ما و تو را بشوید و با خود ببرد … اللهم طال الانتظار … بسیار زیبا منتظرم !